Kočárek Inglesina Magnum. Máte zkušenost?

karotky
29. bře 2007

Mám na Vás všechny dotaz:"Nemá někdo z Vás tento typ kočárku nebo podobný a jaké s ním má zkušenosti?"
Děkuji za Vaše odpovědi.

evlyn
8. kvě 2011

@aemmi Máme ji - původní vize byla, že ji budu nacvákat občas místo hluboké korby, abych nemusela vozit celý kočár. Nakonec jsem to využila tak 4-5x, kočár se mi celý vejde akorát do kufru, takže pohodlí malého zvítězilo. S prohnutím neumím posoudit, jenom zezačátku jsem měla tu bázi v autě vypodloženou dekou, aby byla v rovině (zadní sedačky jsou trošku ve sklonu směrem k opěradlu). Když jsem to neudělala, tak seděl hodně nasvislo a zbytečně se tam kroutil. Teď už deku nepotřebuje, bude se stěhovat do velké sedačky.

aemmi
8. kvě 2011

@evlyn já nevím, jestli jsem se vyjádřila přesně, myslela jsem to tak, že je v ní miminko jakoby moc v sedu, že prostě není do lehu, jiný značky jsou prej na tom líp...já taky přemýšlím, jak moc bychom to používali v kombinaci s podvozkem, nevím...jestli uvážíme, že spíš ne, tak koupíme nějakou jinou asi, ještě nevím jakou, ale říkala nám ta prodavačka, že jiný i levnější vyšly v testech líp 🙂

katka_21
8. kvě 2011

@aemmi Ahoj, my jsme měli autosedačku od Maxi Cosi a původně jsme chtěli k podvozku od Inglesiny koupit speciální nástavce k této autosedačce, ale pak jsme si to rozmysleli - zjistili jsme, že bychom to tolik nevyužili a používali jsme vždy korbičku a autosedačku pouze pro jízdu v autě 😉

evlyn
8. kvě 2011

@aemmi jj tak to opravdu je - mela jsem pujcenou od zname maxi - cosi - nevim jakou presne a inglesina byla oproti ni dost do sedu. Ale s ohledem na frekvenci pouzivani dohromady tak max hodinu tydne.....

aemmi
9. kvě 2011

@evlyn my teda jezdíme docela dost a i daleke, takže ted zvážit, jestli bychom využívali to nacvakávání, asi spíš moc ne, takže pak bude lepší koupit nějakou jinou a stejně, když tak budeem všude brát kočárek...no, uvídím ještě 🙂

aemmi
9. kvě 2011

@katka_21 Asi to uděláme taky tak 🙂

evlyn
10. kvě 2011

@aemmi já měla taky původně vize, že budem jezdit k našim a druhým prarodičům na druhý konec republiky a nakonec se to nějak vyvrbilo, že jsme jeli jenom párkrát a to už bylo Kubovi minimálně čtvrt roku. Ale kupovat znovu tak to udělám taky tak - vajíčko do auta od jiné značky - dle pohodlí a bezpečí. Když už s sebou beru kočár, tak ho uvezu i celý a takovej malej prťousek mi připadal i lepší v normoš kočárku než v jakémkoli vajíčku.

acimedaca
26. kvě 2011

ahoj, chci se zeptat, dá se na inglesinu požít nějaká univerzální pláštěnka a moskytiéra?? díky za info 🙂

ada22
26. kvě 2011

@acimedaca http://www.detskyraj.cz/zbozi/9758-inglesina-ma... dole u souvisejícího zboží mají nějakou univerzální pláštěnku za 200 a vedle hned moskytiéru. 🙂 . Koukala jsem ti do albíčka a máte vybranou super barvičku 🙂

aemmi
26. kvě 2011

@acimedaca dá, třeba od Emitexu 🙂

acimedaca
26. kvě 2011

fajn, dík holky...nakonec máme červenou 🙂 šla sem do loňské kolekce, tam nebyl tolik výběr

aemmi
26. kvě 2011

@acimedaca to je ta z lonské kolekce? To se mi zdá spíš jak ta letošní, ale možná to na fotkách mate...já mám vybranou hnědou (cremino) z té letošní 🙂

acimedaca
26. kvě 2011

@aemmi jj, je to ta loňská...ale autosedačka je z letošní, tu lonskou do toho setu už neměli, tak nám dali slevu na tu letošní 🙂
mě se líbila z letošní ta hnědo-modrá kombinace, ale zároven sem chtěla ušetřit, tak sem si řekla, že na barvě zase tolik nesejde 🙂

aemmi
26. kvě 2011

@acimedaca já bych ráda nějakou neutrální, ale ta lonská béžová se mi fakt nelíbila, tak bude asi ta hnědá z letošní no, tu jsem jedinou viděla naživo, ale třeba se mi zalíbí i jiná 🙂

sandymt
31. kvě 2011

ahojte, ake su rozdiely medzi inglesinou magnum kolekcia 2009,2010,2011? pacia sa mi viac farby z 2009,2010. Niekto hovoril o otvarani striesky. Dik

luccii
14. čer 2011

holky, chystam se vyprat potah Inglesiny Magnum? jak jste to delaly vy? nejradeji bych ho supla do pracky, ale mam obavy... diky! 🙂

katka_21
14. čer 2011

Ahoj, já jsem potah otírala vždycky jen vlhkým hadříkem a v pohodě, do pračky bych neměla odvahu 😉

evinka
14. čer 2011

@luccii Prala jsem ho v pračce na 30°C na ruční praní a bez ždímání, pak jsem to nechala vykapat. Akorát se to nevypralo na 100%. 😒 Ale rozhodně se ten potah nepoškodil.

nausikaa
15. čer 2011

@luccii Já prala ručně, bála jsem se o výztuže v nánožníku a boudě, blbě, ale šlo to.

luccii
18. čer 2011

diky holky

@evinka my mame tmave modry, takze barvy se nebojim, hlavne ze to slo vyprat a neznicil se potah 🙂 asi to risknu a hodim do pracky, at ma druhatko kocarek cisty 🙂

slunce_veruna
22. čer 2011

Ahoj holky,
tak jsem tu skoro po roce opet s dotazem, koukala jsem na ten skejtik co tu doporucujete, chtela jsem se zeptat jak to funguje s brzdou? Kamaradka ma kocarek na podobnem principu a manzel ji musel prehodit brzdu na predni kola coz je dost na prd. Jak je to tady?
Jinak musim dale pet chvalu na Inglesinu, fakt bych nemenila. Ted uz teda jezdime drtivou vetsinou v golfkach, ale to jsem i mela v planu, preci jen ziju ve meste. Sportak ma teda dost much, treba ty popruhy pres ramena, vadi mi, ze kdyz je zapnu v sedu, ditko usne a chci ho polozit, tak jsou kratke, takze ho musim odpoutat, jenze pak ho nemuzu nechat spat pod oknem, aby mi nevypadl. Pak to teziste, celem ke me je to teda dost hazard, ode me uz to jde. Prenaseni korby se sedicim ditetem se uz teda rovna kaskaderskemu kousku a to to nosim za ty madylka. Ty ucha jsem nepouzila ani jednou.
Co se tyce autosedacky, taky uz bych priste sla do Maxi Cosi, ten sed je hodne prudky pro male mimco. Ale zas naopak pro to obdobi kdy se ditko nevejde do Maxi Cosi ale jeste nema 9 kilo na tu vetsi, je Huggy myslim super, mladej ma rok a porad je ve vejci. Az na to poceni, to je ukrutny, vyresila jsem ho potahem, ktery to trosku zmirnil.
Jo a dalsi dotaz, pumpicka mi neprezila zimu v kosiku, da se koupit nova? Klasicka cyklo tam teda extra nepasuje, nasilim jsem ji tam narvala ale ma dost....

luccii
24. čer 2011

@slunce_veruna nevim, jak jste s manzelem velci, ale manzelovi zrovna tento tyden skejtik k Magnumu v kramu nedoporucili, pry bychom za kocarek cupitali, coz me vubec nepotesilo, malej moc netape ☹

slunce_veruna
25. čer 2011

@luccii tak tos me nepotesila, to fakt nevim jak to budu resit, rok a pul stary dite bez skejtiku je pro me scifi...

luccii
25. čer 2011

@slunce_veruna zkus skejtik nekde v kramu na Magnumu vyzkouset, pokud bys byla z Prahy, poradim, kde to jde, ale zrovna kdyz tam byl manzel, tak meli frmol a rekli mu, at to zkusi jindy, tak by bylo lepsi se s nimi dopredu domluvit... ja ten skejtik asi nekoupim a budu to resit asi vychazkami kolem domu a dal busem ci autem 😒 jenze nasemu prckovi budou 2 roky a 2 mesice, az se mimco narodi, takze u nas je nadeje, ze se rozchodi

veroska
25. čer 2011

Ahoj holky, chtěla bych si koupit kočárek Inglesina magnum a chtěla bych se zeptat, zda nevíte o nějaké prodejně v Ostravě nebo v okolí do 30km, kde bych se na něj mohla fyzicky podívat? 😎

slunce_veruna
26. čer 2011

@luccii jsem z Prahy, kde to mam vyzkouset, v Malvikovi? toho mam doost z ruky....

ada22
26. čer 2011

@slunce_veruna a co dětský ráj ve vysočanech. Mají na stránkách o inglesině dost napsáno. A mám dojem, že mají i servis inglesiny.

ada22
26. čer 2011

@slunce_veruna Jo akorát teda kámoška měla podobně staré dítko jako budete mít vy až se vám narodí miminko. Cvhilku měli skejtík, ale pak přešli na sourozenecký. To starší dítko na tom skejtíku zvládlo stát, ale nemohla s nima nikam moc vyrážet, protože to starší bylo zvyklé ještě přes den usínat.

slunce_veruna
26. čer 2011

@ada22 detsky raj mam za rohem, jen si myslim ze tam nemaji ty skejtiky co jste tu propagovaly, ale zkusim se popsat jestli nemaji jine vhodne.... nestras se sourozeneckym, ja mam jeste v zaloze krosnicku, malej v ni v pohode usne, stejne asi prvni tydny co bude snih nebudem chodit daleko a kdyz bude velky mraz tak s malinkym stejne nepujdu ven...

ada22
26. čer 2011

@slunce_veruna Jo aha tak to jsem nepostřehla, že řešíte konkrétní skejtík 🙂 . Jen jsem tady brouzdala, že mám inglesinu v úzkém výběru pro miminko. 🙂 tak je dobré i očíhnout zkušenosti uživatelů 🙂