Kočárek Inglesina Magnum. Máte zkušenost?

karotky
29. bře 2007

Mám na Vás všechny dotaz:"Nemá někdo z Vás tento typ kočárku nebo podobný a jaké s ním má zkušenosti?"
Děkuji za Vaše odpovědi.

jop
13. dub 2012

já si taky myslím, že Inglesinu Magnum tak do 1,5 roku max.. Ale byla jsem s ní opravdu moc moc spokojená a jiný kočárek bych nechtěla. Nepoužila jsem ji sice jako trojkombinaci, ale zase jenom hluboký kočárek bych nechtěla, protože i když měl malý třeba kolem 10 měsíců, tak se chtěl na chvíli posadit do polosedu - třeba abych ho nakrmila, nebo chtěl chvilku sedět, což by byl s hlubokým kočárem problém - neuměl ještě sám sedět, takže bych ho nechtěla jen tak posadit.
Celkem by mě zajímalo, jestli je tady někde ženská, která si koupila jen jeden kočár - trojkombinaci a vydržela jenom s ním 🙂) Já měla Inglesinu a pak jsem koupila lehčí golfáče...

kacena00
13. dub 2012

@jop v zimě ti jsou lehčí golfky k ničemu i do města, kamarádka takovou trojkombinaci má, golfky si koupila, v zimě či na větší terenek brala tu trojkombinaci- mutsynu
další kamarádka vydržela u jednoho i druhého dítěte jen s x-landerem

když je to trojkombinace, je v tom prostě sporťák a tak čekám, že to nebude jen do 1,5 roku, v tom názor asi fakt nezměním. To bych potom zcela záměrně za trojkombinaci jen vyhazovala peníze 😝

kamarádka radila jen hluboký ojetý na půl roku a pak už samostatný sporťák..jo já blbá si tehdá nenechala poradit 😀 😀 😀 😀

kacena00
13. dub 2012

každopádně jak sem psala, vadí mi na ní vrzání, strašně nízký polstrování a madlo je prostě pekelný k používání i u dítěte do roku a půl 😀

možná bych aspoň o málo spokojenější byla, kdybych ho mohla víc využít jako hlubokej kočár, což sem se svým antikočárkovacím dítětem nemohla

jop
14. dub 2012

@kacena00 jj, do sněhu potřebuješ něco lepšího než golfky, já jsem Inglesinu používala i tuhle zimu, když malému byly 2 roky a v pohodě, protože toho sněhu bylo tak málo, že jsem s Inglesinou vyjela snad 3x, navíc můj syn hodně ťape pěšky... ono hrozně závisí, jak budeš jezdit - já většinou jezdím autem, takže potřebuju LEHKÉ skladné golfky, které se pohodlně vlezou do auta. Když jsem jezdila MHD, tak jsem taky chtěla lehký kočár. Kdybych žila na vesnici, tak golfky ani náhodou, koupila bych pořádný sporťák s nafukovacíma kolečkama. Trojkombinace je pro moje účely prostě absolutně nevhodná, ale neříkám, že pro někoho jiného taky...
Jinak problém s madlem jsem neměla, ale to vrzání mi vadilo taky.

luccii
16. dub 2012

@jop ja jsem s Ingleisnou vydrzela 🙂 (do 2 roku a 2 mesicu prvniho syna, pak se v kocarku zacal vozit jeho mladsi braska) ja si na ni nestezovala, jasne, ma mouchy jako kazdy kocar, treba vrzani, ale ja s ni byla spokojena (i v zime! syna jsem vzdy ve fusaku poutala, slo to, madlo jsem dala pryc, abych ho nemusela tak zvedat)... jen podotykam, ze jsme koupili i golfky, kdyz bylo synovi 1,5 roku, ale ac opravdu kvalitni, proste na Ingles.m. nemaji, takze jsme je vyuzili jen na dovce a kdyz jsme pichli (pro uplnost podotykam, ze autem kocar neprevazime, u rodicu mame jine a jezdim ve meste)

jop
16. dub 2012

@luccii já si taky myslím, že vozit se v tom dá i větší dítě, ale mně přišlo, že to není úplně ono pro větší dítě, jako sporťák mi to přišlo i nestabilní a prostě zbytečně velké a těžké, do auta jsem to nedokázala sama naložit a pro MHD je to taky nepraktické. Jinak je to super kočár, jiný bych pro miminko nechtěla, jak píšeš, vleze se tam pohodlně i větší dítě s fusakem. Hlavní přednost je parádní odpružení, jde s tím jezdit kamkoli do terénu, což s golfkama nejde ani náhodou (mám kvalitní golfky, ale s nostalgií vzpomínám na Inglesinu 🙂).

berticka
19. dub 2012

@jop Můžu se zeptat, jaké golfky jsi si k inglesině pořídila?

luccii
19. dub 2012

@jop no prave, golfky moc kodrcaji 😉

luccii
19. dub 2012

@berticka ptas se sice jop, ale my koupili k Inglesine Peg Perego Si

jop
19. dub 2012

@berticka pořídila jsem golfky Peg Perego Pliko. Blbá koupě, nevyhovují mi... kopu do koleček, jsou takové rozhrkané, nedokážu je ovládat jednou rukou...

skobrt
20. dub 2012

Ahoj holky, mam prosim dotaz, koupili jsme inglesinu m.2012, patri do hluboke varianty jeste nejaka matrac? divala jsem se, ze zadna original neni, koupili jsme tu hygien.vlozku, univrzalni tam moc nesedi a hlavne nema diry na popruhy...?diky

katka_21
20. dub 2012

@skobrt Hezké ráno, do korbičky Inglesina Magnum se dá mimo vložky pořídit i matrace, na netu najdete podle názvu Matrace Inglesina s tvarovou pamětí 😉

berticka
20. dub 2012

@skobrt Já bych řekla, že ta matrace je zbytečná, ta hygienická vložka to pěkně změkčí a kdyžtak dáš pod miminko ještě deku nebo rozloženou rychlozavinovačku 🙂 Ale myslím, že nějaké matrace inglesina určitě dělá, v obchodě, kde jsme kupovali kočár, ji měli v kočárku přímo danou.

skobrt
21. dub 2012

včera jsem studovala návod a je tam tučně NEDAVEJTE MATRACI! tak nevim...

katka_21
21. dub 2012

@skobrt Bohužel nemám momentálně návod k dispozici, ale není mi jasné, proč by výrobce zakazoval použití matrace, kterou sám vyrábí 😒 Ale jak už psala i @berticka, matrace není až tak nutná, korbička se dá užívat bez problémů i bez ní, nicméně je součástí volitelného příslušenství.

popellka
21. dub 2012

Tak na Inglesinu Magnum nedám dopustit!!!! Nejlepší kočárek, jaký jsem mohla vybrat 😉 bude nám 11 měsíců a malá se tam vejde ještě s fusakem, je lehoučký, krásně drndá a má velký nákupní košík! Určitě ho použiju ještě na druhý dítko.

skobrt
21. dub 2012

mě jde hlavně o ty popruhy, které se hned nepoužívají, tak aby netlačily...nebo jste je vyndali?

lenka5731
21. dub 2012

@skobrt popruhy jsem urovnala a zasunula na bok. Nijak nepřekážely, používali jsme to bez matrace.

berticka
21. dub 2012

@skobrt Já jsem popruhy hned vyndala a uložila do krabice 🙂 akorát nevím, jak vyndat ty úplně boční úchyty, nešly mi provlíknout pod tím polstrováním, tak jsem je tam nechala, snad nebudou vadit.

skobrt
21. dub 2012

diky!

petsil
30. čer 2012

Zdravím všechny příznivkyně tohoto skvělého kočárku, my jsme s ním jezdili skoro rok a půl, a už se těším, až ho koncem roku zase vytáhnu pro druhé mimi. Mám ale prosím jeden dotaz - asi hlavně na @luccii - kupovala a využila jsi nakonec to stupátko Lascal Buggy Board? Opravdu tam pasuje, jak psala na stránce 11 této diskuze @martinatrnkova ? A jak se s ním jezdilo? Malé budou v době narození sourozence 2 roky a 2 měsíce, myslím, že bychom to stupátko ještě využili (i když těžko říct, jestli na tom bude chtít vůbec stát). Ale zase to bude na zimu - tak nevím, jak by se s tím jezdilo třeba ve sněhu. Díky moc všem za zkušenosti a tipy!

luccii
6. črc 2012

@petsil jasně, my ho využili hodně, i ve sněhu, ale podotýkám, že můj syn, který je od našeho druhého dítka 2 roky a 2 měsíce, moc venku nechodil... pak se nám stupátko rozbilo a syn se rozchodil 🙂 jo a na Magnum pasuje... doporucuju vyzkouset treba u kamaradu, zda mala bude na nem chtit stat

petsil
9. črc 2012

@luccii děkuju moc za info. Už ho máme doma, protože jsem ho náhodou objevila na MMB za super cenu, takže uvidíme, přinejhorším ho zase pošleme dál.

berticka
19. črc 2012

Holky, kočárek inglesina magnum používám už dva měsíce a musím říct - maximální spokojenost a děkuji bohu, že jsem kdysi narazila na jednu paní, která mě na něj upozornila. Kočárek se skvěle ovládá, je lehoučký, projede terénem, do košíku se vejde celý nákup, ale největší bomba je to houpání - to je k nezaplacení !!! Malá kočár miluje a když večer nemůže usnout, stačí dát do kočárku, pohoupat a spí do deseti minutek....

aemmi
20. črc 2012

@jop máme stejnou kombinaci kočárků 😀 magnumku a golfky plikáče a na oba kočárky mám úplně stejnej názor jako ty 😀

aemmi
12. zář 2012

Holky, dotaz, jakou máte pláštenku na sporták z magnumu? Ta na hlubokej kočárek je na sportovní verzi veliká, dělá se něco speciálně na sporták? nechce se mi hledat 😅

artepeli
26. říj 2012

Ahoj vespolek! Jak mate vyresenou sportovni verzi na zimu? Davate nanoznik nebo mate jenom fusak?
Ja jsem nanoznik sundala, protoze se mi nelibilo, jak tam dolu visi a stejne mi prislo, ze to moc nefungovalo treba proti pruvanu. Dala jsem tam fusak - mam Emitex combi - ale prijde mi, ze jak se sune, nemuzu moc ditko pripoutat pres ramena, jenom kolem nozicek, a krom toho prodlouzena verze mi prijde priserne dlouha a v kratke uz zas neni plne zakryta.
Tak zvazuju nejaky jestli novy fusak, ale nevim vubec jaky, aby to drzelo, a taky kdyz treba pak bude snezit, aby to hned nepromoklo, kdyz tam neni ten magnumovskej nanoznik..
Nejaky tip?

aemmi
4. lis 2012

@artepeli Ahoj, minulý týden jsem to řešila. Fusak máme Emitex 3v1, asi je to ten samý? Do fusaku jsem prořízla otvory, abych mohla malou připoutat, jsou tam naznačené, pak jsem ještě fusak přichytila nahoře za patentky k boudě a po stranách taky - k těm tyčím, jak je bouda přidělaná ke spodku kočárku, ted se to ani nehne 🙂 jen je blbý, že ten kočár má dost krátký popruhy okolo bříška. Jo, máš pravdu, ve zkrácené verzi se do fusaku nevejde a prodloužená je v sedě dlouhá, ale tak to holt visí, no, nánožník jsem navrchu neměla, když sněžilo, tak jsem nandala pláštěnku, myslím ale, že by se na to ten nánožník vešel, ale taky ho moc nemusím, na sportovní verzi moc nepasuje. Ten sporták není moc vychytanej 😒

artepeli
4. lis 2012

Ahoj Aemmi, dik, taky uz jsem to nejak vymyslela. Prichytla jsem to presne jak rikas. Plus jeste jsem kdesi vygooglila dat si na to proti tomu snezeni nanoznik Emitex trojkolka, sice teda kocarek ted vypada celkem hrozne, ale aspon to je funkcni.

skobrt
20. lis 2012

@artepeli ahoj, zrovna to resim, i kdyz jeste mame chvilku cas...muzu se zeptat, proc jste vybrala ten nanoznik E.trojkolka a ne na sportak? je v nich nejaky rozdil?diky