Kočárek Inglesina Magnum. Máte zkušenost?

karotky
29. bře 2007

Mám na Vás všechny dotaz:"Nemá někdo z Vás tento typ kočárku nebo podobný a jaké s ním má zkušenosti?"
Děkuji za Vaše odpovědi.

skobrt
20. lis 2012

@artepeli aha, divam se, ze je ta trojkolka vetsi.....jak se vam to zatim osvedcilo, prosim

adelap
20. lis 2012

Ahoj, my jsme klasický fusak Emitex prodloužený narvali i do Inglessiny Magnum 🙂, díky popruhům nesjížděl. Jinak kočárek je to skvělej, máme ho už na druhé dítě, kterému je 2,5 a ještě s ním občas na chatě jezdíme na vycházky do lesa 😅

artepeli
21. lis 2012

skobrt, netusim 😉 v nejake diskusi (mimo Modreho konika) se to resilo, jaky nanoznik na to nejlip sedi a vyplynulo to z toho jako vhodny. A sedi tam dobre. I kdyz ted, dokud nesnezi nebo neprsi, zatim nakonec jezdim jednom s fusakem bez nanozniku, protoze me nebavi zapinat dalsi zipy ;)

jennyska
24. črc 2013

Ahoj Maminky,

na MK máme svou knihovničku pojmů a zkušenosti, kde si na jedno místo vkládáme jak obecné informace např. o kočárcích, tak také zkušenosti - je to tedy přehledné místo s rychlým vyhledáváním 🙂

Pokud máte zkušenost s kočárkem Inglesina, můžete ji vložit do knihovničky na https://www.modrykonik.cz/kocarky-inglesina/ ? 🙂

Hodně to pomůže ostatním maminkám, které třeba koupi tohoto kočárku plánují 🙂

Děkuji Vám a přeji fajn den!
Janča

dalca
26. čer 2014

Ahoj holky, neprodáváte některá kočárek? Ráda bych měla pro miminko pěkně prostorný kočárek

aemmi
26. čer 2014

@dalca my se chystáme, jak na to spěcháš?

acimedaca
20. srp 2014

holky prosím vás, kdo máte inglesinu magnum, jak se sundavá stříška?? vracím se k němu po 3 letech a zaboha si nemůžu vzpomenout 😝 stejně tak - zkoušela jste ho některá celý sundat ten potah korby a tak, jde to? at se s tím nemořím zbytečně

lenni777
6. lis 2014

Zdravím všechny nadšence Inglesiny Magnum 🙂 a chtěla bych se zeptat, jaké máte zkušenosti po letech používání. Potřebuji rychle koupit ojetý sporťák do pořádného terénu a Magnum je jeden z uchazečů. Ale moje dítě má 10 měsíců, a je to velkej a těžkej chlap, už odrovnal starší sportovní Roan, který je konstrukcí hodně podobný Inglesině. Mám teď možnost výhodně koupit starší Magnum po dvou dětech, ale... bojím se, aby to nedopadlo stejně.
Stalo se vám u Magnumu něco podobného? Odešel vám někdy nějaký díl? Dal se nahradit?
Další oříšek - jak dlouho jste vozily deti v sportovní verzi? Vleze se tam i dvouleté dítě v plné zimní výbavě?
Děkuji...

tina_7
9. lis 2014

Tak my ve sporťáku jezdíme a řekla bych, že v zimě nám bude asi trochu těsný v plné polní (kombineza, fusak), ale jinak na kočárek samá chvála, je super a nikdy se nic nerozbilo! Ovšem přiznávám, že momentálně řeším, jak dlouho ve sporťáku dítko vydrží - řekla bych, že je poznat, že sportovní sedačka je přestavěná korbička...

tina_7
25. lis 2014

Holky, nová skupina pro milovnice značky Inglesina - https://www.modrykonik.cz/group/6828/ 🙂

lcn162
29. led 2016

Ahoj, měla bych prosbu, mohl by mi někdo prosím vyfotit detail brzdy u koleček? Asi máme poruchu :D
Díky moc