Kočárek Inglesina Magnum. Máte zkušenost?

karotky
29. bře 2007

Mám na Vás všechny dotaz:"Nemá někdo z Vás tento typ kočárku nebo podobný a jaké s ním má zkušenosti?"
Děkuji za Vaše odpovědi.

margeta
26. čer 2011

@luccii Po prvním dítěti jsem hodila potah do pračky na šetrné praní a v pohodě. Dokonce mi známá poradila, že se dá sundat i potah z boudy, takže jsem prala i ten. Teď to máme strašně zašpiněný, takže budu muset prát znova.

slunce_veruna
26. čer 2011

Holky, dotaz taky k prani, mam tasku z druhy ruky, ocividne pranou a uz neni nepromokava jako zbytek inglesiny, jak to perete? V pracce na 30 bez zdimani? Nebo jen hodite do vany bez prasku a vezmete kartackem?

luccii
28. čer 2011

@slunce_veruna je to Dětský růžek na Smíchově (Radlická ul.) radeji si tam predem zavolej, at tam nejedes zbytecne jako muj manzel 😉

luccii
28. čer 2011

@margeta diky 🙂 a da se potah boudicky sundat lehce? jeste jsem to neukousela

kutcher
21. črc 2011

holky, nevíte, kde by se dal dokoupit od Inglesiny stojan na hl. vaničku a kolik by stál?

luccii
23. črc 2011

ahojky, nevíte, zda se dá sehnat přídavné sedátko pro sourozence k Inglesině Magnum? skejtík nám moc nevyhovuje... sedátko se dává vedle korbičky

slunce_veruna
26. črc 2011

@luccii takovy to sedatko nad mimco? to by me taky zajimalo, pokud neco zjistis mohla bys prosim poreferovat jaka je spokojenost? diky

aemmi
6. srp 2011

Ahoj holky, dneska jsem koupili tento kočárek, ale zdá se mi, že tam tak nějak úplne nesedí ta hygienická vložka, jak bych si představovala, shrnuje se , to má tak být, nebo dělám něco blbě? A ještě když máte hlubokou verzi, používáte ty poutací pásy? Mně se zdá, že zatím nebudou třeba, ale jdou vůbec vyndat?

vixina
7. srp 2011

@aemmi Ahojky, ty pásky jsem měla normálně vyndané, když jsem používala hygienickou vložku, přišlo mi, že by to mimi tlačilo. Vložka se mi neshrnovala dokud mimi leželo, stačilo přidělat ty patentky a vložka seděla.

aemmi
8. srp 2011

@vixina děkuju, tak já se je pokusím vyndat, taky se mi zda, že by to mimi tlačilo a navíc tam jsou zatím zbytečný.

cincinnati
21. srp 2011

@aemmi Ahojky, taky mi tam ta hygienická vložka úplně nesedí. Máme přesně ten kočárwk, co máš v albu. Aby tam hygienická vložka seděla, tak musíme posunout tu přední část úplně dozadu, aby byl prostor pro mimi jako by menší, pak tam sedí. Naše mimčo má ale 5 týdnů a už se tam s hygienickou vložkou tak tak vleze. Budeme ji muset vyndat a kočárek zase zvětšit. Docela mě to mrzí, že ji nelze používat dál. Nebo dělám něco špatně ?

veroska
21. srp 2011

@aemmi Ahojda, taky už mám koupený tento kočárek. Tu hyg. vložku jsem tam ještě nezkoušela dávat, ale určo ty pásy taky budem vytahovat. Jediná věc co se mi na tom kočárku nelíbí je, že mi nejde pořádně napnout vrch korbičky. Tak nevím, jestli to tak má být, nebo dělám něco blbě.

aemmi
22. srp 2011

@cincinnati Týjo, že se tam nevejde v 5ti týdnech? 😕 To mě ani nestraš, tohle snad má být jedna z největších korbiček na trhu 😅 A ty pásy máš vyndané? A co máš pod malou v té hygienické vložce? Já jsem ještě objednala matračku, tak doufám, že ta vložka tam i tím bude líp držet...ale teda čekala bych, že s tou vložkou to budou mít lépe pořešený...

@veroska Já ty pásy nějak nemohla vyndat, zdá se mi, že tam jsou na pevno, asi se na to bude muset kouknout manžel, ani v návodu se nepíše, že by šly odstranit. A do té vložky máš ještě matraci, nebo co tam budeš dávat?
To nevím, jak myslíš, že nejde napnout vrch korbičky?

petsil
22. srp 2011

@veroska
@aemmi
Ahoj holky, s Inglesinou jezdíme už 10 měsíců a jsme maximálně spokojení. Máme Magnum z roku 2010. Pásy nám taky vyndat nešly, vyřešili jsme to tak, že jsme ten pás mezi nožičkama co nejvíc "zastrkali" pod korbičku a ty boční pásy prostě dali na stranu, nevadilo to, protože jsme tam malou stejně dávali v tlustém zimním fusaku.

Jinak úplně chápu to, že nejde napnout vrch korbičky 🙂 Mě to taky štvalo, ale vychytala jsem to - zvedla jsem "záda" kočárku jako do sedu, stříšku jsem maximálně natáhla dopředu - tím se vypnula, jednou rukou jsem pak držela přední okraj stříšky a druhou pomalu dávala tu zádovou opěrku opět do lehu - a tím jsem tu stříšku zase pěkně vypnula a držela pak. Zkus to taky, snad jsem to dobře popsala 😀

petsil
22. srp 2011

Jo a tu hygienickou vložku jsme taky měli, ale vůbec jsme ji nevyužili, malou jsme tam dávali rovnou v tom zimním fusaku, jak jsem psala, takže vložka byla zbytečná. Zkoušela jsem jí tam nandavat, ale taky mi tam moc dobře neseděla.

aemmi
22. srp 2011

@petsil Tak ten pás mezi nožičkama se mi podařil vyndat, ale ty boční ne...a ještě se zdovolením zeptám tebe, máš v té tašce ještě matračku?

petsil
22. srp 2011

@aemmi Matračku nemám, takže nemůžu napsat zkušenost. Ale je fakt, že Mája nikdy neležela přímo na kočárku - přes podzim a zimu byla v tom tlustém fusaku, na jaro (no a i skoro celé studené léto) jsme pořídili jarní fusak od Emitexu a teď na ty tropy tam máme podložku z outlastu, která údajně saje pot.

aemmi
22. srp 2011

@petsil aha, mně to právě přišlo tak nějak tvrdý, ale asi se to běžně používá bez té matračky, takže možná zbytečná investice 😒

cincinnati
22. srp 2011

@aemmi Ona se mi tam nevleze v 5 týdnech proto, že se ten vnitřek musí zmenšovat kvůli té hygienické vložce. Asi ji budu muset vyndat a tu tyčku (nebo jak to nazvat) posunout dál.. Pásy nemám vyndané, protože je používám. Jsem v Praze, kde je potřeba hodně kočárek nosit a zvedat do MHD, v metru a tak. Nechtěla jsem, aby tak malá tam jezdila a bouchla se třeba do hlavičky, když ji ještě nemá pořádně zarostlou (fontanelu). Matraci mám taky, ale bohužel s ní se nedají ty pásy použít, takže ji v kočárku nemám... Navíc je ta matrace velká a ta vložka se tam dá dát jen tehdy, když se ten kočárek zmenší....

veroska
22. srp 2011

@aemmi Aha tak to já počítala s tím, že ty pásy půjdou sundat. Já moc do toho nechci vrtat a všechno nechávám na partnerovi, ten se v tom vyžívá. Matračku do něj nemám, jen mám peřinku s polštářem a zimní fusak z beránka. Asi budu nějak improvizovat. 🙂 S tou korbičkou jsem to myslela tak, že ten vrch stříšky mám dost pokrčený a nejde mi to napnout, ale zkusím ten fígl co píše Petsil a snad to pomůže 🙂

veroska
22. srp 2011

@petsil Já jsem si pořídila taky Magnum z roku 2010. Opsala jsem si ten tvůj fígl, tak bych byla strašně ráda, kdyby to vyšlo 🙂. Já jsem se bála na to šahat, ať mi tam něco nekřupne. 😖 Kočárek mám teď u babičky, aby jsme ho neměli do porodu doma, tak co nejdřív to půjdem s přítelem vyzkoušet. Teda nechám to na něj, ale budu mu říkat tvé instrukce 🙂. Dám pak echo, jak jsme dopadli 😎 Díky moc za radu 🙂

evlyn
23. srp 2011

@cincinnati ja mela to madlo vytazeny skoro na maximum - takze hygienicka vlozka byla vylozene napnuta - uplne nejvic co to slo, a malej se tam vesel do osmi mesicu minimalne, pak stejne jezdil ve fusaku, takze jsem vlozku vytahla.

aemmi
23. srp 2011

@evlyn Já to mám taky vytažený skoro na nejvíc, jenže ta vložka se krabatí tak jako tak, teda hlavně na druhý straně pod střechou 😒
@veroska Jo, tak ta stříška není moc pevná, to máš pravdu...
@cincinnati No, tak když tak využiju třeba nejprve jen vložku a pak ji vyndám a dám tam zase tu matraci, ta mi ještě nepřišla, takže to nemůžu zatím vyzkoušet.

cincinnati
23. srp 2011

Na stránkách Inglesiny je u jednoho dotazu uvedeno, že hygienická vložka nejde nasadit na maximální vytaženou polohu...
@aemmi
@evlyn

aemmi
24. srp 2011

@cincinnati Tak mi dorazila matračka, do té vložky se vejde a ještě je tam asi 5 cm fóra 😕 a má i otvory na prostrčení pásů, tak mám asi jiný typ...

cincinnati
24. srp 2011

@aemmi Tak to se máš...

aemmi
16. zář 2011

Ahoj holky, nemáte náhodou některá zkušenost, jestli se do magnum vleze zimní fusak Emitek combi?

jop
16. zář 2011

@aemmi já jsem měla v Inglesině emitex combi, ale to už jsem měla tu korbu u nohou odepnutou jako na sporťák, takže přesně nevím, jestli by se tam vešel i se zapnutou korbou. Ale pokud si porovnáš velikost korby a velikost fusaku, tak to musí být jasné, ne?

aemmi
16. zář 2011

@jop No, délka fusaku je 85/90 ten zkrácený, vnitřní rozměr korbičky je s vložkou cca 75 cm, ale mě by zajímaly praktický zkušenosti, jeslti tam prostě jde nacpat 😅 třeba bez té hygienické vložky, atd...

jop
16. zář 2011

@aemmi podle mě tam určitě půjde nacpat, protože co si vzpomínám, tak tu kapucku u fusaku není problém mít trochu ohrnutou a taky je uplně v pohodě ohrnout fusak u nohou. Já jsem v kočárku vložku neměla. Těžko si dokážu představit, že by to nešlo, pro koho jiného by ty fusaky combi dělali, když magnum je jeden z nejdelších kočárků na trhu...