Kočárek Inglesina Magnum. Máte zkušenost?

karotky
29. bře 2007

Mám na Vás všechny dotaz:"Nemá někdo z Vás tento typ kočárku nebo podobný a jaké s ním má zkušenosti?"
Děkuji za Vaše odpovědi.

lubiky
30. bře 2010

ja som si vyhliadla magnum vo farbe smeraldo, z kolekcie 2007 a mali ho v jedinom obchode na slovensku, uz ho aj mam doma a je nadherny!! 🙂

markettka
30. bře 2010

lubiky: je moc pěkný 😉

antiope
31. bře 2010

Ahoj holky, patřím taky ke spokojeným maminkám, co drandí s Inglesinou Magnum. Mám na vás jeden praktický dotaz. Mám model zhruba z roku 2006 a potřebovala bych sundat boudu, abych mohla sundat a vyprat potahy. Je na to nějaký "grif" nebo jde jen o hrubou sílu?

terkajesterka
31. bře 2010

mně to šlo sundat úplně snadno, antiope 😉 prostě jsem jen zmáčkla ten zobáček, kterým je boudička zacvaklá do konstrukce a pak se to samo vysunulo. Mám model 2005, tak by to snad u toho tvého mělo jít podobně.

jinak pásy jsme vyřešili také tím, že jsem je odstranila a koupila kšírky, které jsem provlíkla dirkou mezi boudou a konstrukcí.

antiope
4. dub 2010

terkajesterka: díky, zapátrala jsem, našla zobáček a boudička je dole 😉

slunce_veruna
5. dub 2010

Ahoj,
tak ja uz mam objednano, jen si porad nejsem jista jestli dobre. Barva oliva, kolekce 2009. Mam k tomu dotaz - nemate nekdo zkusenosti s touhle barvou? Jdou na ni musky? Zmeni se nejak odstin - vybledne apod?
Jinak odpoved k ty letosni kolekci - videla jsem vsechny barvicky, ta vinova je hodne do ruzova, na kluka bych ji nevolila, sla bych bud do modre nebo do bezove.
Mam jeste dotaz ohledne prislusenstvi, prodavaji matraci do kocarku, nemate nekdo zkusenost jestli to je k necemu? Napadlo me ze by to mohlo byt dobre k tem ksiram, ze by netlacily kdyz by nebyly zapnute.
A co taska? Videla jsem ze jsou dve, jedna takova s malym uchem a jedna sportovni, nemate je nekdo? Me zatim podle obrazku na netu prijde levnejsi a praktictejsi koupit nejakou univerzalni s prihradkama na lahvicky....

baarca
5. dub 2010

Slunce_veruna: Já mám taky olivu a rozhodně nevybledla. Co se týče mušek a té limetkové... no, asi na to trochu jdou, ale mnohem více mi šly po barevných hračkách, co jsme na kočárku měli zavěšené 😉 Takže žádná tragedie, jsou to jen malé plochy. Přebalovací tašku sice mám, ale už jí nepoužívám, nepřišla mi moc praktická. Chyběly mi právě různé přihrádky na drobné věci, které jsem věčně nemohla najít, a taky byla pro mě moc malá.

terkajesterka
6. dub 2010

tašku mám taky z kolekce 2005, schválně jsem si tenkrát objednala starou, nabízeli obě verze, ale tahle mi přišla praktičtější. Příště bych si jí určitě už nekupovala, šla bych do nějaké univerzální, neb se mi asi po 3 měsících začala trhat. A přihrádky navíc bych tam bývala taky ocenila.

barnie
8. dub 2010

Ahoj holky, chtěla bych se zeptat..už jsem přečetla o tomto kočárku spoustu diskuzí, ale nikde jsem nepochopila, jestli je "přehazovací" rukojeť, nebo se musí otočit s celou korbičkou?A taky jestli náhodou nevíte, jak je při složení velký?Díky moc za radu - moc se mi tento kočár líbí.

meri
9. dub 2010

Barnie, musí se otočit celá korbička, to jsem ale vůbec nevyužívala, protože třeba otočit kvůli sluníčku i s miminkem není vůbec jednoduché, ale to zase vyřeší clona.
Jinak je kočárek super, právě včera jsem ho schovala a přešla na golfky, už se mi zdal jako sporťak moc veliký, ale do náročnějšího terénu ještě určitě využiju. Jinak jse mi do hluboké verzi vešla holčička i po roce, doporučuju.
Jo a taky mi vyhovovala stará verze se zipem na boudičce, protože v létě se chtěla holčička vozit na 4, a tak hezky viděla a zárověn ji horní část stříšky chránila před sluníčkem. 😎

baarca
9. dub 2010

Barnie, Meri, zrovna teďka poslední dva slunečné dny jsem při návratu z procházky přehazovala korbičku s malým (9 kilo), protože jinak by mu celou dobu svítilo do očí sluníčko a zpod clony mi čučí ven, protože musí všechno vidět 😀 Já sama jsem prcek s 45kg a zvládla jsem to naprosti bez problémů. Není to na to přehazovat to několikrát za den, ale na delší úsek v pohodě 😉

slunce_veruna
9. dub 2010

Barnie, ja taky resila velikost slozeneho kocarku a vejde se nam do petidveroveho Opelu Corsa (stara karoserie z roku 2000). Rozmery slozeneho podvozku jsou vsude jinak uvedene, ale co jsem namerila ja v obchode, tak je fakt ten nejmensi co uvadeji, cca tech 83x43x58, proste se nam v klidu vejde do kufru ktery ma 98x43x68. Jediny problem je kam s korbou, tu uz tam k tomu nenacpu, budu ji muset vozit na spolujezdcovi (da se tam posadit kdyz z ni udelas jakoby ten sportak). No v pondeli si pro nej jedu tak jsem na to zvedava jaka bude praxe 🙂

jinjin
12. dub 2010

Ahoj,
po dlouhém rozmýšlení jsem skončila u Magnumky... jen prosím, prosím, nevíte někdo váhu? Já myslela, že má těch prezentovaných 13,7kg komplet, ale pak jsem zase někde našla info, že s nástavbou 16kg... To by byla škoda 😠 Já už se radovala, že mám vybráno... a zařekla jsem se, že do 15kg...
Díky moc za infošu.

barnie
12. dub 2010

Díky holky, za odpověď, já z toho přehazování korbičky mám přeci jen strach, ségra má přehazovací rukojeť a využívá to hodně, zdá se mi to dost praktické...No, tak asi raději vyrazím někam do obchodu, ať si to vyzkouším v praxi. Tak držte pěsti..🙂

markettka
13. dub 2010

Ahoj holky,

ještě by mě zajímalo, jestli jste kupovali síť proti hmyzu a pláštěnku originál od Inglesiny nebo nějakou levnější variantu od jiné značky?

slunce_veruna
13. dub 2010

Ahoj tak jsem vcera koupila Inglesku, a mam ten samy dotaz co Markettka - da se pouzit nejaka levnejsi univerzalni sitka a plastenka?
Jinjin, taky jsem z ty hmotnosti zmatena, ty krabice ve kterych jsem to privezla udavaji dokonce 7kg na korbu a 12kg na podvozek! No uz je to doma tak to neresim, ale je to fakt divny, myslela jsem ze kupuju max 13 kg kocarek.

jinjin
13. dub 2010

Slunce: já právě taky nevím, kdyby bylo těch 13, 7kg celkem, tak je to ten nejlepší kočár pod sluncem... jenže ono to bude asi trošku jináč...v jendom obchodě mi dneska paní řekla, že 15-16kg.

baca
13. dub 2010

Ahoj, jezdím s magnumem 9 měsíců a musm říct, že jsem spokojená. Nevím, kolik váží, ale je lehoučký. Pláštěnku i síťku máme Emitex, ale pláštěnku jsme ještě nevytáhla. Síťku jsem hojně používala hlavně přes léto a teď už párkrát taky.

jinjin
14. dub 2010

Jen hlásím, že jsem neodolala a Magnumku jsme včera pořídili 😀 Je krásná a jistě se s ní bude dobře drandit. Je to hodně brzy, ale byla 2009 poslední kus v té barvě, co jsem se dívala široko daleko, tak už parkuje "v garáži" u prarodičů 😵

slunce_veruna
14. dub 2010

Jinjin tak to je super, ja prave taky lovila posledni zbytky 2009, ta 2010 ma sice hezci barvy, ale krom bezovy neni nic neutralniho. A hlavne ten nanoznik.....Jakou mas barvu?
Holky, jak jsem teda zapasila se skladanim Inglesiny, mam dotaz k tomu nanozniku a novorozeneckei vlozce - kdyz nemam madlo uplne vystrcene, tak mi ten nanoznik s odepnutym vrchnim dilem nedrzi a pada, no ale pak mi zas na nej nestaci ta novorozenecka vlozka - ma pak jinde diru na upevneni boudicky - co s tim? Vykaslat se na tu vlozku a dat tam plinu? Dotahnout gumicku v nanozniku?

peta3
16. dub 2010

slunce-veruno - já mám magnumku a madlo jsem vytáhla na maximum (aby byla co nejprostornější) a vložka na to šla v poho, a do dneška to tak máma a jezdíme s hlubokou korbou. Když už tam Martínek nechce být, trochu přizvednu záda a je zase spokojenej, takže jsem nadšná...
mám Olivu 2009 a oddělat vrch mi teda nešel - jsme na to nepřišla 😅 , tak jsem rolovala, ale barva stále krásná a s muškama jsem neměla problém ani jednou. A to je kočárek venku každý den. Pláštěnku i síťku jsme měla v kompletu v ceně, ale byly obě od emitextu, takže tam fakt v poho jde neorioginál

mám taky dostaz - rády bych vypraka potahy - nánožník není problém sundat - jde sundat i boudička? U kloubu je patent a vypadá, že by to mohl být on, ale nejde mi to a bojím se silou, abych to nevyrvala a neudělala nějakou škodu...u skládání jsem nebyla, skládal ho manža, když jsem byla v porodnici, takže nevim, jestli to bylo sundané nebo ne a on si to nepamatuje 😠

peta3
16. dub 2010

Slunce Veru - ještě... nejdřív přidělej vložku a pak to madlo posunuj, až budeš spokojená 😉

markettka
20. dub 2010

Nakonec jsem objednala Magnuma z letošní kolekce v modré barvě (Zaffiro) a myslím, že jsem neudělala chybu. Dneska dorazil a vážně se mi moc líbí 😉. Bála jsem se, jak bude vypadat taška na rukojeť, ale jsem spokojená, vypadá na kočárku pěkně.

meri
20. dub 2010

Peta, jde sundatt úplně všechno, zrovna nedávno jsem to prala. Taky jsem se bála sundat boudičku, ale chce to jenom sílu.
Je tam taková páčka, která se zmáčkne a taháš nahoru. Na patent jsem použila nůž, abych ho nevyrvala z látky 😉

slunce_veruna
21. dub 2010

Ahoj holky,
tak pokud tu v nejblizsich dnech bude nekdo kdo bude kupovat ojetou Inglesinu, tak jsem jednu tmave modrou z nejake starsi kolekce videla za cca 4000 v tomhle bazaru http://www.kocarky-praha.cz/
Skoda ze uz jsem minuly tyden koupila tu novou, mohla jsem usetrit pekny peniz....
Jo jinak jsem vcera koupila univerzalni moskytieru a pasuje a stala me astronomickych 60 Kc v Rossmannovi - je tenhle tyden v letaku ale uz je hodne vykoupena.
Tasku na rukojet jsem si tu origos nebrala, budu kupovat nejspis tu Emitexovou, stoji pulku a ma prihradky narozdil od Inglesinacky....ale jeste jsem ji nevidela na zivo.

markettka
21. dub 2010

Slunce_veruna: já jsem dlouho přemýšlela, jestli vzít i tu tašku na rukojeť, ale pak jsem narazila na internetový obchod, kde měli Magnuma v 7 cenových variantách podle jeho výbavy. Vzala jsem tu nejdražší verzi, která se od předchozí lišila jen tou přebalovací taškou - která mě takhle vyšla na 760kč namísto 1400Kč. Tak jsem ji vzala s tím, že ji dyštak zkusím prodat. Třeba mi bude vyhovovat, to ale poznám až časem... Aspoň, že na oko jsem s ní teď spokojená 😉
Tu moskytiéru jsi vychytala super, kolikrát se divím, co se kde dá za jaký peníze pořídit. Některý obchody jsou neskutečně předražený, ještěže existuje ten internet a snadno se dají ceny porovnat.
Původně jsem chtěla Inglesinu koupit v obchodě, který mám od nás nejblíž, bála jsem se koupit kočár přes net. Ale když jsem zjistila, že v té výbavě, kterou si představuju, můžu přes net ušetřit nějaký 4000Kč, tak jsem šla do kolen 😀

slunce_veruna
21. dub 2010

Markettko, a nekupovala jsi ji nahodou taky v Baby Goods? Asi mas pravdu s tou cenou, nejak jsem si to nespocitala ze v ty sade vyjde jen na 760,-
Jinak jsem si dneska nechala predvest ze ta univerzalni plastenka za 189,- fakt pasuje, takze uz ji mam doma.
No Emitexova taska vypada v realu podstatne hur nez na obrazku, vic nez 200,- bych za ni nedala, tak nevim co koupit, asi pockam az me neco oslovi....a pokud ne, tak si koupim nejaky hezky normalni batuzek za par stovek.

markettka
22. dub 2010

Slunce_veruna: kupovala jsem ho na slune-cz.cz, já myslím, že časem na něco pěkného narazíš, kamarádka si ke kočárku taky kupovala jen nějakou obyč kabelku a nějak přešila u ní ten pásek, aby to šlo přidělávat na kočárek....
Pláštěnku jsem kupovala Emitex exklusive maxi, taky ji máš? Já jsem ji nezkusila na kočár ani nandat. Mám ho u tchýně a moc se mi tam nechce, takže asi uvidím, až bude prcek na světě, jestli tam pasuje 😀 , ale měla by!!!

adlamadla
28. dub 2010

Ahoj, mam Inglesinu Magnum s autosedackou a jsem s ni nadmiru spokojena. Chodime na tury pres pole a luka a v zime malou krasne ochranila, take sedacka je skvela uz jen proto, ze se da nasadit na kola. Proste doporucuji!

peta3
1. kvě 2010

holky - k taškám na kočárek - prý je super z DMka 😉 , já mám taky origoš ze sady na netu ( a se slevama z kupónové knížky i za slušnou cenu)

a po 8 měsícíh užívání jsem zjistila, že ten vrch fakt z nánožníku odepnout jde 😅 😀

meri, díky za radu 😉