Kočárek Inglesina Magnum. Máte zkušenost?

karotky
29. bře 2007

Mám na Vás všechny dotaz:"Nemá někdo z Vás tento typ kočárku nebo podobný a jaké s ním má zkušenosti?"
Děkuji za Vaše odpovědi.

lazenka
29. bře 2007

Karot.kde lítáš?Už jsem si dělala starosti,jestli nerodíš??

karotky
autor
29. bře 2007

Ne,nerodím. 🙂
Kdyby se něco dělo,dám Vám přes někoho určitě vědět.Zítra se Vám odpoledne určo ozvu.Jdu se teď naložit do vany a čumákovat na telku.
Jinak-moc Ti to s Miluškou sluší! 🙂 Pa

magda27
Autor odpověď smazal
Zobraz
marguerite
29. bře 2007

ahoj..taky se přidám...kočárek máme doma taky...je úžasný..byla to tzv. srdeční záležitost...měla ho kamarádka a tak jsem ho i testovala v terénu s jejich synke m..
Pérování je fakt super, je vysoký,jak píše Magda, dobře se s ním manipuluje, líbí se mi i odvětrávání v boudičce a přesně jak píše Magda, taky jsem pro koupi té hygienické vložky... hluboký je z toho jedna dvě...
Takže jestli se rozmýšlíš..tak do toho určitě jděte 😉

karotky
autor
30. bře 2007

Dneska jdu na monitor,tak se při zpáteční cestě stavím v jednom obchodě,kde je by je měli prodávat.Snad budu mít štěstí. 😉
Holky..........kolik Vás ten kočárek stál?

ronie
30. bře 2007

ahojky taky sem se nejspíš rozhodla pro tento kočárek🙂 Ostatní mají prostě malé korbičky. Druhým favoritem je x lander kvuli natáčecím kolečkům, prostě s inglesinou musíte řídit oběma rukama, ale přednější je, aby mimi mělo prostor. Takže pište všechny výhody a nevýhody-ty co už máte zkušenost. A cenově-no holt je to dost peněz trochu uvažuju koupit ho použitý,ale strašně sem chtěla pro první mimčo novej kočárek a myslim si, že by mohl vydržet i pro další, takže asi zainvestujem do nového. Nevíte jestli nemá i tašku na dítě-bydlíme ve 4.patře a toto by pomohlo, vim, že jde vzít celou korbu, ale to je přeci jen složitější a těšží.

magda27
Autor odpověď smazal
Zobraz
karotky
autor
30. bře 2007

Tak už mám kočárek objednaný přes obchod,který máme kousek od baráku.Vybrala jsem si starší verzi kvůli barvě a tašku k tomu taky nechci.Přikoupím si jinou.Bude mě stát teda 11 499kč,ale to neva.
Hlavně,že se nám bude líbit. 😉

helabella
30. bře 2007

Ahoj holky, tak koukám, že jsem tu zatím jediná s "praxí"
🙂 S kočárkem jezdíme už sedm měsíců a nemůžu si ho vynachválit. Je poměrně lehký (pro mě důležité, všude se musím dostat MHD) a hlavně skvěle prostorný. Malá se sice narodila předčasně a je drobounká, ale myslím, že v menším kočárku bychom teď s fusakem už asi měli problém. Odpružení je taky moc šikovné a pro mě je výhodný i pořádný košík. A jak bylo v zimě těch pár dní sněhu, tak jsem děkovala, že jsme koupili právě tenhle podvozek, protože jinak bych fakt neprojela.
Už se těším, až malá bude sedět a vyzkoušíme další fázi kočárku 🙂)

karotky
autor
30. bře 2007

Tak to jsem ráda,že jsou s Inglesinou dobré zkušenosti.Alespoň vím,že jsem nešlápla vedle. 😀

llucinka
3. dub 2007

Ahojte holky, taky jsme se rozhodli pro Magnum, ale asi letošní kolekci, protože tu loňskou už nestihneme a nechceme kočárek kupovat předčasně... 😔 Můžu se jen zeptat, jak dlouho dopředu jste kočárek kupovaly? Díky moc 🙂

chaluska
3. dub 2007

Teda holky, ani nevíte jak jste mě potěšily. To je přesně to co od 😉 kočárku očekávám, takže jste mě ubezpečily v mém rozhodnutí.

llucinka
3. dub 2007

Jinak na emiminu najdete hodně diskuzí ohledně tohoto kočárku a jedinou "vadu", o které tam holky či maminky psaly je, že se musí více promazávat. Ale to jsou všechny Inglesiny 😉 Jinak si tam snad žádná nestěžovala a už vůbec žádná nenapsala, že by si ho už nikdy nekoupila. 🙂

luciass
3. dub 2007

tak my jsme šli do tohodle kočárku taky, sice se toho v krámě moc najezdit nedá, ale má fakt dobré ovládání, rychlá možnost přehození korbičky, materiál je super, není to ten "šusťák", autosedačku jsme teda nekupovali od inglesiny, ale co se kočáru týká, už se těšim až bude v provozu 😉 ,
jinak dokupovali jsme tu hygienickou vložku myslim že za 499,- , pak pláštěnku univerzal za 299,- a sítku na hmyz za 139,- a tašku (kočárek a celé příslušentsví jsme kupovali v detskyruzek.cz osobně)
bydlíme na vesnici takže jsme chtěli kočárek "do terénu" 😉
mějte se krásně 🙂

luciass
3. dub 2007

luci jinak jsme ho kupovali myslim že 2 měsíce před TP, ale po netu jsme prováděli výběr dřív 😉 ,
teď je u tchýňky v úschovně 😉

karotky
autor
3. dub 2007

Letošní kolekce se nám(hlavně manželovi)nezamlouvala kvůli těm šíleným barvám.Tak jsme vybrali kočárek z loňské kolekce.
Objednali jsme ho teď(ikdyž já bych raději až po porodu 😖 ),protože mají dodací lhůtu 2 měsíce.Kdyby se do té doby něco pokazilo,objednávku ještě stihneme stornovat. 😉

slunicko27
3. dub 2007

Já ho objednala minulý týden tj. ve 28tt. V detskemraji maji docela zajimavou cenu za komplet i s autosedačkou, taškou na madlo, moskytierou, pláštěnkou a hyg. vložkou..

luciass
3. dub 2007

my jsme koupili taky loňskou kolekci, prodavačka říkala, že se liší právě jen v těch barvách
jen bych se chtěla zeptat, holky vy co je máte při ruce nebo už používáte, chtěla bych koupit do kočárku ten řetízek s hračkama (nevim jako líp popsat), ale vůbec si nevybavuju, za co se to tam da chytit, asi tam něco bude že jo 🙂

llucinka
3. dub 2007

slunicko: Taky jsem na to koukala, ale mám strach, že je prostě na kočárek příliš brzo, i kdybychom ho třeba neměli doma, mám strach...

luiass: My jsme taky na vesnici, takže chceme taky kočárek do terénu 😀

zdenicka
6. dub 2007

taky bydlime na vesnici a po kocarku s eteprve rozkoukavam.Zeptam se vas jestli to ma nafukovaci kolecka,na tech trva manzel a jestli se s nim da jezdut po nakym vymolech a tak🙂)

karotky
autor
17. dub 2007

Hlásím,že máme kočárek doma.Moc se mi pro něj v tom vedru nechtělo,ale manžel mě přesvědčil.Cestou domů si to už nacvičil a řekl mi,že ho pak bude mít v pernamenci.To jsem zvědavá,jak dlouho. 😀

karotky
autor
4. kvě 2007

Tak už drandíme s kočárem k úplné spokojenosti.Je lehký,snadno se s ním manipuluje a hlavně je prostorný.
Náš Adam by se do jiného asi nevešel. 😀

llucinka
14. zář 2007

Holky, tak kočárek máme doma, je úplně nádherný, prostorný, už jsem do něj zkoušela i fusak, pořád je tam hodně místa. Kola super, veliká nafukovací včetně pumpičky. Moc se mi líbí a těším se, až do něj poprvé položím naše miminko 😵

sisstin
14. zář 2007

llucinka: tak super, že ho nakonec máš...já mám víc jak o půlku levnější DorJan Cross Country..ale spokojená jsem taky 😉

llucinka
14. zář 2007

sisstin: Hlavně, že jsi spokojená... Já teda úplně šíleně, sestavení trvalo několik minut a fakt se nemůžu vynadívat... A ta veselá barva 😅 😵 😀

petrunka_01
16. zář 2007

🙂

marusinka
29. říj 2007

A co říkáte na novou kolekci 2008 Inglesiny? Mně docela zklamali, barvy jsou hrozný, jediná co se mi tak líbí je ta růžová, sice je u nich dobré, že se nánožník nemusí rolovat, tak aby vznikl hluboký kočárek, ale na pohled vypadají nějak divně 🙂, takže asi zůstaneme u kolekce 2007 🙂

llucinka
29. bře 2008

Kolekce 2008 se mi taky moc nelíbí, ještě, že ve 2007 měli tak super výběr 😀

ladybugie
1. dub 2008

Ahojky, prcka ještě nemáme, ale poctivě se snažíme. 🙂 Včera jsem ale neodolala a mrkla do obchodu s kočárky. Inglesina sice nebyla můj favorit, ale začínám o ní uvažovat. Je lehoučká. Denně budu skládat kočárek do auta a tenhle se skládá úplně sám 🙂 Jen si myslím, že v hluboké verzi je ten nánožník přes korbu málo, nebude prckovi táhnout na nohy? Není lepší klasická hluboká korba zpevněná ze všech stran? Díky za radu 🙂