Kočárek Inglesina Magnum. Máte zkušenost?

karotky
29. bře 2007

Mám na Vás všechny dotaz:"Nemá někdo z Vás tento typ kočárku nebo podobný a jaké s ním má zkušenosti?"
Děkuji za Vaše odpovědi.

jankabry
6. pro 2010

@evlyn já to nechci rozložit, jako rozebrat 🙂 prostě to chci spolštit aby se to dostalo do auta 😉 a v návodu to fakt není ...

evlyn
6. pro 2010

@jankabry Aha, tak v tom případě - sjeď oběma rukama od rukojeti po kostře směrem dolů - každou rukou na jedné straně, až se dostaneš k takovému "ztluštění" - na levé straně je u něj ještě taková pohyblivá páčka/smyčka (nevím jak přesně to popsat), za to ztluštění zatáhni současně na obou stranách, v levé ruce k tomu chyť ještě i tu páčku a táhni šikmo nahoru k sobě. Uvolníš tím rukojeť a budeš ji moct položit jakoby na druhou stranu, přičemž se ti složí i celá kostra. Už to umím i s nacvaknutou korbičkou, ze začátku je rozhodně lepší to zkusit bez ní.
Zpátky je to ještě jednodušší - jednoduše vezmeš rukojeť a zvedneš - když do toho dáš tu správnou sílu, tak se ti kočár rozloží a páčka/smyčka ti zapadne na správné místo.
Doufám, že to z popisu je jasné, kdyžtak bych zkusila nějaké fotky...

jankabry
6. pro 2010

@evlyn díky MOC! už to chápu 🙂 teď to jenom přeposlat tchánovcům u kterých to je a snad se jim to povede 🙂 já jsem si myslela, že to bude tam v tom místě, co píšeš, když to tam cvaklo, jak jsem to dávala dohromady 🙂

evlyn
6. pro 2010

@jankabry není zač, rádo se stalo. Jde to fakt lehce - jednoruč sice ne, ale v porovnání s jiným kočárkem - tušímže Patron, mi to šlo mnohem líp.

jankabry
31. pro 2010

po delší době opět dotaz 🙂
holky ta pláštěnka k magnumce - máte originál? stojí nejlevnější nějakých 650Kč což je teda dost ... nebo máte tip na nějakou, která na magnum sedí a je levnější 🙂 ?
Ta antialergická pěnová matrace - vyplatí se to?
no a taška se mi samozřejmě nejvíc líbí ta borsa free, ale nepůsobí na mě moc prakticky .. jsou tam přihrádky nebo kapsy? asi ne, že :-/ kterou tašku mi doporučíte? mám magnumku 2010 barva Ecru 😎

jop
31. pro 2010

@jankabry ahoj, já mám na Inglesinu univerzální pláštěnku - nejsem si jistá, jestli je to emitex nebo jiná, přišla jsem do obchodu a řekla, že chci univerz. pláštěnku na hluboký kočár a dali mi nějakou za cca 150 Kč. Sedí perfektně.Originál mi přijde jako nesmyslně drahá.
Matraci nemám, přijde mi to jako zbytečnost (můj roční syn spával v kočárku jen na procházce, doma spí v postýlce, takže nějaká matrace mi přijde zbytečná).
Tašku mám originál, mám taky magnum ecru 2010, je to moc hezká barva a ani se jsem ji nestihla zašpinit 😉

jankabry
31. pro 2010

@jop díky za odpověď! A kterou tu tašku máš? je jich více typů ... jak je praktická - kapsy a tak?

petsil
31. pro 2010

@jankabry Ahoj, já mám úplně ten samý kočárek jako Ty, pěkně mi na něj pasuje pláštěnka Emitex exklusive maxi, stojí do dvou stovek. Matraci taky nemám, zdá se mi zbytečná. A taška... no neodolala jsem Borse Free, je krásná 😉 I je velká, zatím se mi do ní vejde, vše, co potřebuji. Kapsy má 2 venkovní a 2 vnitřní - viz foto. Ještě je v ní docela pěkná přebalovací podložka.

jankabry
31. pro 2010

@petsil jéé díky MOC! já právě nikde neviděla fotky, jak to vypadá uvnitř! jsi hodná 😉 ! mi se právě líbí tahle, protože jí pak využiju i bez kočárku 😵 vypadá hezky ..
ta pláštěnka - myslíš tuhle ve velikosti XL? http://www.malvik.cz/Kocarek-doplnky/plastenky-...

petsil
31. pro 2010

@jankabry Jojo, to je přesně ona.
Jinak s kočárkem jezdím přes 2 měsíce a jsem strašně moc spokojená... hlavně teď v tom sněhu je to paráda, projede všechno, krásně houpe, lehce se ovládá... Těš se na kočárkování 🙂

petsil
31. pro 2010

@jankabry ještě upřesnění k pláštěnce - koukala jsem na obal a tam je napsáno "emitex exkluzive maxi"... žádné XL tam není, to je asi nové značení? Pro jistotu se zeptej v prodejně, jaký typ jde na Magnum.

jop
4. led 2011

@jankabry já mám taky tuhle tašku a max. spokojenost

acimedaca
13. led 2011

ahoj všem, nekupovala jste některá z vás Inglesinu v obchodě baby goods?? našla jsem jí tam za SUPER cenu a trochu se mi to zdá podezdřelé.......díky 🙂

smecka
24. led 2011

Ahoj holky, jen by mě zajímal váš názor, zda nekupuju už moc velkou ojetinu. Zda by jste do toho šly. 😉
Zítra jedeme zkouknout kočárek Inglesina Magnum, kolekce r. 2005 za 1950Kč. Paní ho kupovala nový, je po 2 dětech, jezdila s ním pokaždé tak rok, pak přešli na golfky. Píše, že je neopotřebovaný. Samozřejmě si ho pořádně prohlídneme, ale pravé vady se stejnak projeví, až když s ním budu jezdit se zátěží.
Nový kupovat nechci, protože to budeme mít tak na těch 7,8 měsíců než začně prcek sedět, pak už mám sportovní kočárek po dcerce. Díky za názory.

peta3
11. únor 2011

@smecka - já mám zatím kočárek po jednom dítěti, ale zase ježdění hodně (ještě teď mi v něm Martínek usíná a to je mu 1,5 roku) a teď jsem si tak říkala, že vypadá pořád suprově a bez závad a problémů...takže bych řekla, že ty inglesiny jsou fakt držáky. Uvidíš na místě, jak bude opotřebovaný..a jestli ti napíšou ostatní inglesinačky nějaký jiný názor a zkušenost 😉. Každopádně přeji šťastnou ruku při výběru 😉

peta3
11. únor 2011

@smecka - koukám, že asi pozdě 😔 - tak jen písni, jak to dopadlo a gratuluju ke klukovi 😵

cincinnati
13. únor 2011

Ahojky, pořídili jsme si kočárek Ingelsina Magnum 2010 včetně matrace a hygienické vložky. V kočárku samotném jsou popruhy na uchycení miminka. Hygienická vložka obsahuje otvory, kterými se dají popruhy nahoře, dole a uprostřed provléct. Ale u matrace Inglesina fakt nevím, jak ji tam umístit. V ní otvory nejsou. Nevíte někdo, jak se do kočárku umísťuje, aby se daly používat i ty popruhy ?

peta3
16. únor 2011

@cincinnati - to ti neporadím - já jsem matraci nepoužívala a po pravdě - ani poruhy - malé miminko stejně jen spinká a z kočárku nevyleze - takže jsem začala poutat, až když jsem sundala vložku a udělala z hlubokýho sporťák...myslím, že na miminko jsou poruhy fakt zbytečný 😉 , navíc koukám, že čekáš taky letňáčka a v zimě bude ve fusaku a tam bys ho stejně nepřipoutala a na jaře už nebudeš potřebovat tu matraci 😉 . Tak snad jsem ti přeci jenom poradila

cincinnati
17. únor 2011

@peta3 Já bych mimčo chtěla poutat z důvodu, aby se nám třeba nevysypalo, když budem dávat kočárek do tramvaje nebo nedej bože někdo do kočárku narazil a podobné případy.... To asi není zbytečný, ne ? Já nevím, nemám zkušenost žádnou ...

markettka
17. únor 2011

@cincinnati Já mám zatím popruhy vyndané z kočárku a až teď v 8 měsících se je tam chystám vrátit, až ho přestavím na sporťáček. Já myslím, že to malé miminko fakt nakonec poutat nebudeš, neumím si to ani dost dobře představit 😔

peta3
18. únor 2011

@cincinnati - zase oni jsu v tý hluboký korbě schovaný a když budeš používat ten vrch (nánožník) a zapneš ho, tak ani vypadnut nemůže (což je teda v létě blbost zapínat ho), ale na podzim a v zimě nebude mít kudy vypadnout...taky si neumim technicky představit, jak bych tam to miminečko malilinkatý kšírovala 😔 . A fakt jsem kšíry použila až kolem 10. měsíce, když sjem kočár přestavěla na sporťák a když si začal Marťa sám sedat. Ale on byl hodnej a v kočárku se mi nehoupal a neskákal a neměl potřebu vykukovat...každopádně do podzimu fakt kšíry nejsou potřeba a pak tam stejně dáš fusak a já jsem s dírama na kšíry pořídila až na kletošní zimu - minulou jsem měla klasický bez děr...ale uvidíš 😉

smecka
23. únor 2011

@peta3: s kočárkem už jezdíme, je perfektní. Dobrý, že jdou sundat veškeré látkové části, všechno jsem vyprala, vyčistila a je jak nový. 😉 Malému se tam moc líbí, nejdřív jsem se obávala, aby z toho houpání neměl mořskou nemoc, ale stačí zahoupat a už chrní. 🙂
.... novorozeneckou vložku jsem tam ani nedávala, stejnak je ve fusaku. To spíš slouží na léto, ne?

peta3
23. únor 2011

@smecka - já ji tam nechala i v zimě, ale je fakt, že u letních novorozenců je to věc možná i nezbytná, kdežto u zimních tak potřeba není - tam tu funkci fakt splní fusak.
Jsem ráda, že kočárek vyhovuje, já bych ho pořídila znova, kdybych se měla znova rozhodovat. A houpání je podle mě obrovská výhoda - děti to milují (alespoň většina) 😀

smecka
24. únor 2011

@peta3: ... jak bude teplo, dám ji tam, přeci jen to bude útulnější. 😉
Koukám, že budeš mít dítka taky brzo po sobě. 😉 Tak přeju bezproblémové těhu a po červenci pevné nervy. 😀

peta3
24. únor 2011

@smecka -díky 😀 😀 😀

aemmi
11. bře 2011

Ahoj všem majitelkám tohoto kočárku, chci se zeptat, jal moc se vám inglesina vyšisovala, přemýšlím nad tou červenou z letošní kolekce a nebo nad modrou z loňské, tak by mě zajímalo, jestli s tímhle máte někdo zkušenost, přece jen, není to nejmenší investice a chtěla bych, aby kočár byl zachovalý i na další děti...když tak děkuju 🙂

markettka
11. bře 2011

@aemmi ahoj, já mám zaffiro z loňské kolekce - to je ten světle modrý. Jezdili jsme s ním od června (takže celé léto), věčně stál na sluníčku a nepozoruju, že by vyšisoval.... Vypadá pořád stejně. Je to nádhernej kočárek a jako hlubokej je fakt úžasnej. Ale co chce malej koukat ven z kočárku a ještě mi sám pořádně nesedí, tak využíváme spíš golfky. Doufám, že až začne sedět, tak se do Magnumu zase vrátíme.

aemmi
11. bře 2011

@markettka Díky, to jsem ráda 🙂

peta3
14. bře 2011

@aemmi - já mám olivu z 2009 a vyšisovaná není ani trochu, vypadá pořád jako nová. Mám srpňátko a golfáč nepoužíváme, takže už zvládla 2 léta a v pohodě. A přežila i vyprání v pračce 😉

@markettka - a když mu napolohuješ zádíčka a sklopíš boudičku - to nestačí? Já teda vozila Martínek v poloze na koníka - nechtěla jsem mu v tom posazování pomáhat ani zvedáním zádové opěrky

aemmi
15. bře 2011

@peta3 díky za odpověď, tak to je dobře 🙂