Kočárek Inglesina Magnum. Máte zkušenost?

karotky
29. bře 2007

Mám na Vás všechny dotaz:"Nemá někdo z Vás tento typ kočárku nebo podobný a jaké s ním má zkušenosti?"
Děkuji za Vaše odpovědi.

luccii
20. bře 2011

@aemmi modra nam nevysisovala po 20 mesicich pouzivani

holky se dvema prckama, mam dotaz - jaky skejtik pasuje na Inglesinu Magnum??? diky moc 🙂

aemmi
21. bře 2011

@luccii děkuju za reference 🙂 tak už jsme asi 100% rozhodnutý 🙂

peta3
25. bře 2011

@luccii - když projdeš tuhle diskuzi, tak tam tip najdeš 😉 - já to budu taky asi řešit - našla jsem 2 odkazy na straně 5, víc jsem neprocházela 😉

akras
25. bře 2011

@aemmi my máme tmavě modrou a nevyšisovala vůbec, dceři jsou 2 roky a teď přes zimu jsme ji ještě používali a super, nejlepší kočár do sněhu, nelituji, že jsme šli do něho.

aemmi
25. bře 2011

@akras Tak koukám, jen samý pozitivní zkušenosti 😉 já se s největší pravděpovobností taky rozhodnu pro inglesinu, jen teda ještě vyřešit barvu, ta letošní a loňská kolekce mě zrovna nenadchla, právě tmavě modrá by se mi líbila, ale nikde jsem ji neviděla 😒

luccii
25. bře 2011

@aemmi tmave modra byla v kolekci 2007, my ji kupovali r. 2009, ted uz ji urcite nemaji 😉
@peta3 diky za tip

aemmi
25. bře 2011

@luccii nemají ☹ fakt škoda...ted to opravdu stojí za prd...

Holky, kdybyste náhodou některá prodávala, tak bych byla zájemce 😀

luccii
25. bře 2011

@aemmi taky se mne ted ty barvy nelibi, navic mi prijdou starsi kolekce lepsi (az na stahovani strisky, tu maji ty nove lepsi)
asi neprodam 😉 sice mi jednu dobu vadilo, ze nema otocna predni kolecka (mela jsem zanet slach na rukou a nadzvedavat kocarek byl fakt druhy porod), ale jinak mi vyhovuje, uz mame i golfky, ale stale jezdim s Ingesinou 😅

aemmi
25. bře 2011

@luccii já taky trpím na zánět šlach 😖 ale otočný kolečka bych u nás asi nevyužila...

martinatrnkova
25. bře 2011

@luccii Na inglesinu magnum pasuje univerzální skejtík Buggy board http://www.detskyraj.cz/zbozi/8592-lascal-buggy...

luccii
25. bře 2011

@aemmi ja si je uhnala z cviceni vojtovky s malym... bydlite na vesnici?
@martinatrnkova diky, ten nekdo tvuj znamy na Inglesine Magnum ma?

martinatrnkova
26. bře 2011

nemá, jen pracuji v obchodě s kočárky, autosedačkama a různýma věcičkma pro maminky a miminka, takže to máme odzkoušený

aemmi
26. bře 2011

@luccii na malým městě, v podstatě vesnice, jen jsou tam paneláky 😀 a hodně kopcovatý terén...já na ten zánět šlach trpím už asi 10 let 😒

acimedaca
26. bře 2011

já se rozhoduju mezi letošní hnědo-modrou a lonskou červenou barvou.....stejně je to horzný, někdo ten kočár chválí, někdo zase haní, podle mě stejně člověk zjistí, jestli mu vyhovuje, až když ho má a používá, tak doufám, že to přežiju bez těch otočných koleček...

aemmi
26. bře 2011

Já se zase rozhoduju mezi letošní červenou a loňskou modrou...bych potřebovala něco neutrálního, aby to bylo na kluka i na holku, ty jejich hnědý se nám nelíbí, škoda, že není v tmavě modrým, tu bych brala hned...

luccii
26. bře 2011

@acimedaca ja si myslim, ze vylozene hanit tenhle kocarek nejde - je kvalitni a tech je na trhu malo... bud chces otocny kolecka a pak vyberes jiny kocarek, nebo chces kvalitni, prostorny, houpaci kocarek a tim Inglesina Magnum je 🙂
@aemmi hmm tak to je mi te lito, ja ten zanet mela cca 4 mesice a to jsem mela i ortezu - potrebovala jsem dve, ale to bych nemohla nic delat...

aemmi
26. bře 2011

Holky, ještě jeden dotaz, vleze se nějak rozumně tenhle kočárek do průměrně velkýho auta? Zatím jsem kufr neměřila, samozřejmě to udělám, až budeme opravdu kočárek kupovat, jen by mě zajímaly vaše zkušenosti...nemáme kombíka, ale kufr je docela dost prostornej, myslím, že přibližně tak jako u krátký Octavie...

katka_21
26. bře 2011

@aemmi Ahoj, my jsme tento kočárek dostali bez problémů do Octavie i do čtyrkového golfa, který má ještě o něco menší kufr a úplně v pohodě 😉

aemmi
26. bře 2011

@katka_21 děkuju za reakci 😉

peta3
27. bře 2011

@aemmi - my ho vozili v Kalosovi a tam je teda kufr prťavej (- byla to sice skládačka, ale šlo to 😉

aemmi
28. bře 2011

@peta3 díky 😉 tak to snad taky nějak zvládneme...

markettka
3. dub 2011

Ahoj holky,
přestože Magnuma zbožňuju, tak mi jako sporťáček nevyhovuje. Prodávám ho tady na bazárku, tak pokud někdo sháníte Zaffiro 2010 i s autosedačkou, neváhejte. 😀
Ale dělám to s těžkým srdcem ☹

smecka
27. dub 2011

@luccii: máme skejtík z výše uvedeného odkazu a můžu potvrdit, že pasuje. Ale chce si to trochu s tím vyhrát. Inglesina na to nemá úplně ideálně sestrojenou konstrukci. 😉

ladylavender
28. dub 2011

Na stránkách dovozce do ČR je přímo vysvětleno, že Inglesina systém skejtíků za kočárek nepodporuje, protože to namáhá konstrukci kočárku.

jinjin
28. dub 2011

Ahojky. Nahodou jsem narazila na diskuzi o Magnumce, tak jen chci po skoro 8mi mesicivh pouzivani dat pozitivbi reference. Jsem pakous, co drandi po lesich a polich v silenym terenu a kocar projede vse, spis pak zalezi, co je jeste snesitelne pro prte, aby nemelo syndrom treseneho ditete 😉 Brodime i potoky, na podzim jsme jeli po poli posekane kukurice, v zavejich po lesnich cestickach atp... Je krasne skladaci do auta, kdyz se obcas promaze, je tichounkej, super je ta variabilita pri prehodu z "korby" na sportak. Musela jsem si chvilku zvykat, ze kocar proste neprojede treba vse to, co horske kolo, ale ted uz na nej nedam dopustit. Syn je obrik a tak jsem i ocenila prostornost. Jedine snad, ze je sice vyskoky (madlo), ale tim, ze musite zatlacit pri toceni se, obcas bych ho uvitala vyssi. Me to vyresil deda, madlo kousek nastavil (bez poskozeni, jen vyndal jeden nytek).
Momentalne zaciname vic pouzivat sportak a tam zatim vaham, jak to pujde. Mozna je to zase o zvyku, ale prijde mi, ze kdyz mi v tom usne a budu ho chtit polozit, bude mu zadova operka brzy kratka tim, jak se sklapi a je zaksirovanej ☹ Tak snad to nejak poladime a budem moct drandit dal. Nevite nekdo zda se neda to sklapeni vrsku zadove operky nejak "vypnout", aby zada zustala delsi i v poloze vleze? Diky!

lucie30
3. kvě 2011

Ahoj holky, chtela bych Vas poprosit o radu. Lze korbicku bez problémů sundat a přenést např. po schodech do několikátého patra? A šlo by takhle přenášet i sporťák? Děkuji

nausikaa
3. kvě 2011

Sundat jde bez problémů, jen je to spíš na kratší poponesení-není to peříčko+dítě a je lepší ji nosit za madla- na popruzích co tam k tomu jsou se převažuje. Asi závisí na kondici 😀 😀

nausikaa
3. kvě 2011

Ale prázdná úplně v pohodě a s dítětem je asi každá korba velký neforemný krám který nesmíš vysypat...

lucie30
3. kvě 2011

@nausikaa děkuji za rychlou odpověď. Tak to je super. Korbu plánuji přenášet jenom z kočárkárny do 2. patra a to bych měla zvládnout 😎

aemmi
7. kvě 2011

Ahoj, chtěla bych se zeptat, jaké máte zkušenosti se sedačkou huggy vajíčkem, která se prodává k tomuto kočárku? Jak jsme koukali, není nejlevnější, o to by mi zase až tak nešlo, ale říkala nám prodavačka, že je dost prohnutá, což není moc dobrý...my ji naživo neviděli, v obchodě ji neměli, tak by mě zajímalo, jaké jsou zušenosti...děkuju 🙂