Kočárek Jané. Do kolika měsíců jste používali hlubokou korbičku?

patynkamaminka
29. srp 2007

Ahojky všem maminám i nemaminám....
Začínám řešit problém, jestli se mi syn vejde i v zimě do hluboké korbičky (mám Jané Slalom Pro) Sama paní doktorka mi říká že náš Tomášek je drobounké miminko a že by mu ta korbička měla stačit i když mu bude už 6měsíců.
Navíc pokud bude jako starší dcera, tak ta se naučila sedět až tak v 8měsících. A to je Tomášek ještě línější než ona,takže pochybuji že bude chtít sedět dřív než ona, takže bych ho do sporťáku měla dávat asi až později...
Takže prosím ty maminky které mají také tento kočárek do kolika měsíců používaly tu hlubokou korbičku...a další zkušenosti a názory od všech 😉 Díky předem 😵

babulka
1. zář 2007

Sue, pretoze si ho videla u Babulky a u Matika priamo v akcii a povedala si, ze len taky chces a ziadny iny 😀 😀 😀 Ale urobili ste dobre.

sue
1. zář 2007

Babulka, no to je jasné... ale aj napriek tehudemencii dúfam, že tam bola aspoň iskierka rozumu 😀 😀 😀

tonicka
1. zář 2007

baby ja mam Jane a je to super kočik. Mala som jeden defekt, novu dušu si mozete kupit kdekolvek v biciklovom obchode....stalo ma to aj s vymenenim 95 sk a mam jednu nahradnu 😉 Takze v pohodičke 🙂 A ked babo zaspi v aute nacvaknete na konstrukciu a idete na prechadzku 😀

babulka
1. zář 2007

Tonicka, nam sa teraz spravil defekt, po dvoch rokoch intenzivneho pouzivania, muz to sice zalepil, ale aj tak to po tyzdni zmakne, ani som nevedela, ze sa da kupit nova dusa, som myslela, ze budeme kazdy tyzden dofukovat. Okrem toho sa nam podarilo stratit pumpu, tak chodime na benzinku 🙂

pipisek
1. zář 2007

holky, ty nánožníky prý opravdu vyrábějí jen pro český trh protože kočárky vyrábí ve Španělsku a tam prý nánožníky nepotřebují 😀 mají tam totiž zřejmě teplo i v zimě ....

jajaalf
1. zář 2007

to aj ja som mala take stastie a uz som spravila defekt...a po oprave nejak mi nefunguje pumpa..
baby ja zijem v taliansku a tu maju tie nanozniky..

tonicka a da sa to dat aj na sportak ta sedacka?
alebo len na holu konstrukciu...

patynkamaminka
autor
2. zář 2007

jajaalf-sedačka se dá dát na holou konstrukci, je to opravdu lehké...
jo a nánožník máme koupený taky originál, měli jsme ho u kočárku...
a s kolečkama jsme zatim problémy neměli...používáme ho zatim krátce ale jak tak to tu čtu tak si asi rači pořídím do zásoby 🙂 a kde jste koupili novou duši?? přes internet nebo v normálním obchodě?? a je to nějaká speciální?? 😉

patynkamaminka
autor
2. zář 2007

jo a ještě já se pro tento kočárek rozhodla hlavně kvůli tomu že je lehký....rozhodovali jsme se mezi Casual Play S4 ale tam mi také přišla malá ta korbička...tak jsme ho alespon koupili starší dceři jako sporták 😉 a s Jané jsme nadmíru spokojeni

jajaalf
2. zář 2007

patynkamaminka..mne ten defekt opravili..ale myslim si ze dudu kupis u predavacou byciklou alebo v obchode kde si ju kupila...
to aj mne povedal predasvac,e patri medzi najlahsie kocare...aj ked ked je zlozeny ma problem ostat stat na 3 kolesach..
to viem,ze sa da pripat sedacka na konstrukciu..lenze som namontovala sportak a chcela som vediet ci sa da aj tak ..ja mam matrix...2casti

kacerka
2. zář 2007

jajaalf, nedávno jsem viděla maminku, která měla nacvaklou autosedačku na podvozku i se sportovní úpravou - přece jen navlečení té sportovní sedačky zabere více času, tak to řešila takto 😉

syssa
2. zář 2007

babulka, my sme tiez mali defekt. Manzel kupil novu dusu v BA v obchode Babyland za 500,- Sk 😠

jajaalf
3. zář 2007

kacenka to mas pravdu ja som sportak montovala asi hodinku.aj to som nobola ista ci je vsetko na svojom mieste..
ale diky tejto teme som ho zlozila.. MIRIAM ...diky 😉

jajaalf
3. zář 2007

baby vcera som sa stretla zo susedkou ktora ma tiez kocik Jane a ma ten orange-sedy. z kolekcie 2007 neni moc s nim spokojna nakolko vnutri kde lezi dietatko neni latk a le skor taka plastova..tak sa tam maly dost poti..
😒

kocurek
7. zář 2007

Pokud požíváte golfky Jané, pořiĎtě si nánožník nebo přímo fusak originál Jané. 🙂 vyplatí se to..

ivetad.
20. črc 2008

Ahojte,
chcela by som sa spýtať, či niektorá z Vás nechce predať alebo nevie o niekom kto predáva kočík Jane Slalom trojkombináciu za dobrú cenu. Bábätko sa nám narodí v septembri. Ďakujem pekne za radu. 😎

kacka.va
21. črc 2008

koukám, že tu jajaalf psala, že je uvnitř kočárek plastový. To je divný, máme taky kolekci 2007 a uvnitř je normálně látka

campi
21. črc 2008

Kacko: a kdybys mela porovnat Mutsy a Jane, pro jaky by ses znovu rozhodla? Mam zatim ve vyberu tyto dve znacky... Jenom se bojim ty trojkolky na prudkych jezdicich schodech v metru.

kacka.va
21. črc 2008

no Mutsy bych nechtěla ani zadarmo, měla ho sousedka a naše malá byla cvalda, takže by se nám tam nevešla možná ani po narození.

campi
21. črc 2008

Ty jo, to zni hrozne. Jane Slalom mi prijde super, jezdila jsem s nim ja i manzel, perfektni a lehka manipulace, drandili jsme po trávě, po kamenech, skladani do auta skoro jednou rukou, jenom mi vadi, ze ho ma kazda 😠 a s tou trojkolkou se bojim, ja jsem takova nesikovna.

kacka.va
21. črc 2008

zkus se na mutsy někde podívat, fakt má tu korbičku hrozně malou. Ale ona měla Mutsy asi 1,5 roku zpátky a teď jsou koukala na internet a ty korbička už vypadá trošku jinak a rozměry udávájí jako u Jané, takže sousedka měla asi tu korbičku jinou, protože ta její byla o hodně menší než Jané.

funy
5. zář 2008

kde sa da za vyhodnu cenu na slovensku kupit kocik jane? v predajni ma to vyslo spolu 31 tis. dakujem
myslim, trojkombinacia, nanoznik, fusak, slnecnik. trojkomonacia bola 26800 a plus to co som vymenovala.
dakujem. ja ho potrebujem na december, januar

anezena
5. zář 2008

funy mrkni www.bambini.sk - Trnava - my sme tam kupovali a kupujeme tam vsetko. a da sa s nimi dohodnut skus sa spytat ci by ti neurobili nejaku cenu, ked tam vse beries. 😉

talinka
6. zář 2008

presne tak funy aj mne spravili cenu na Jane Nomad a zatial najlepsiu, lebo som pozerala aj v babylande a tam je cena bez nanoznika a takisto aj v Babymarkete a potom vyjdu okolo 28-29.000,- a mna vyjde do 26.000,- Sk inak je to super obchodik www.bambini.sk

anezena
7. zář 2008

a teraz tam maju 50% zlavy na vsetko oblecenie

klementina
8. zář 2008

ahojte, anezena kde si videla ze maju 50% zlavu? lebo som pozerala stranku a nic take tam nevidim 😒
a to oblecenie myslis pre deti ci maju aj pre tehule?

bubadlo27
8. zář 2008

klemetina,
ja som tam bola v piatok, 50% zlavy maju len na detske oblecenie, ale uz je to tam dost vybrakovane ☹
myslim, źe tehu veci ani nepredavaju 😉

anezena
8. zář 2008

tehu veci vobec nemaju, ani nemali. oni rusia detske oblecko aby mohli mat viac vkocikov vystavenych tak dopredavaju vse za 50%

miladaspackova
13. zář 2008

ahoj holky,

já mám kočárek klasiku hit 2008 Nowalex Focus od firmy mimi-kocarky.cz a jsem strašně spokojená. Kočárek je velký, prostorný, vzdušný... Takový jsem vždy chtěla. Nikde jsem ho nemohla najít, až tady na modrém koníku jsem získala informace od Peťulky. Peťo ještě jednou dík 🙂

jajaalf
9. říj 2008

anezena skoda ze som si to nepozrela skor ☹ bola som doma na sk v trnave a o tom obchode ani nevie..skoda urcite by som sa tam mrkla a kde to je?

norik1
9. říj 2008

Jooooj ja tak rada citam tieto chvaly na Jane.... tri mesiace som studovala ponuku kocikov a mrzelo by ma ak by som si vybrala zle... 😎 Ja som kupila kocik priamo so sportovym nanoznikom a fusakom vo farbe kocika z Babyland.sk a dobre som urobila lebo to bola kolekcia 2007 a tu uz teraz nepredavaju...tusim... 😉