Kočárek Jané. Do kolika měsíců jste používali hlubokou korbičku?

patynkamaminka
29. srp 2007

Ahojky všem maminám i nemaminám....
Začínám řešit problém, jestli se mi syn vejde i v zimě do hluboké korbičky (mám Jané Slalom Pro) Sama paní doktorka mi říká že náš Tomášek je drobounké miminko a že by mu ta korbička měla stačit i když mu bude už 6měsíců.
Navíc pokud bude jako starší dcera, tak ta se naučila sedět až tak v 8měsících. A to je Tomášek ještě línější než ona,takže pochybuji že bude chtít sedět dřív než ona, takže bych ho do sporťáku měla dávat asi až později...
Takže prosím ty maminky které mají také tento kočárek do kolika měsíců používaly tu hlubokou korbičku...a další zkušenosti a názory od všech 😉 Díky předem 😵

anezena
9. říj 2008

jajaalf na Kapitulskej pri hoteli Dream

helka101
10. říj 2008

ahoj baby, ja idem teraz kupovať pre mojho synčeka kočík Jane SLALOM, a mám otázočky: malý mi má dva roky, no nový kupujeme zato že do starého sa mi už nezmestí a na zimu ešte potrebujeme kočár, zmestí sa mi tam v pohode? 😕 a ešte mám vyšku 185cm v pohode mi bude rúčka, viem že je nastavitelna, ja len zato, že či vôbec nanu dotiahnem a nebudem mať ruky také našpanované 😀
a vlastne kupujem len športovú vezriu, dá sa potom dokupiť teda vanička a nakliknúť ju tam, že ak náhodou ale podľa toho čo píšete sním budem spokojná, by sme si ho nechali aj pre druhé bábo 🙂

darsy
12. říj 2008

Ahojte,
mam Jane slalom,cerveny.Farbu mi vytahalo slnko a chcela by som dokupit sportovu cast nan.Nemusi to byt model z 2008,staci aj starsi,len nech pasuje.Chcem sa vlastne spytat,ci ste niektora kupovali a ci sa da dokupit a kolko stoji.Popripade mi hodte link.Dakujem.

simus
12. říj 2008

ahojte
tak my sme spnátko a mama jane slalom a jesdili sme v korbě do půl roku i s fusakem a v pohodě pak jsme jeszjlili ve sportáku . dala jsem ho do roviny a deka fusak deka a nanožník a upkně v pohodičce, mel tam teploučko. jo a drobne miminko teda nebyl🙂 takže si myslim pohoda. vikisek spíš už chtěl více vidět tak jsme to přendali už v pul roce.
jak s kočíkem jsem velmi spokojemá🙂 měli sme celou trojkombinaci a ted už mame jen sportak a na zimu bude super🙂

k1k2k3k4k5
3. únor 2010

Ahojte. Mate niekto Jane farba AMAZON (limetkovo-siva) z kolekcie 2009? Ako ste spokojny s tym potahom? Je to dobry material? Nevybledli velmi tie farby vplyvom pocasia? Vdaka.

renabr
3. únor 2010

k1k2k3k4k5 : toto nájdeš v téme vedla, jane slalom pro 2009, akurát to tam riešili mamičky...

evicka333
14. kvě 2011

Ahoj holky, prosím, mohly byste mi poradit.
Máme sporťák Jané slalom pro po synovi a teď čekáme druhé miminko a potřebujeme dokoupit hlubokou korbičku. Zajímalo by mě. jaký je rozdíl mezi jednotlivými ročníky. Je rozdíl i ve velikosti? Mám možnost koupit krásnou růžovou korbičku z roku 2006, ale nevím, zda už nebude mít barvy vyšisované (je napsáno, že ne, ale člověk nikdy neví), je přece jen už 5 let stará. Nebo je lepší novější? Má nějaké vychytávky, které mají jen novější? Jsou stejně velké(větší)? Děkuju moc!

bbn
20. kvě 2011

Hluboké korbičky u JSP by měly být ve všech ročnících stejně velké a široké, liší se jen materiálem potahu (textil) a umístěním stříšky (buď na rukojeti - kol 2006-2008, nebo samostatně - kol 2009) a pak také doplňky - hrací strojek, síťka, bezpečnostní pásy (kol 2009),...... Spíš jde o to, co za stříšku a doplňky preferuješ ty, mám kol 2009 a korbička mi vyhovovala, nepotřebovala jsem ani hrací strojek, ani síťku, ani pásy. Jediné co bych uvítala by byla sluneční clona, ale tu nemá žádný ročník, krom limitované 2011.

bbn
20. kvě 2011

@k1k2k3k4k5 mám 2009 amazon, používaný více jak rok (8 měsíců hluboký, 6 měsíců sportovní) a barvy jsou v pohodě, neblednou. Materiál celkově fajn, příjemný.