Kočárek Jané. Do kolika měsíců jste používali hlubokou korbičku?

patynkamaminka
29. srp 2007

Ahojky všem maminám i nemaminám....
Začínám řešit problém, jestli se mi syn vejde i v zimě do hluboké korbičky (mám Jané Slalom Pro) Sama paní doktorka mi říká že náš Tomášek je drobounké miminko a že by mu ta korbička měla stačit i když mu bude už 6měsíců.
Navíc pokud bude jako starší dcera, tak ta se naučila sedět až tak v 8měsících. A to je Tomášek ještě línější než ona,takže pochybuji že bude chtít sedět dřív než ona, takže bych ho do sporťáku měla dávat asi až později...
Takže prosím ty maminky které mají také tento kočárek do kolika měsíců používaly tu hlubokou korbičku...a další zkušenosti a názory od všech 😉 Díky předem 😵

sue
29. srp 2007

Patynka, však ale šporťák na Jané sa dá dať do úplne vodorovnej polohy, takže ak sa synček nezmestí do vaničky, môžeš mu šporťák vystlať dekou, vsunúť ho do fusaku a fungovať tak, nie?

melory
29. srp 2007

do pol roka urcite a potom sportovu cast nahodit, ja chodim so sportovou od 3.mesiacov

patynkamaminka
autor
29. srp 2007

a nebude vadit že na něj tolik neuvidím??

melory-a to se ti tam už nevešla nebo se ti to zdá lepší??

melory
29. srp 2007

zdalo sa mi to na leto lepsie, mala je trosku vacsia ako ine deti ale aj tak to bolo prakticke.

dorotka
29. srp 2007

aj ja pouzivam sportovu od styroch mesiacov striedavo od piateho len v sportovom ale asi by som to nerobila v zime moja mala je velka a myslim ze by som ju do tej vanicky zmestila aj teraz v polroku len by tam mala obmedzeny pohyb a to ona nema rada v kazdom pripade keby sa nenarodila teraz niekedy tak by som jej sportovu cas asi ani neukazala pred siestym mesiacom 😉
no este je tam aj nanoznik na sportovom 😉 a ci to bude vadit ze na neho neuvidis no to zavisi od tvojho dietata moja mala niekedy ked sa zobudi tak protestuje ze na mna nevidi ale inac je to zvedavec tak rada obzera svet a stromy a tie vidi aj ked je nalezato v sportaku kedze nesedi stale ju mavam v najnizsej polohe

babulka
29. srp 2007

My sme mali vanicku do 5. mesiacov, kedze Matik je zimne babo, mali sme aj fusak, aj overal, aj deku... a pohoda. teda takuto zimnu vybavu mal do marca, cize tri mesiace. Potom sme presli na sportovy, a tam zas mal zimu tuto, fusak, deku, a v pohode tam spaval aj sedel...A my sme mali na strieske take to okienko, tak som ho aj videla. teda my mame Powertrack, ale to je asi o tom istom, nie?

musko
29. srp 2007

Mne sa Jané zdá na zimu pre také mimi - ako šport. časť - že málo chráni pred chladom... Ale je to len pocit, tento kočík nemám - ale má ho kamoška a tá teda musela kúpiť lacnejší, kým malá povyrastie - jednak na ňu nevidela, jednak sa jej zdalo, že jej je zima....

patynkamaminka
autor
29. srp 2007

babulka,
Powertrack je vlastně skoro to samé jen trošku starší. Já bych na něj tedy taky viděla ale on na mě ne a to nevim jestli mu nebude vadit. A taky nevim jak to bude s tím jeho sezením atd.... no tak asi uvidím jak to bude vypadat 😕

jajaalf
30. srp 2007

ahojte mamicky ja mam tiez kocik Jane ale mam slalom pro Matrix...my sme vcera uzdali sportak nakolko sa nam nezmestil....a co sa tyka toho nevidenia ja mam ten novsky typ 2007 a tam na strieske je jedna cas priesvitna .ale tiez vcera ako tam bol prvy krat stale som ho sledovala...lebo som bola zviknuta vidiet ho.ale myslim,ze v zime ho dam do fusaka a deku.

babulka
30. srp 2007

Ono tie deti, ci su starsie, tym skor potrebuju vidiet okolo seba, teda aspon u nas bolo tak, ked som ho dala do sportoveho, zdvihla trosinku zadnu cast, tak bol uzasnuty, co vsetko je to okolo neho, nezda sa, ze by mu chybal pohlad na mna 😀 A to mal 5 - 6 mesiacov.

miriamka12
30. srp 2007

Ahojte kočky, my máme tiež JANE SLALOM PRO-2007 a športovú časť používame od 4 mesiacov, malinká v hlbokom nevydržala ani 5 minút, takto v športovom sa pozerá na svet pred sebou a je kludnejšia 🙂 Na zimu už máme kúpený nánožník a takisto fusák, tak si nemyslím že by u nás boli také tuhé zimy,že by našim detičkám bola zima 😀

kocurek
30. srp 2007

patynkamaminka : Ja jsem mela Jane Carrera MATRIX Pro, ktery pouzivala do 4. mesice, pak vymenila za hluboke luzko-CAPAZO, kde semi maly krasne vejde, mame 5,5 mesicu a doufam, ze i na zimu mi tam vydrzi, jinak se nahodi golfova cast. Jinak se mi zda velice brzo dat mimi do golfek od 3. mesicu a prikurtovat jej, prece mimimko potrebuje prostor, ale zalezi, jak s nim a kam maminka chodi. 🙂 🙂 🙂

kocurek
30. srp 2007

Hluboke luzko mam POLOHOVACI, pasuje ke vsem typum JANE, proto mu muzu trosku zvednout zadicka, aby videl, zatimmi ale v korbicce krasne vydrzi.

patynkamaminka
autor
30. srp 2007

Náš měl právě tedka nějaké bolení bříška a nechtěl spinkat v postýlce ani v košíku ale když jsem ho dala do kočárku tak chvíli pozoroval všechno kolem sebe a potom spinkal. Matrix máme taky ale používáme ho spíše na delší cesty. V korbičce je zatim spokojený.

shiju23
30. srp 2007

my mame ten kocik, vanicku sme pouzivali len do 4mes., lebo mu uz zacinala byt mala, je dot vysoky, pouzivame sportak, je nastavitelny do poloh,takz emaly v nom aj lezi, ci spi. vidiet ho vidis, v zadu na strieske je priesvitny plastovy kryt, takze vidis na maleho. rovnako mozes pouzivat aj s autosedackou,kde kliknes na sportak, maly tam sedi pevne,uz to nepouzivam,ale vyuzivali sme aj to,aby sa nekolisal v sportaku,ked nesedel, bo do vanicky uz nevosiel.

patynkamaminka
autor
30. srp 2007

a ještě otázka-jak se stim kočárkem jezdí ve sněhu??

babulka
30. srp 2007

Patynka, s mojim Powertrackom perfektne, vravela som, ze je to ladoborec - neviem, ci ma slalom pro tiez take nafukovacie kolieska s dezenom ako pneumatiky, alebo take hladke, ale nas ma "pneumatikovy" a nevymenim ho za nic na svete 😉

patynkamaminka
autor
30. srp 2007

babulka-my máme také "pneumatikový" a přední kolečko máš napevno??

jajaalf
30. srp 2007

baby mne sa uz podarilo spravit aj defekt 😒 😒 a manzelik hned zacal,ze kolko stal a co teraz ze ja som si ho vybrala tak nech si opravim.. 😒 ale ja som s nim spokojna,nevymenila by som...ked som sa rozhodovala pri kupe kociku tak som si dost precitala a zistila,ze patri medzi najlahsie

patynkamaminka-to predne koliesko az mas trojkolku sa da dat napevno ale aj na otacky...ja ho mam ale na otacky lebo napevno mi to neslo riadit....
skusal som ho pri mori po piesku a islo to ...skor na tom mokrejsom piesku..na tom suchom sa to zabaralo a bolo treba moc tlacit..
ale aj tak som rada ze som si kupila akurat tento...

klaris
1. zář 2007

holky, mám k vám dotaz:
máme tajy jané slalom pro 2007. malý se narodil v dubnu a ám takový pocit že za chvíli už bude muset jít do sporťáku. jaký fusak máte na zimu? váhám mezi emitex a aesthetic, poradíte? Jsem spíše pro aesthetic i z toho důvodu, že si mohu vybrat kombaniaci barev. Díky za radu.

jajaalf
1. zář 2007

klaris ja mam jane 2007,ale este som tiez nepozerala na fusak..nakolko ked som ho objednavala v aprili este nemali a potom som si povedala,ze kupim az na jesen...a vies mi povedat kde ich mozem vidiet na akej stranke?tak aspon budem vediet aky...
a co sa tyka farby tak podla kociku ne?

klaris
1. zář 2007

dívám se na stránky www.emitex.cz a www.aesthetic.cz.
barvu kočárku máme H18

jajaalf
1. zář 2007

tak tusim mame rovnake ja mam modro-zeleny cislo som si nezapamatala ale mam ho v albume ....tak mrknem na tie fusak..a suto orig. od jane?nepamatam si ze by rozpraval ten predavac o viacerych druhoch

dol
1. zář 2007

Holky a jak je to s nánožníkem u tohoto kočárku?

kacerka
1. zář 2007

dol, já mám neoriginální nánožník od Dětského ráje. V jedné prodejně mi bylo řečeno, že s originály je docela problém, protože jsou prý vyráběny jen pro český trh (což mi příjde docela dinvé, ale budiž). Ale snad by měly být v prodeji od července 2007 pro barevnou kolekci 2007.

jajaalf
1. zář 2007

co je to nanoznik nejak nechapem.. 😒

sue
1. zář 2007

...my sme nánožník kúpili priamo s kočíkom

dol
1. zář 2007

A když jste vybírali tento kočárek, nerozmýšleli jste se mezi ním a Cam Cortinou? My pořád nevíme, který vybrat.

sue
1. zář 2007

Dol, áno... a pravdupovediac už si vôbec nepamätám prečo som sa rozhodla pre Jané... 😀

kacerka
1. zář 2007

dol, u nás vyhrálo Jané díky nafukovacím kolečkům (sice hrozí defekt, ale jsou praktičtější) a té ruční brzdě - bydlíme na docela velkém kopci, takže ji budu využívat denně - abych neměla za chvíli vytahané ruce 😀 😀 😀 Jo a zrovna dneska jsem v Hypernově viděla maminku s podvozkem Jané Slalom a autosedačkou a ta lehkost, kterou si to tam kličkovala, mě a mého muže prostě fascinovala 😉