Kočárek Jané Muum (moom). Máte zkušenost?

pet.s
26. bře 2012

Máte někdo prosím zkušenost s tímto kočárkem?Docela mě zaujal na naši 18 měsíční slečnu...

keckemet
20. bře 2015

Maminky co mate tento kocarek, není po case rozvrzany, když je takovy lehounky? Ještě by mne zajimal rozdil tech korbiček JANE TRANSPORTER a JANE MICRO....ta bude asi mensi, ze? Není naprd ji zvolit pro zarijove dite, když v tom ma byt pak celou zimu i s fusakem? dekuji

janakailana
6. bře 2016

Obnovuji diskuzi...Máte někdo Jané Muum 2015 popř. 2016?

ankil
9. bře 2016

Holky také by mě zajímalo jak jste spokejné s Jané Muum 2015, dnes jsme ho byli okouknout v obchodě a vypadá dobře, 2016 jsem viděla jen v katalogu, prý ho budou mít na prodejně až ke konci května. Maminky jak jste s tímto kočárkem spokojené, děkuji 🙂

janakailana
8. dub 2016

Nikdo nic?

leninka1990
19. zář 2016

Holky taky by mně zajímalo jak jste spokojené s kočárkem Muum 2015, hlavně mi jde o ty přední kolečka jak si poradí v zimě a nerovným povrchem? děkuji 🙂

ankil
19. zář 2016

@leninka1990 máme jané muum 2016

leninka1990
19. zář 2016

@ankil a jak jste s ním spokojená?

slimacikmia
19. zář 2016

Ahoj, my máme 2015, spokojní sme s ním veľmi, korba vydržala dlho, aj keď máme zářijové dieťa s pôrodnou hmotnosťou cez 4 kilá 🙂 šporťák tiež super, predné kolesá sa dajú zaaretovať; keď bolo veľa čerstvého snehu, nebolo to najjednoduchšie jazdiť s ním, na kolesá sa nabaľoval sneh, ale neviem, ako to majú iné kočiare... Asi to bude to isté ;)

leninka1990
19. zář 2016

Ahoj @slimacikmia ještě by mě zajímalo jak si poradí kolečka na nerovném povrchu např. kostkovice apod. a co fusak vydržel Vám v korbě dlouho?

slimacikmia
20. zář 2016

@leninka1990 s kolečkami na nerovnom povrchu problém nemáme a to sme v Prahe, takže samé kostičky :D vo fusaku bol v korbe ešte v 7 mesiaci, aj keď už dosť na tesno, ale zmestil sa...

leninka1990
20. zář 2016

@slimacikmia děkuji Vám za recenzi 🙂

ankil
20. zář 2016

@leninka1990 nejsem, hned při první jízdě hrozně vibrovali přední kolečka (reklamace a výměna podložek) po 2 měsících jezdění se hrozně rozvrzala konstrukce a tak v ní křupalo (reklamace) a co si píší s maminkama které ho taky mají, sérii 2016 tak stejné problémy a ted je na 3 reklamacce, starší kolekce jsou ale asi v pohodě

laisobel
20. zář 2016

Ja mela muum jen jako sportak a do mesta stacil, skladnost a vaha super. Ale odpruzeni na prdlacku.

Vybiram jinej misto něj. Mam velkej firkon ale potrebuju mensi a skladnejsi ale nechci prcka udrncat k smrti....

Z muum jsem byla nadsena, ale na novorozence se ho bojim... Diskuzi vitam a cekam na dalsi hodnoceni holky 🙂

vilma76
29. říj 2016

Moje zkusenosti:moc se mi líbil,tak jsem si ho pořídila.co mi vadilo pri užívání:kamínky v kolech(zapichuji se nejvíce co jsem kdy viděla u jiných kocarku),bouda super u sedu,ale v lehu naprostá nespokojenost(krátká,miminko totalne odhalené,i ne pekny tvar u ležícího kocarku,chybi nanoznik,nízký kos(narážel na obrubniky-dřel se)

barunka1985
27. bře 2018

Dobrý den, nechystáte se někdo prodávat jjane muum.