Kočárek Jané Muum (moom). Máte zkušenost?

pet.s
26. bře 2012

Máte někdo prosím zkušenost s tímto kočárkem?Docela mě zaujal na naši 18 měsíční slečnu...

123krtecek
20. dub 2012

Ahoj, jsem těhotná a vybírali jsme koučárek, dost složitě,ale nakonec jsme objednali Moom, nemám zkušenosti,ale na co jsme koukali, tj. váha, skladnost a prostor korby a sportovního kočárku, tak se nám zdál nejlepší...Iva

ala_bela
21. dub 2012

Ahoj..tak jsem zvědavá, kdo, co napíše..také nad ním uvažuji. Ještě se mi líbí mutsy transporter, bumbleride india a seed pli. Prostě nějaký lehčí kočárek. Od miminka po batole 🙂.

kacii
16. kvě 2012

@ala_bela podivala jsem se na kocarky,ktere tu pisete a uplne me nadchl bumbleride....uz jsem si myslela,ze snad existuje idealni kocarek a ono neeee....bohuzel neni otocny obema smery 😖 🙂

bublina88
16. kvě 2012

nebude do něj foukat z boku u sporťáku? Jinak je krásnej 🙂

manasa
26. kvě 2012

ahoj, dnes jsme na něj koukali a sporťák má sice kratší stříšku, ale dá se nastavit sluneční clonou....jinak je i dost dlouhý, dokonce 90 cm při poloze vleže 🙂 Asi ho budeme objednávat

johnatanka
15. čer 2012

HOlky, máte ho už někdo doma??? Uvažuji, že vyměním slaloma za muum, na Jané nedám dopustit 😉 😉 😉 ve slalomu jsem už odvozila 2děti a stále drží a to v něm dělají psí kusy oba 😅 😵

barusatko
19. čer 2012

@johnatanka ja si ho budu objednavat pristi tyden 🙂

lawine
15. črc 2012

A já ho zrovna prodávám a i vyměňuji, kdyby někdo měl zájem...

jaskrob
19. srp 2012

Ahoj, máte ho už některá doma? Jaká je spokojenost? 🙂 Taky je to pro nás žhavý favorit. Jen nevím jak je to s těma kolečkama. Našla jsem, že jen zadní se dají dokoupit nafukovací, ale přední ne...škoda. Poznámka o sluneční cloně mě potěšila, protože jsem nic takového nezahlédla a zdál se mi sporťák taky příliš otevřený, ale když to řeší ta clona, je to super! 🙂

sylvka
6. zář 2012

tak máte některá zkušenost?

lucinkka
9. zář 2012

Ahoj, kočárek jsme koupili a teď už jen čekáme, až v něm budeme mít koho vozit.. Matýsek se narodí začátkem listopadu, tak vám pak napíšu, jak jsem spokojená nebo ne.. 🙂

lucinkka
20. dub 2013

Tak se hlásím se zkušenostma s jané Muum kočárkem. Zatím vozíme malýho jenom v hluboký korbě a v autosedačce-. Kočárek je super lehký, složit ho, vyměnit korbu za autosedačku atd. je hodně jednoduchý, jsme spokojený 🙂 Malýmu je půl roku a je docela dlouhej, skoro se nám do hluboký korby už nevejde, tak se chystáme začít využívat sporťák. Co ale hodnotím jako velkou nevýhodu jsou přední kolečka - nevim, jestli je to jenom náš kus, ale když se jede po nerovném terénu, kolečka vržou; další věcí je, že pokud nejsou zaaretovaná, tak se špatně otáčí, jakmile jedu, zastavim a pak se chci zase rozjet, tak se seknou, míří každý jinam a nejedu - jsem akorát vzteklá :D Uvažujeme o reklamaci. A dále jsou dost měkká, protože už teď je máme plný kamínků, co se tam nachytaly za zimu - u nás se nesolí, ale sype kamínkama.. No nevim no..

isabellka
29. dub 2013

@lawine prodáváte mumíka????

sonik05
6. kvě 2013

@lucinkka nevím odkud jsi, ale Handy Praha je servis pro kočárky Jané. Pokud jsi ho koupila od autorizovaného distributora, měla bys mít nárok na servisní prohlídku po půl roce. Myslím, že to s těmi předními kolečky je normální, že se sekají, dělá to i trojkolka, ale u ní si stačí hlídat jedno kolečko. Nedovedu si představit, že bych s tímhle kočárkem měla jet ve sněhu, ta přední kola mi na to přijdou příliš malá, ale jnak se mi taky moc líbí. Já měla na první dítko Slalom Pro, nebyl špatný, ale už bych trojkolku nechtěla, přišla mi nestabilní.

lucinkka
6. kvě 2013

Musím se bez mučení přiznat, že chyba nebyla na straně výrobku - než jsme kočárek odvezli na reklamaci, tak jsme zkusili kolečka promazat silikonovým olejem ve spreji a je po problému 🙂

prcekverunka
10. říj 2013

Ahoj maminy, nějaké nové zkušenosti s Jané muum? Uvažuji o něm jako o jedné z možnosti. Hlavně kvůli jeho váze, ale i jinak se mi líbí. Jen jsem zatím nenašla moc recenzí. Takže - nějaké nové zkušenosti?

kalipso
10. říj 2013

@prcekverunka kočárek jsem měla a prodala, nedoporučuju. Mně hlavně vadilo, že není vůbec odpružený vzadu, takže malá nadskakovala při sebemenší nerovnosti a taky se do koleček chytalo hrozně moc kamínků. A přestože je lehký, tak se s ním zas tak dobře nejezdí, kolečka se občas zaseknou (přední) a také když je sporťák v lehu, tak je kočárek najednou takový "těžký", prostě se s ním blbě jede. Vzhledově je krásný, váhově lehký, ale pro provoz nic moc. ☹ Koupila jsem kočár za 1/2 ceny Muumu (nový) a jsem o moc spokojenější! 😉

tininka86
11. pro 2013

@kalipso a jaky jsi koupila jiny kocarek,misto toho muum? 🙂

kalipso
11. pro 2013

@tininka86 Baby Design Lupo 🙂 Není sice tak pěkný, ale je super, podvozek nádherně pruží (až houpe) + nafukovací kola a jede snad sám, prostě má bezvadně udělaný těžiště, což Muum teda bohužel nemá. Navíc je úplně stejně skladný jako Muum, takže se nám taky vejde v pohodě do našeho pidi kufru auta.

marustom
24. únor 2014

maminky a prala stie niektora ten o ja som prala potah? bo ja som prala striesku a uplne sa roztiahla...

kalipso
24. únor 2014

@marustom prala jsem to v ruce a nic se tomu nestalo.

marustom
26. únor 2014

no ja som to prala na 30-ke ako je napisane a je uplne roztiahnuta :(

eileenk
13. pro 2014

@kalipso @lucinkka @sonik05 @marustom ...Majitelky Jané Muum, prosím, mohu mít záludný dotaz 🙂 ?: Kočárek chci kupovat starší a zalíbil se mi Concord, ale manželovi se na něm nelíbí podvozek, hluboká korba i autosedačka ano. Tak jsem někde našla, že je kompatibilní s Jané a v nich jsem vybrala čtyřkolku Jané Muum - nevíte prosím, zda na ni půjde nasadit hluboká korba Concord Proton a vajíčko Concord Ion?

petule12
13. pro 2014

@eileenk jané a concord šli vždy dohromady a to se myslím nezměnilo 😉 každopádně by to mělo jít případně někde v obchodě vyzkoušet.

lucinkka
14. pro 2014

Kdyz uz sentu zase obnovily dotazy k jane muum - mate k nemu nekdo skejtik pro starsi dite? Chci ho koupit (ten skejtik), ale nevim, jakej tam bude pasovat...

sonik05
14. pro 2014

@eileenk nevím, jestli bych toto riskla. Koukala jsem se na obrázek Concord Wanderer, ta zacvakávací část vypadá podobně, ale bála bych se to takto kombinovat. Sportovní sedačka Concordu může mít jinak těžiště a bude problém. Já jsem vybrala Muum hlavně kvůli celkové hmotnosti (je opravdu znatelně lehčí).
Zkuste si zavolat do Handy Praha (výhradní dovozce Jané), třeba by Vám dokázali tento dotaz zodpovědět.

Teď koukám, že Vám jde hlavně o hlubokou korbu, ta si myslím by se dost kývala, protože ta Jané má ještě takové pásky, které se zacvaknou ke konstrukci, aby se nehýbala. Concord tímto asi vybaven nebude.

eileenk
15. pro 2014

@sonik05 Děkuji za radu, zkusím to někde v obchodě vyzkoušet, ten zacvakávací systém je úplně stejný, to už mi mailem potvrdil jeden obchod s kočárky, ale s tou stabilitou si nejsem jistá... ovšem Concordy se zacvakávají jen tak bez dalších popruhů, tak bych z toho chápala, že jsou už na to vyvážené.

eliskaxox
15. pro 2014

Ja mam concord wanderer a je to luxuni kocarek houpe,je skvele odpruzeny a bytelny. Sportak je obri a to je hlavni. Predtim jsem mela Jane Rider a ten narozdil od Muum take vlastni odpruzeni ale v porovnani s wandererem je to spis takova parodie na odpruzeni. Korbicky kombinovat jdou ale nevim proc byste to delala? Pokud se vam libi sleeper tak Jane ma srovnatelnou transporter. Pokud se vam libi scout tak Jane ma identickou Micro. Pokud se vam libi Proton tak Jane ma srovnatelnou Capazzo. Jinak nove kolekce concord maji u korbicek pasky a na podvozkach takovy cudliky a tim se k sobe pricvaknou aby se nekyvali. Tyhle pasky maji ale jine zakonceni,takze napriklad korbu sleeper urcenou na wandereqp podvozek,nepripnete paskama k podvozku fusion. Nasadite ji tam to ano ale bude se mirne kyvat

sonik05
15. pro 2014

@eileenk concord so na svém podvozku může mít vyvážené, ale jiný podvozek by mohl být problém. Já bych asi takto nekombinovala.

@eliskaxox wanderer se mi také moc líbil, ale přišel mi příliš těžký. Navíc v Praze na asfalt a do nákupních center nepovažuji odpružení za nutné. Záleží na terénu, kde bude kočárek jezdit 😉

eliskaxox
15. pro 2014

@sonik05 ja bydlela ve meste a mela jsem tam horsi teren nez ted na vesnici 🙂