Kočárek Jané Slalom, který model?

ratatooy
6. čer 2013

ahoj chtela bych pořídit jane slalom ale neim si už ady kterou kolekci zatim si myslím že pro 2009 líbí se mi teda korba z novyho jane,ale to by se dalo dokombinovat,ještě mě zajima která kolekce se nevišisovala od slunička?myslim si že chválí stylon.no babo raď 😀

evitaa
6. čer 2013

Já budu mít slalom pro kolekce 2007, takový ten modro-zelený. Zdá se mi být v pohodě, nevyšisovaný. Korbičku jsem také pořídila novější - transformer (červená se zajícem). Barva na boudičce je sice nepatrně pozměněná, ale určitě není vyšisovaná. Moje mamka ani nepoznala, že je z druhý ruky. Je používaná přes léto. Já ji budu mít od srpna do ????. Každopádně na jaře bych chtěla koupit golfáče a budu to střídat se sporťákem jané.

ratatooy
autor
6. čer 2013

@evitaa mi golfáč máme ale jsme na vesnici takže určo sporták hlavne v zime využijem dva roky,ta červená korba se mi taky líbí,kolik kolekce celá vyšla?taky ho chci z druhy ruky a koukala sem že se dá sehnat v poho za cca 4tis

medvidek
6. čer 2013

Tak já musím napsat, že jsme na dceru měli kočárek Firkon + golfky Chicco Multiway. Byli potřeba, protože kočárek od značky Firkon bych si nikdy už nekoupila. Takže golfky byly plně využity. Na syna jsme koupili Jane Slalom Pro 2011 (černo-červený se zajícem) a golfky jsme měli po dceři. Jakmile jsme přesedlali do sporťáku od Jane, šly golfky zcela bokem. Protože Jane je tak lehké a pohodlné, že už golfky vůbec nepoužívám. A líbí se mi, že na už na boudě od Jane nemáme to "okýnko", na druhou stranu, tyto nové typy mají silonovou boudu. 🙂

evitaa
6. čer 2013

@ratatooy Já ho mám po synovci, takže zadara, ale jen sporťák. Korbu jsem dokoupila za 2 tis. Jsme také z vesnice, proto chci golfky, aby byly malé, lehké, skladné, protože pořád jen jezdíme autem. Tady na couračku po vsi budu mít ještě jeden kočár.

ratatooy
autor
6. čer 2013

@evitaa jj t je ona ta korba,kráásná,a když budeš mit po vsi jinej tak kam budeš jezdit s jane? 😀

ratatooy
autor
6. čer 2013

@medvidek me se zdá že ty novy korby sou i menší uvnitř,firkon ted vyšel blbe v d-testu jako vyloženě nebezpečnej kočár,mi mely na prvni taky polskej a ted už vím že lepší ojetej slalom kterej furt drží než novej polák

evitaa
6. čer 2013

@ratatooy Budu ho mít hlavně na zimu do města. Na jaře bych chtěla střídat sporťák jané a golfky. Malej se stejně na jaře asi nevejde do hlubokýho ani do jednoho.

ratatooy
autor
6. čer 2013

@evitaa no naš se narodil v řijnu a od dubna už musel do sportáku stejne chtel sedet a koukat ležet ho nebavilo

ratatooy
autor
7. čer 2013

@evitaa ted sem videla celou tuto červenu sestavu na bazošu ale za 11tis to je kurna dost to nedám,on je z roku 2011

evitaa
8. čer 2013

@ratatooy Už mi dovezl brácha kočár, tak se jdu pochlubit 🙂

ratatooy
autor
8. čer 2013

@evitaa no nádhera ta červená je ted je tato korba i autosedačka k mání na bazošu ale za 2tisice každy 😒 jinak mam vyhlidlej http://deti.bazos.cz/inzerat/24648308/Trojkombi...
nebo sem mela ješte jedn a už tam není ale stejne je čas ja ho budu shánet tak do řijna

evitaa
8. čer 2013

@ratatooy Ten sporťák je starší typ, korba je kupovaná zvlášť a novější typ. Akorát mi trochu vadí, že ta látka na boudičce je taková nakrabacená, že není napjatá. Času máš ještě dost rozhlížej se. Na můj vkus je ten stylon moc tmavý. Až přehodím na sporťák, hodím foto. Je to ten typ s igelitovou slídou, což mi moc nevyhovuje, ale nedá se nic dělat.

ratatooy
autor
8. čer 2013

@evitaa on ten sporták ale je o hodne prostornejší,me se prvne libil novej reverse ale kdž sem videla ten pidi sporták a ma malinkou stříšku to nechová vubec před sluničkem,ty starši sou lepší

ratatooy
autor
9. čer 2013

@evitaa ještě mě napadlo byl ten sporták bezadapterovej?

evitaa
9. čer 2013

@ratatooy Jj, všechny jané jsou.

ratatooy
autor
9. čer 2013

@evitaa nene do roku 2009 sou práve adapterový takže na ne neupneš novou korbu

evitaa
9. čer 2013

@ratatooy Tn můj podvozek je model 2007 a korbu jsem na něj nacvakla, viz foto.

kacka.l
11. čer 2013

@evitaa I na 2006 jde upnout, adaptérové jsou od 2005.

medvidek
11. čer 2013

Doporučuji na Mimibazaru zakoupit na tu slídu na boudě ochranu - některé maminky šijí ze stejné látky jako je sporťák přes ta okýnka ochranu. Má to sousedka, ta slída jí tam taky otravuje, tak to zakryla a není nic vidět. A já jsem si koupila velkou tašku, kterou připneš na konstrukci nad dolní brzdu a mám tam pláštěnku na kočárek, pláštěnku na dítě a clonu proti sluníčku.

ratatooy
autor
12. čer 2013

@medvidek me tam taky štve na stříšce ta průhledná část a divala sem se že asi až rok 2011 to tam nemá

medvidek
12. čer 2013

@ratatooy rok 2011 ji už nemá, za což jsem ráda, zase ta bouda je slabší a nic moc na ni nepoložíš, protože je ze silonu, to ty původní kočárky mají boudy pevnější a bytelnější, ale zase se hodně ničí to průhledné okýnku na boudě. My máme starou verzi (jako ty modro-zelenou) u babičky a novou černo-vínovou se zajícem doma. Tak můžu porovnávat. A ruční brzdu jsem ani u jednoho kočárku ani jednou nepoužila. 🙂

ratatooy
autor
12. čer 2013

@medvidek ta se mi taky líbí s tema kralikama,ja ale sháním spíš neco do cca 5-6tis,mame to na druhe dite