Kočárek Jané Slalom Pro. Máte zkušenost?

mysulka
12. srp 2007

Ahojky 😀

Máte některá z vás zkušenosti s kočárky Jane Slalom PRO, nebo jejich starší verzí? Je to náš favorit a každým dnem se rozhodujem, že pro něj zajedem ( čekáme na porovnání barev), ale přeci jen by nás zajímal názor jiných.

Jeho foto mám i v albíčku, kdyby si některá nebyla jistá 😉 a sama nevím, co je vlastně název a co značka 😠

Mocinkrát Vám děkuju 🙂

philippa
8. zář 2012

Ahoj . Měla bych dotaz ohledně Jané slalom Pro. Je možné že kočárek zatáčí doprava ? Máte s tím někdo zkušenost? Dá se nějak seřídit ,nebo je to normální? Děkuji za odpověd 🙂

mysulka
autor
26. zář 2012

Zatáčí mi i doleva 🙂 Zkusila bych reklamaci, má ject jen tam, kam chce ten co řídí.

dandik
29. říj 2012

Nemáte někdo zkušenost s úpravou sporťáku - vylepšení sedu? Objednala jsem si na MMB vychytávku - takový popruh a nevím teď co s ním. děkuji... 😉

ada22
5. dub 2013

Ahoj mohu mít prosbu. Nezměřil by mi někdo jaká je vzdálenost mezi předním a zadním kolečkem v místech , kde se dotýkají země. Máme při nastupování do vlaku mezi vlakem a peronem děsnou ďuznu. A jane slalom mi přijde, že tu vzdálenost mezi kolečky má celkem velkou, že by s ním šlo najet.
Diky

lili_h
16. dub 2013

@monalis Mohla bych se zeptat jestli jste pořizovali na boudičku sluneční clonu nebo prodloužení boudičky? zatím máme hlubokou korbu, ale do měsíce přejdeme na sporťák a zdá se mi docela otevřený...

monalis
17. dub 2013

@lili_h Sluneční clonu jsme nepořizovali, ale kamarádka ji má a moc si ji chválí. Sporťák oproti jiným není moc otevřený. My s ním jezdili i v zimě a malá tam byla pěkně schovaná. V létě je super, že se tam dítko může pořádně rozvalit a tolik se nepotí. Clonu bych možná pořídila, ale my jsme ji neměli. Když malá spala, dali jsme ji tam na boudičku plínku a bohatě nám to stačilo 😉

lili_h
17. dub 2013

@monalis Tak uvidím jak s ním vyrazíme. Malá se narodila v srpnu a to jí plínka na kočárku nevadila. Teď ji mám ještě v hluboké korbě a když na ni svítilo sluníčko a nespala, tak se hrozně vztekala a řvala, že tam tu plínku má.

lili_h
17. dub 2013

@monalis A nevíte prosím kde kamarádka clonu kupovala (odkaz ne net) nebo značku clony? Děkuji 🙂

monalis
18. dub 2013

@lili_h Kamarádka ji kupovala v jednom kamenném obchůdku tady v Hradci. Mrknu se ještě na net, jestli najdu tu samou a pošlu Vám odkaz 😉

monalis
18. dub 2013

@lili_h Mekněte na handypraha.cz Tam mají doplňky na Jané 😉

tadlen
18. dub 2013

@ada22 uz jsi dostala odpoved rozchodu mezi kolecky?

ada22
18. dub 2013

@tadlen
Jé diky ještě ne, ale tuhle jsem potkala kamarádku co má jane a poměřili jsme to s kočárkem co mám teď a došla jsem k zjištění, že teď mám rozchod koleček o chlup větší. Nastoupím s ním , ale je to teda akrobacie (-:

@lili_h Koukni na minibazar spoustu holek tam šije clony, které lze třeba i přidělat na zip a vypadá to fakt super. Teda viděla jsem to na quinny speedi. Zkusím dohledat. Třeba moje dítko je celkem živé a nějaká clona na gumičky by u nás neobstála (-:

ada22
18. dub 2013

@lili_h http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=48198977&tab=1

tady je třeba udělaná na x-lander. Ale paní dělá i na quinny , tak by asi uměla i na jane a bylo to fakt super.

tadlen
18. dub 2013

@ada22 Jane je nastesti lehky,da se lehce odnes/prenest i s ditetem na jeho palube.presne tenhle problem jsme meli taky,ja do toho tehotna a zvedala jsem na nastupistich kocarek,ochota lidi pomoct byla nulova.,

formelina
28. kvě 2013

Ahoj chtěla bych se Vás zeptat zda nevíte kde mají v kamenném obchodě jané salome pro v okolí Ostravy, Olomouc,Brno…chtěli bychom ho s manželem omrknout,děkujeme 🙂

ratatooy
13. čer 2013

@formelina brno asi baby direct

boban
24. čer 2013

Holky prosím nevíte jestli jde na kočárek Jané slalom pro 2012 nasadit autosedačka z roku 2009?? moc děkuji 😉

ratatooy
27. čer 2013

@boban jdou všechny od roku 2007 i z concorda

ratatooy
27. čer 2013

holky ja sháním korbu na jane nevite o nečem?

eyael
27. čer 2013

@ratatooy náhodou jsem zahlédla, že sháníte korbu Jané. Mám doma po dcerách skoro nepoužitou, oranžovo-hnědá kombinace, u každého dítěte používaná vždy cca půl roku. Mám ji schovanou v komoře v bytě a jen mi tam zabírá místo. Budu ji prodávat zároveň se sporťákem trojkolku s celou konstrukcí, ale můžu i samostatně. Je po podzimní generální prohlídce a výměně plášťů a duší (každé kolo stálo více než 500Kč). Na zimu už jsme pak ale ani sporťák nepoužili, dcerka je chodec, nechtěla se vozit. Jedná o model, který byl nejprostornější ze všech, následující korba už byla o mnoho menší. Na sporťáku je samozřejmě používání víc, ale není flekatý ani děravý. Vše jsem minulý týden vyprala a umyla, chystám se ho nafotit.
Příslušenstvím pro soupravu sporťák, konstrukce a korba je taška na kočárek, přebalovací podložka, vložka do sporťáku pro malé děti, i pláštěnka. Budu ráda, pokud se ozvete. O víkendu se chystám dát ji na MMB do inzerce. Kdybyste měla zájem pošlu Vám foto do IP. Zdravím, Dana

ratatooy
27. čer 2013

@eyael sporták mám sháním jen korbu a vajičko,ale zrovna ta oranžovo hnedá🙂tech je tolik,a zrovna jedina barevna kombinace co se mi nelíbí🙂a za kolik hccete korbu prodat ja shanim neco do 1000,.

eyael
27. čer 2013

ok, to nevadí 😉 ona ta oranžovo hnědá je totiž velmi praktická a univerzální - jak pro kluka tak holku. V létě se v tom dítě nepaří a nelítají na ní mouchy - kámoška má tu tyrkysovou, sice vypadá pěkně, ale rvala si vlasy, kolik much a dalšího hmyzu pořád nalítávalo na kočárek 😉

sabcav
28. čer 2013

@eyael my máme barvu etna oranžovo hnědá a taky jsem byla naprosto spokojená, skoro nešisne a je univerální pro obě pohlaví 🙂 (akorát my už jsme dokočárkovaly ☹ , celou zimu byla mladší dcera nemocná a teď už do kočárku nechce)

bekynka2012
29. čer 2013

Ahoj holky, četla jsem všemožné recenze a doporučení a 100% chci jít do sportáku Jané slalom - tříkolky, nevíte o někom kdo by prodávat za rozumnou cenu? ... neutrál nebo holčičí barvičku...byla bych moc vděčná za jakékoliv doporučení, hezký večer

bekynka2012
29. čer 2013

@formelina Ahoj ...taky sháním ... už jsi sehnala nějaký kamenný obchod? nejvíce by se hodilo v okolí Olomouce , Brna ... děěěkuji předem

eyael
30. čer 2013

@bekynka2012 - čemu říkáš rozumná cena? 😉 já prodávám jak sporťák tak korbu, ale můžu i samostatně, viz příspěvek výše 😀 pokud budeš chtít pošlu ještě nějaké detaily, ale základní info o pár příspěvků výš 😎

eyael
30. čer 2013

@bekynka2012 jjinak manžel jezdí docela často služebně do Brna, tak by mohl dovézt

bekynka2012
30. čer 2013

Dobrý den, můžu fotečky? nevím jak vypadá oranžovo hnědá barva.... moc předem děkuji

sabcav
30. čer 2013

@bekynka2012 já mám na prodej trojkombinaci jané slalom pro etna, viz můj inzerát tady na mk: https://www.modrykonik.cz/bazar/kocarky/s1xy/ko...

bekynka2012
30. čer 2013

Holky když já nejsem moc na tu oranžovou - žlutou . .. neprodává někdo černo-béžový, tuším Noir nebo černo-červený sport active ?... dííky jste zlaté