Kočárek Jané Slalom Pro. Máte zkušenost?

mysulka
12. srp 2007

Ahojky 😀

Máte některá z vás zkušenosti s kočárky Jane Slalom PRO, nebo jejich starší verzí? Je to náš favorit a každým dnem se rozhodujem, že pro něj zajedem ( čekáme na porovnání barev), ale přeci jen by nás zajímal názor jiných.

Jeho foto mám i v albíčku, kdyby si některá nebyla jistá 😉 a sama nevím, co je vlastně název a co značka 😠

Mocinkrát Vám děkuju 🙂

ratatooy
10. črc 2013

holky mužu prát potah z korby v pračce?nebo jen ručni praní?

jennyska
6. srp 2013

Ahoj Maminky,

možná už víte o naší koníkovské wiki knihovničce, kterou si společně tvoříme a máme tak na jednom místě jak obecné informace o daném tématu, tak také zkušenosti 😉 Proto bych Vás chtěla poprosit, když si tady píšete o kočárku Jané \slalom Pro, můžete své zkušenosti s jeho používáním, vhodností pro děti, bezpečnosti apod. vložit do tématu Kočárek Jané Slalom Pro?

Stačí svou zkušenost a nebo doplnění článku napsat zde: https://www.modrykonik.cz/jane-slalom
Ostatním maminkám nebo tatínkům, to určitě pomůže 🙂

Děkuji Vám za sdílení svých zkušeností a přeji fajn den!
Janča
Modrý koník - Asmira team

boban
6. srp 2013

Milé maminky mám na prodej nový, nepoužitý potah na Jané Slalom v barvě graphite...nánožník není součástí, ale ná se na mmb ušít univezrální.....

map07
9. srp 2013

Holky, nevíte náhodou, jestli na starší (2004), tu adaptérovou verzi slalomu, dostanu potah z nomad 2008? Mám nomada a chtěla bych vyzkoušet i tenhle podvozek, ať mám na střídačku 😅 , tak jestli to tam půjde ale nasadit? Díky za info!

kolarovahana
7. říj 2013

Ahoj, ráda bych se zeptala, je možné vozit ve sporťáku Jané Slalom Pro už od narození? A v které verzi? Jen ne reverse prosím, ten mi přišel fakt maličký. Byla jsem se náhodou podívat v Malviku v Hostivicích a tam ho měli (verze 2013), ale přišlo mi, že pro úplně malé miminko to není, nechce se mi ale pořizovat hlubokou korbu, když se mimi narodí na začátku května a navíc máme problém s prostorem, takže budu ráda, když někam schovám složený sporťák. A upřímně se mi hluboká korba ani nelíbí, ale můj muž se do něj zamiloval a jiný kočár nechce... Díky moc.

prcekverunka
8. lis 2013

Maminky, poraďte - má nebo nemá Jané Slalom Pro 2013 otočné sedačky pro i proti směru jízdy? 😕

kocicinka
5. pro 2013

@kolarovahana s vložnou taškou ano.
@map07 podařilo se?
Holky, nevíte, zda pasuje sportovní sedačka z kolekce 2009 či 10 na podvozek z roku 2007?

map07
5. pro 2013

@kocicinka nakonec jsem se obešla bez toho 🙂 podvozek slalomu jsem nekoupila a jezdíme jen s nomadem a naprostá spokojenost 😉 jinak myslím si, že ty sedačky ti budou pasovat, problém by to byl až v těch 2012/2013 u 2011 nevím co tam zrovna bylo, ale 2009 určitě sedne i na 2007

kocicinka
5. pro 2013

@map07 aha.... tak díky. My máme právě podvozek z roku 2007, měli jsme barvu marine, ale sedačka úplně odešla, musela jsem jí vyhodit. Teď jsem koupila( teda ještě ne, ale mám to zarezervované a zítra si pro to jedu) z MMB sportovní sedačku v barvě meteorite a ten rok 2009 jen odhaduji, paní to v inzerátu neuvedla. Tak snad to bude pasovat. Já to sama nevyzkouším, podvozek máme složený na půdě a neumím ho ani složit, natož tam nasadit sedačku 😀 Tak snad to bude OK

verkaplcha
11. pro 2013

holky potřebovala bych poradit ohledně hluboké korby na jane slalom. dívala jsem se po matrixu (ta korba se sedačkou dva v jednom) sedačku mám i zvlášť, takže bych používala oboje jde mi o to, že vzhledově vypadá krásně a kolekce z roku 2011 je 73x 31 což není tak malé, ale četla jsem že je hodně mělká. mám strach, že se tam dítě s fusakem nevejde, nemáte někdo přímo tuhle z toho roku 2011 nebo 2010 teď si nejsem jistá? díky moc za odpovědi

auduka
19. pro 2013

Ahoj holky, potřebuji poradit.. Plánujeme pořídit Slaloma ale mám možnost podědit po synovci autosedačku z kočárku Bebe confort- konkrétně Bebe confort creatis fix, no a zajímalo by mě, zda nevíte,jestli by ta autosedačka na Jané konstrukci pasovala a nebo budu muset pořizovat jinou???

Děkuji za odpověď.

engele
19. pro 2013

@auduka pokud by nepasovala, tak akorát dokoupíš adaptéry.

janikana
7. bře 2014

Ahoj holky, chtěla bych se zeptat, na korbu Capazzo. My jsme si ho včera přivezli, ale mně přijde, že to polystyrenové obložení korbičky dost vrže. Měly jste to taky tak nebo je to na reklamaci? Díky

mar8
14. bře 2014

holky máte někdo zkušenost s Jané slalom pro revers 2010 - s otočnou sedačkou? vyhovuje mi ta otočná, ale někdo psal, že je kočárek hodně malý, tak nevím, mám ho vyhlídlý na netu a nemám se na něj kde podívat.

kalipso
14. bře 2014

@mar8 sedačka je opravdu hodně úzká, dcerka je drobná (v roce měla 8kg a 75cm) a v 8 měsících už neměla kolem těla skoro žádný prostor a to bylo zkoušeno v létě, takže minimum oblečení a bez fusaku. 😒 Navíc je kočár strašně tvrdý, téměř nepruží ☹ Chtěli jsme ho koupit, ale po vyzkoušení bylo jasné, že to nemá vůbec smysl.

mar8
18. bře 2014

@kalipso a jaký jste místo toho koupili? zase si říkám, bude asi velký jako kvalitní golfáč, ne? mě na tom kočáru vyhovuje, že můžu pro mimi přidělat tu autosedačku. No není to lehké vybrat kočár 😒

kalipso
18. bře 2014

@mar8 nevím, golfky se taky dají koupit různě prostorné. Ale prostě mít kočár kam se ti dítě v roce sotva vejde mi přijde nepraktické. Když už bych chtěla Jané, tak bych brala Slalom pro bez otočné sedačky, ten je myslím prostorný. Ale spíš bych koukla na jiné značky, výběr je veliký. Něco určitě najdeš. 🙂
My jsme nakonec koupili Baby design Lupo a jsme naprosto spokojení, je dobře udělaný, do terénu krásně pruží a obecně funguje bezvadně. Autosedačku na to dáš taky (cybex nebo maxi cosy), ale to už teď jde u kde jakýho kočáru. Já jsem původně nechtěla poláky ani vidět, ale ten kočár mě přesvědčil po chvilce užívání. Předtím jsem měla Jané Muum a to byl děs běs, za ty peníze jsem opravdu čekala něco jiného 😝

kikimaruska
5. dub 2014

Maminky neřešily jste některá stejný problém? Mám bazarový Jané slalom Pro, jsem třetí majitelka. Prvně jsme vyjeli a kočár mi tahne na pravu stranu. Musím ho mít stále v ruce a "prát se s ním" protože jakmile ho vezmu jen lehce nebo pustím, ihned zatáčí doprava a to až tak, že je schopný se zarotovat o 360 St. ☹, předchozí majitelce to prý nikdy nedělalo. Radili mi dofouknout kola, tak všechna jsou nafouknutá dle výrobce a stejně, i sem prohazovala zadní a zatáčí stále doprava. Samozřejmě je bez záruky, servis je 200 km, takže pro nás nereálné a být bez kočáru další týdny s nechodícím dítětem je už neúnosné. Navíc mám problém, že každých cca.5 metrů se rozkmitá přední kolo a šíleně rachtá, kmitá, takže musím uplně zastavit, nadzvednout a většinou to pomůže…chjo, předchozí majitelka byla udajně spokojená, tak já teda nevím, co s tím ☹, o těchto vadách sem u slalomu nikdy nečetla, jen že vrzal, padaly zadní brzdy a rozbíjely se ty přední... 😒

assentra
24. dub 2014

@kikimaruska mám ho a možná že nepatrně táhne do strany (já to nepozoruji, ale v krámě na to upozorňovali), ale rozhodně nedělá nic z toho, co tu píšete, paní Vás jistě podvedla, protože o takových vadách musela vědět a měla Vás informovat ☹

coolik
30. črc 2014

.. tak já jsem z jané slalom zklamaná. pořídili jsme ho, protože jsme si sporťák "ošahali" u známých v Praze i Bratislavě a byli jsme z něj nadšení. Letos v lednu jsme koupili celou trojkombinaci r.2009 - nové - a můžu napsat, že kočár je v terénu podle mě nepoužitelný. Nebo použitelný, ovšem jen v případě, že v něm nepovezete dítě. Je tak tvrdý, že na trochu nerovném povrchu v kočáru dítě tak lítá, že je lepší ho radši vytáhnout. Na krásné nové asfaltové cestě je dokonalý, když neberu to, že jestliže je dítě zvyklé z jiného kočárů - roan - na houpání, tak slalom neobstojí ani tady, protože se nehne. Jsem tedy zvědavá ještě na sporťák, ale v tuto chvíli mám chuť jej okamžitě prodat ...
Než jsme ho koupili, tak jsme taky četli různé recenze maminek ... vesměs vše pozitivní. Chvílema přemýšlím, jestli jsme opravdu koupili TO JANÉ, které má být tak super!

lentil0805
13. zář 2014

Baby, tie čo máte jané slalom pro formula strata (na foto 🙂), nebola vanička príliš malá? do kedy sa do nej zmestilo bábo? ďakujem.

curdibilka
13. zář 2014

@lentil0805 Neměla jsem slaloma, ale nomada, ale stejnou korbičku a dcera mi tam pohodlně vydržela 7 měsíců (je narozená koncem září) a rozhodně nebyla drobek, ale začala se mi pak zvedat, takže bezpečnější byl už sporťák. 🙂

lentil0805
13. zář 2014

@curdibilka super, ďakujem veľmi pekne za odpoveď 🙂 ...pre kočík sme boli už pevne rozhodnutí... len keď sme vstúpili do obchodu, všetky tie poľské kočíky boli pri ňom obrovské 🙂 ...tak nás chytili pochybnosti či nie je veľmi malý... 🙂 ...takže ďakujem za pomoc 🙂

curdibilka
14. zář 2014

@lentil0805 No ony ty polské právě lákají na velké korby, to jo, to se jim musí nechat, ale sporťáky jsou pro panenky. My jsme byli s manželem na čumendu v jednom velké obchodě s kočárky a ty polské byly k smíchu...nebo spíš k pláči. Zrovna Janéčko má obr sporťák, dcera v něm spala pohodlně i ve 2,5 letech, otáčela se a měla ještě spoustu místa, ten sporťák prostě nemá konkurenci, snad jen Peg Perego GT3 má tak velký sporťák, nicméně ten je zase o dost těžší. 🙂 Věřím, že s Janéčkem budete spokojení, já na něj nedám dopustit a u druhého o něm taky dost uvažuji. 🙂

lentil0805
14. zář 2014

@curdibilka presne ako píšeš 🙂 ...Peg perego GT3 sme zvažovali, veľmi sa mi páčil, ale nezmestí sa nám do auta... a tiež verím, že s Jané budeme spokojní 🙂

eliskaxox
15. zář 2014

Ja jsem kocarek mela a ted mam misto toho concord wanderer a to ohromny rozdil. Slalom je urcite lehci i je trochu lehci ho ovladat. Ale wanderer je luxusne odpruzeny,pokud je nekde nejaky hrbol nebo dira tak to projede jedna basen vubec neni nutne zvedat predni kolecka. Krasne houpe fakt jak klasicky kocarek typu marita nebo balila. Kolecka jsou penova coz je taky bomba. A u slalomu mi dost vadilo ze je nizko,wanderer je vyssi. Na skladnost jsou stejny. Jen na to nase rozkopane mesto plne nerovnych cest je wanderer lepsi

lentil0805
27. říj 2014

Maminy, mali ste niektorá aj sedačku jané strata a do nej fusak? je nejaký fusak okrem originálov, ktorý tam sedí? ďakujem.

marta1956
25. led 2016

@boban máte prosim ešte na predaj ten poťah na Jané?ďakujem...Marta

boban
25. led 2016

@marta1956 uz dávno ne 😉

hedusa
6. únor 2016

Maminky. Potrebuju rafu. Chceme koupit Jane Slalom (nejaky po jednom diteti). Jake autosedacky pasuji na tento kocarek? Libi se mi romer, ma fix do auta, co jde zadelat i pasem (tedy aspon byval)