Kočárek Jané Slalom Pro. Máte zkušenost?

mysulka
12. srp 2007

Ahojky 😀

Máte některá z vás zkušenosti s kočárky Jane Slalom PRO, nebo jejich starší verzí? Je to náš favorit a každým dnem se rozhodujem, že pro něj zajedem ( čekáme na porovnání barev), ale přeci jen by nás zajímal názor jiných.

Jeho foto mám i v albíčku, kdyby si některá nebyla jistá 😉 a sama nevím, co je vlastně název a co značka 😠

Mocinkrát Vám děkuju 🙂

jita2
12. srp 2007

Ahojky,
kamarádka má jané slalom a je to jedna z mála nejkvalitnějších značek, taky jsem si hodně moc zjišťovala a na slalom jsem slyšela samé chvály, je hodně prostorný a hlavně má nafukovací kola, tak se s ním jezdí jedna báseň. Jané je určitě kvalitní 🙂

tlapicka
12. srp 2007

ahoj. jane je znacka, slalom typ a pro je ozanceni pro fix, coz je jejich jedoduchy uchycovaci system :] o slalomu nic nevim, mame sportak jane carrera a jsme moc spokojeni, takze te urcite nebudu zrazovat. Od jane jsme si koupili i jidelni zidlicku cestovni, co se pridela na zidli move (misto ty normalni velky)pouzivame ji porad a je taky super. Po zkusenostech ve me tahle znacka vzbuzuje duveru 😀

simona.w
Autor odpověď smazal
Zobraz
yofresh
13. srp 2007

S jané nemůžeš sáhnout vedle. Pár kamarádek ho má a slyším od nich samou chválu. Sami uvažujeme o Jané nomad 🙂 😉

mima_llv
13. srp 2007

ahoj, mame Janecko slalom pro 2007 a jsem s nim spokojena, jen upozornuju na jednu vec: tahle verze se nabizi s korbickou matrix nebo klasickou hlubokou korbou. Matrix je melka korba, ktera zaroven slouzi jako autosedacka. Mam docela velky problem matrix upevnit do auta tak jak to ma byt, chce to docela dost trpelivosti, nez se pasy na matrix spravne upevni. Navic je treba si davat pozor, kdyz nekoho poprosim o pomoc do schodu, miminecko se hned zacne sesouvat dolu a nema se nozkama o co oprit. Hluboka korba je asi o 4000,- Kc drazsi, ale kdybych mela dnesni zkusenost, radsi bych zvolila hlubsi variantu a autosedacku zvlast. Jinak samotny kocarek je skvely, lehky ovladani, predni kolecko idealni, vytocis se i v obchode mezi regaly a podvozek uneses jednou rukou.

kacka79
13. srp 2007

Ahojky, mám ho taky - zajíždíme ho více než měsíc a nemůžu říct nic špatného - maximálně mi vyhovuje 🙂 skvěle se ovládá a i v terénu se to dá zvládnout..doporučuji!!

lucianka
13. srp 2007

Ahoj,
máme ho objednaný, verzi 2006 (ta uz se ted moc sehnat nedá, byla to nahoda, ze meli posledni "na krame").
Tudíz máme klasickou korbu, autosedacku a sportak. Zkusenosti zatim nemam, ale ptala jsem se 2 lidi, kteri ho maji a oboje jsou hodne spokojeni a nevidi zadny zapor. 😉 Na netu jsem cetla taky samou chvalu.

dol
13. srp 2007

Ahoj holky, taky uvítám Vaše zkušenosti. Rozhodujeme se totiž mezi Jane Slalom Pro a Cam Coritnou Xtris. Jane má prý menší korbu, ale zase má ty nafukovací kolečka. Tak uvidíme, pro který se nakonec rozhodneme.

lucianka
13. srp 2007

Dol, ja nevim, ale slysela jsem, ze Jane ma jednu z nejvetsich korbicek co se trojkolek tyce. Zkusim to nekde najit na netu - rozmery 😉

lucianka
13. srp 2007

Tak jsem to nasla: (korba dxsxv)
Jane Slalom pro - 78x37x21
Cam Cortina Xtris - 84x34x21

takze korba je opravdu delsi, ale zase o neco uzsi 😉

klaris
13. srp 2007

ahoj, máme verzi pro 2007 a můžu ho vřele doporučit. jezdíme s ním 4 měsíce každý den a jsme max. spokojeni. neměnila bych!!!! je velmi lehký, snadno manipulovatelný, prostě super.

anatanka
13. srp 2007

Ahoj, taky se pridavam k tem vsem, co Jane chvali. My mame starsi verzi a musim stejne jako ostatni rict, ze jsem nenasla zatim jediny zapor.

mysulka
autor
13. srp 2007

Tak to jste mě jedině potěšili, děkuju moc.

dol
13. srp 2007

lucianka, díky za informace. Jako první jsme měli vybranou Cortinu, ale přestává se mi líbit to přední kolečko, zdá se mi moc vystrčené.
A je v ceně u Jané nánožník? Myslím, že u Cortiny je.

dol
13. srp 2007

A ještě dotázek, nemáte někdo zeleno-modrou kombinaci? Ještě jsem tuto barvu neviděla ve skutečnosti, chtěla bych vidět fotečku s hlubokou korbou. Obrázky u e-shopů jsou všechny stejné a nevím, jestli to nějak nezkresluje

gedren
13. srp 2007

Holky, co se tyce Jane a Cam Cortiny, tak urcite Jane! Taky jsme se rozhodovali mezi temahle dvema a ta Cortina neni spatny kocarek, ale Jane je opravdu o tridu lepsi, lehky, kompaktni, kvalitne zpracovany, proste super, ta cortina je proti nemu takova vylozene neohrabana 🙂

My mame bazarovy Powertrack, to je predchuzce slalomu jeste s pevnym prednim kolem (ale existuje i novejsi powertrack s otocnym kolem), sice ted uz jenom satkujeme, protoze Helenka to ma radsi nez kocarek, ale v prvnich mesicich jsme s nim najezdili dost a je super. Treba je fajn, ze ho manzel mohl sam nosit do schodu, do mhd a tak, proste je fakt uzasne prijemnej a lehkej.

lucianka
14. srp 2007

Dol, to je ruzny. Ja se ptala v jednom obchode a tam mi pani rekla, ze Jane vubec nanozniky nema... ze jsou to spanelske kocarky a ve spanelsku je teplo, takze je nevyrabi. A neverila mi, ze jsem videla ten samy kocarek co chci i s nanoznikem (na ulici). Ze to pry neni mozne... Pak jsem byla v jinem, kde jsme ho nakonec i objednali (i s nanoznikem) a tam mi pani prodavacka rekla, ze Jane sije nanozniky specialne pro CR, protoze u nich se opravdu neprodavaji. Takze zalezi na obchodu a jejich ochote.

kocurek
15. srp 2007

JA mam Jane Carrera Pro a nemuzu si ztezovat. Osobne jsem si koupila hluboke lůzko i golfac, privezla si vse ze Spanelska, kde me to vyslo opravdu levne, ne, jako zde v CR.Mela jsem i Matrix (je mensi nez luzko), ale ten jsem ve 3 mesicich vymenila za hluboke luzko. Jsme s kocarkem opravdu spokojena, uz 5 mesicu jej uzivam.

klaris
15. srp 2007

dol, máme modro zelenou kombinaci, podle mě je nejhezčí. obrázky na netu nezkreslují. fotky nemáme. nejlepší fotky jsou na www.kocarky.cz, korba je čistě tmavě modrá, bouda z vnitřní strany je zelená.

ildik
15. srp 2007

Ahoj, my mame Jane Slalom Pro 2007 v sedo oranzove kombinaci a je super. Nosim ho do tretiho patra a da se to. Davame mu docela zabrat, chodime s nim hodne do lesa a do hor. Sice nevim, jestli prezije a vydrzi i na druhy dite, ale nemenila bych.

kitty123
27. srp 2007

Ahoj,
my jsme se rozhodovali mezi Jane a Cam Cortinou. Vybrali jsme Jane slalom pro v oranžovo šedé kombinaci. Jsme maximálně spokojení. Je lehoučký, výborně se s ním manipuluje, skvěle se ovládá.

jusnina
28. srp 2007

Mysulko, mám Jané Slalom, starší verzi z mimibazaru a jsem naprosto spokojená. Koneckonců, jestli chceš, přijď se na něj podívat a ozkusit si ho i v reálu.

Mám dotaz - máme k němu i autosedačku a když jí do auta upneme podle návodu, tedy aby se madlo v poloze AUTO dotýkalo sedačky, je strašně nakloněná dopředu a malýmu uplně přepadává hlava. Když jí dáme tak jak se nám zdá optimální, je mezi madlem a sedačkou mezera cca 20 čísel. Jak to máte vy?
Sedačka je tady https://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImage... a auto máme RENAULT Scenic.

jusnina
28. srp 2007

A ještě instruktážní animace jak sedačku poutat http://www.jane.es/seguretat/index.php?fuseacti...

verdah
28. srp 2007

Ahoj.
Předem vás všechny zdravím a díky za zajímavé názory. Chtěla bych poradit. Mám 5-měsíční holčičku a nevím jestli je vhodné ji dát do tohoto kočárku. Tím myslím Jané Slalom Pro o kterém je tu asi řeč(http://www.babytime.cz/zbozi/1038-jane-slalom-p...). Nikde totiž nepíšou od kolika měsíců je možné vozit děti v tomto kočárku.
Děkuji vám předem za odpověď.

mysulka
autor
4. zář 2007

Ahojky, tak Jusninko, nakonec máme objednaný asi stejný 😀 Tak v krámku někde v Plzni ahojda 😉 A jsi s ním pořád spokojená?
Moc všem děkuju za názor a pomoc při výběru 😀

jusnina
4. zář 2007

Míšo, my ale máme starší model. Není to Jané Slalom Pro, ale jen Jané Slalom. Kdes ho objednávala?
Spokojená jsem moc moc, ale jen ve městě. To je parádní. Do terénu by to chtělo pořádný bytelný pérák. Záleží co víc využiješ. Já spíš uvažuju že si k našim na chatu (Hracholusky) pořídím nějaký starší čtyřkolák. Jednak nebudu muset pořád tenhle převážet a jednak budu moct i na polní a lesní cesty. Takhle jezdím pořád jen po silnici po vsi a na hráz a už mi to moc nebaví.
Na horších cestách na můj vkus nadměrně drncá, až to vypadá že malýmu ulítne hlava.
Ale jinak po Plzni fakt spokojenost, hlavně je lehkej a to je při tahání do třetího patra nejdůležitějsí.

mysulka
autor
5. zář 2007

Ahoj Jusni, už mi dneska volali, že ho mám na prodejně, jenže manžel dělá v práci tak nějak moc, tak ho vidím skoro jen dva dny v týdnu, tak si pro něj jedeme dýl. Snad příští týden.
máme ho objednaný u pí. Chmelařové, je tam super přístup a vše nám ochotně vysvětlili 😀
Tak to mě vyhovuje, u mě žádný terén nehrozí, pokud nepočítám dvůr, než se na něm dodělá zámkovka 🙄

lucianka
5. zář 2007

Ahoj, tak ode dneska uz mame kocar doma (teda presneji u manzelovych rodicu). Tak ted to zalezi jen na malem, kdy se rozhodne ho vyzkouset. 😉 Podle toho, jak mi ho pani v obchode dneska znovu ukazovala, tak si myslim, ze budu spokojena - slo mi hlavne o to, aby sel jednoduse slozit, byl lehky a aby s nim bylo lehke cestovani autem, protoze s nim asi nejcasteji budu jezdit sama. 😉

pavlicka
5. zář 2007

Kočárek Jané Slalom Pro 2006 máme půl roku a jsem vcelku spokojená. Ne však na sto procent. Protože se náš syn narodil v dubnu,tak jsme ho používali celé léto a protože David je kočárkové dítě, trávil v něm většinu dne. V tom je problém v tom, že červená hluboká korbička změnila barvu na malinovou. Samozřejmě v letních parnech stál kočár ve stínu. Dle záručáku nelze změnu barvy reklamovat. U španělského kočárku bych čekala delší trvanlivost (chci kočárek i na druhé dítě). Možná, že kdybych měla dítě narozené na podzim, tak by to bylo OK. V rámci bezplatné servisní prohlídky, kterou dovozce nabízí, taky reklamuji přední nožní brzdu, protože sama padá a musím ji neustále nohou zvedat (je to na nýty, takže musíme do servisu, manuálně zručný manžel si s tím taky neví rady). Tuto závadu shodně potvrzují dvě mé kamarádky. Jinak souhlasím, že kočárek je lehký, snadno ovladatelný (jezdíme opravdu hodně na in-linech a zatím super), dobře se vyměňuje korbička za autosedačku. Kvůli prdíkům jsme ze začátku jezdili hlavně autem s hlubokou korbou a Davídkovi to moc svědčilo.Ťeď už chce malej koukat (5,5 měsiců), takže budeme měnit na sporťák... (výhoda je, že sporťák lze polohovat i na 180o). Souhlasím, že pérování docela tvrdý, ale to jsou všechny trojkolky, našemu Davidovi ani polní cesty nevadily.
Takže konečný verdikt: spokojenost, ale...

kacka07
5. zář 2007

Jané Slalom Pro 2006 máme taky a je vážne super.Nemohu si stěžovat.Jediná chyba je ta barva.Také máme červený a také nám trochu vybledl.
Máme pouze spoťák+nánožník.Dítko se nám narodilo v květnu,tak nám na léto stačila vložná taška.V zimě už stejně malá bude chtít koukat a nejsem si jistá zda by se nám do korbičky v fusaku vešla.Do terénu je super.Kačence se to drncání moc líbí.Už jsem s ním byla na houbách a Káča ty drncáky po lese prospala.Je taky dost odolný.Docela často ho skládám a cpu ho do našeho malého kufru a kočárek stále drží po hromadě.