Kočárek Jané Slalom Pro. Máte zkušenost?

mysulka
12. srp 2007

Ahojky 😀

Máte některá z vás zkušenosti s kočárky Jane Slalom PRO, nebo jejich starší verzí? Je to náš favorit a každým dnem se rozhodujem, že pro něj zajedem ( čekáme na porovnání barev), ale přeci jen by nás zajímal názor jiných.

Jeho foto mám i v albíčku, kdyby si některá nebyla jistá 😉 a sama nevím, co je vlastně název a co značka 😠

Mocinkrát Vám děkuju 🙂

ildik
6. zář 2007

chtela bych poprosit o radu, mame taky Jane Slalom Pro 2007 a na zimu uz bude mala jezdit ve sportaku. Musim k nemu jeste obstarat nanoznik. Dava se do nanozniku fusak? Vejde se tam? Betule bude jeste nejspis lezet. Diky.

lenycka
6. zář 2007

Ildik, tak to my mame stejny problem. Ale ja jsem myslela, ze si koupime jen zimni fusak, co ke kocarku prodavaji a ze nam to bude stacit...

tlapicka
6. zář 2007

jezdila jsem loni s fusakem i nanoznikem ve sportaku v pohode. mame teda carreru, ale jsou velikostne tusim stejne... i lestos pocitam s fusakem.

kacka07
6. zář 2007

Ahoj ildik.Nánožník mám.Fusak mám objednaný od emitexu,ten origoš je zbytečně moc drahej,ale určitě se tam vejde.Pod tím nánožníkem je spousta místa.

majina
6. zář 2007

Prosím vás, nemyslete si že jsem blázen když mám takový hloupější dotaz... ještě nikdy jsem neviděla u hluboké korbičky staženou stříšku a tak se chci zeptat jestli to vůbec jde??? 😅 😕 a přijde mi i hrozně moc slaboučká, jen taková látka, je to tak??? 😨

kacerka
6. zář 2007

majino, samozřejmě že jde stříška u hluboké korbičky stáhnout. Je tam taková páčka, která se musí zmáčknout a poté můžeš se stříškou pohybovat dopředu a dozadu. A slabá se mi nezdá, je tvořená minimálně dvěma vrstvami látky, v přední části je zabudovaná moskytiéra, kterou můžeš po otevření zipu vytáhnout. A zadní díl stříšky je odepínatelný, což je vhodné na léto, po odepnutí Ti tam zbyde síťka.

majina
7. zář 2007

Kacer... mockrát děkuji za vysvětlení 😀 A ještě se chci zeptat jak je to s těma barvama, mě se líbí ta barva marine nebo něco takového ale jednou je slída modrá, jindy zase zelená a to a samý je u stříšky... to se dá nějak měnit nebo já jsem z toho ouplnej jelen ☹ 😀

mysulka
autor
7. zář 2007

Ahojky, u toho mého kočárku to jde obracet, je to oboustranné, což se mi taky dost líbí 😉 Tak proto možná matou barvama 😉

kacerka
7. zář 2007

maji, právě barvu marine máme a boudičku u sporťáku a autosedačky můžeš skutečně přehazovat dle chuti na modrou či zelenou - stejně tak i tu svrchní "deku" u korbičky.

kacka79
8. zář 2007

Holky, my máme veliký a baculatý mimi 🙂 a na zimu se nám do korbičky s fusakem prostě nevejde... od kolika měs můžeme používat ten sporťák?? Navíc malej v tý korbičce vůbec nechce být, ale autosedačka mu vyhovuje - ale oč času krom auta v ní netráví, připadá mi že je tam děsně narvanej a úplně v sedě...

patynkamaminka
8. zář 2007

kacko, sporťák se dá dát do úplného lehu takže je jedno kdy ho tam dáš...stačí to kdyžtak vystlat dekou aby nebyl tolik zapadlý 😉 (rady maminek)
my máme naopak miminko strašně malinké takže tipuju že by se nám měl vejít i v zimě do korbičky...jemu se tam totiž naopak líbí....můžu mu to trošku zvednout a on pozoruje svět kolem 🙂
a ještě nějaká maminka psala že ten sporťák je takový hodně otevřený a nechrání proti větru....takže asi hoooodně oblíkat 🙂

spider.r
16. pro 2007

Tak bych chtěla přidat názor, já byla z kořárku unešená až do nedávna. S kočárem jezdím už pátý měsíc a teď mě začíná docela hodně štvát. Jak už bylo psáno nožní brzda mi padá, kotoučová brzda píská i když jsme jí už 3x promazali a celý kočár začal vrzat.Mám sto chutí kočár prodat a koupit si úplně jiný. 😠

yenn
16. pro 2007

spider, nozni brzda bude padat asi vsem, je to vyrobni vada 2007 a nam to v prodejne bez problenu asi za 15 minut prisroubovali a pohoda

pipisek
17. pro 2007

tak yenn, zjišťuju, že mi ta brzdy začíná taky zlobit, rachtá to, když to nadzvednu, tak to přestane, ale stačí najet na hrbol a rachtáme zase 😉

yenn
17. pro 2007

jo a nebo do nejake prudsi zatacky, ze jo 😉 Lezlo mi to pekelne na nervy, ale pan v obchode to pritahl a je klid, neskutecna pohoda 😎

romi.r
26. bře 2008

holky, nemáte někdo už jane slalom 08? ještě jsem neviděla naživo ty barvy, ale jdeme ted na veletrh, tak snad tam budou

malovani
26. bře 2008

ahoj romi.r 🙂 , my máme teda PRO 2007, ale kupovala jsem ho až letos, čekala jsem na letošní kolekci, ale barvy se mi nelíbily, tak jsem pak sháněla loňskej model 😀

romi.r
26. bře 2008

já chci lůžko 07 marine a uvažuji o sportáku stylonu 08, snad ten rozdíl bude k lepšímu, i když to lůžko mě taky láká kvůli těm zipum, ale zamilovala jsem se do toho marine
http://www.kocarky.cz/jane_rozdily.php

malovani
26. bře 2008

my máme právě Marine, moc se nám ta barva líbila 🙂
08 takovou hezkou barvu nemá...

malovani
26. bře 2008

koukala jsem na Tvůj odkaz a líbí se mi, že nová kolekce má u sporťáku větší ten polštářek a hlavně tu gumu pod nožkama,ale zase to není tak velká výhoda, abych kvůli tomu koupila barvu, kterou nechci 😀
viděla jsem naživo kolekci 07 i 08, ale Marine je prostě Marine i s menším polštářkem a horší gumou pod nožkama 😀

romi.r
26. bře 2008

sporták by byl stylon i v 07, jen do toho bude tyrkys podložka a autosedačka taky marine, doufám, že to tak půjde nakombinovat.Objednávala jsi to přes net, nebo jsi to koupila v Brně?

malovani
26. bře 2008

já jsem ho kupovala v Brně v Babycaru, ale napřed jsem ho našla na netu na webu Babycaru www.babycar.cz, takže jsem ho měla za internetovou cenu...
ale nevím, jestli ještě 07 budou mít... zkus kouknout na web...

pekkra
7. črc 2008

Holky neviděla jste náhodou některá janéčko 08 v bárvě Pigment ve skutečnosti? Zajímá mě,jestli je to v reálu taková hezky červená,jako je na obrázcích. Díky.

artee779
25. srp 2008

ahoj holky. nevite prosim vas nektera rozmery sportovni casti - sirka a hloubka sedaku, vyska operky zad? predem moc diky.

sju.v
27. srp 2008

Mám dotaz, máme slalom pro 2007 a chystám se "nastartovat" sporťák a chtěla bych se zeptat, kde se dá sehnat slunečník a držák na lahev, co by šel přidělat na tento podvozek! Originál držák na 2008 se tam nedá přidělat, chybí mi tam takovej caplík co má ta 2008-čka a v prodejně brněnského Baby staru mi nabídli držák, kterej je hnusnej, tmavě modrej a takovej divnej plast..Rešila jste ně´která tento problém? Držák bych chtěla černý a slunečník asi v barvě marine nebo oranžový (máme tyrkysovo-oranžovou verzi) nebo černá.. 😒

luci_enka
9. led 2009

Ahoj holky, chystame se koupit kocarek Jane Slalom Pro 2008 - a zvazujeme dve barvy - H62 Urban a H61 Noir - viz http://www.kocarky.cz/kocarek-jane-slalom-pro.html.
Nemate nektera jednu z techto barev? Zajima me hlavne prakticnost (udrzba svetlych casti, hlavne na nanozniku u sportaku) a jestli ta kombinace sedo-zelena neni moc ulitla (jak treba kombinujete s dekou, fusakem, oblecenim miminka)... Budu rada za kazdy tip a zkusenost! 🙂

barusha
9. led 2009

luci_enka: Ahojky, my máme kočárek z kolekce 2008 v barvě H64, jsme moc spokojení. K výběru Tvých barev - za sebe bych určitě volila H62 Urban, ve skutečnosti vypadá moc hezky, máme v této barevné kombinaci od nich autosedačku 0-18kg. H61 je taková nic moc, vnitřek je starorůžový 😒 , no, ale každého věc, že? A údržba je v pohodě, vše se dá sundat a vyprat, vršek korbičky se dá otočit klidně i tmavší barvou nahoru... Ale jak píšu, vše se dá prát. A ještě mám tip, na stránkách www.handypraha.cz nalezneš kočárky Jané nejlevněji, jsou distributorem pro ČR 😉 Kdyby Tě něco ještě zajímalo, písni do IP, jezdíme s ním už pl roku a v ceně je i jeho servis po půl roce, tak jsem zvědavá, musím tam zavolat 🙂

luci_enka
9. led 2009

barusha: ahojky, diky moc za vzkaz...mne osobne se ta H62 taky libi, ma smrnc, akorat jsem mela trosku strach, ze kdyz obleceme miminko do ruzove, ze to bude vypadat trochu divoce... ta H61 vypada trochu smutne, ale asi to je takova ta univerzalni barva - neurazi-nenadchne... 🙂 Tak jeste jednou diky za rady 🙂

unka7
16. led 2009

Ahoj Holky,

mám takovej blbej dotaz mám možnost koupit korbičku 2007 v barvě Marine a k tomu jsem chtěla koupit sporťák z kolekce 2008 nebo 2009, ale jde mi o to, jestli ta korbička na to bude pasovat? Ještě jsem to neviděla naživo, tak nevím ani jak se na kočárek nandavá. Děkuji za rady

luci_enka
16. led 2009

unka: ahojky, my kupujeme Jane Slalom Pro 2008, ktery by mel byt kompatibilni i s 2009, nevim, jak to je s 2007 - ale podle me by melo - aby ses na 100% ujistila, doporucuju zavolat nebo dojit se poradit do obchodu s kocarky... jinak nasazovani a vymenovani korbicky, autosedacky na kostru sportaku jde velmi lehce - jednim zacvaknutim do drazek na bocich podvozku. Vice o zachazeni s kocarkem zde:

https://www.youtube.com/watch?v=VbH1_kHWD64

+ dalsi klipy v sekci podobna videa.