Kočárek Jané Slalom Pro. Máte zkušenost?

mysulka
12. srp 2007

Ahojky 😀

Máte některá z vás zkušenosti s kočárky Jane Slalom PRO, nebo jejich starší verzí? Je to náš favorit a každým dnem se rozhodujem, že pro něj zajedem ( čekáme na porovnání barev), ale přeci jen by nás zajímal názor jiných.

Jeho foto mám i v albíčku, kdyby si některá nebyla jistá 😉 a sama nevím, co je vlastně název a co značka 😠

Mocinkrát Vám děkuju 🙂

krmv
6. únor 2016

je tady nekdo kdo se bude zbavovat Jane slalom?

lomanta
13. bře 2016

Prosím vás, chtěla jsem se zeptat, jak jde u kočárků Jané sundávat korbička z podvozku? Vypadá to, že budeme možná bez výtahu a tak bych do 1. patra musela mimčo vynášet. Jané jsem vždycky chtěla, tak bych si koupila nějaký starší bazarový, koukala jsem, že mají i na boudičce madlo na držení, tak bych to vždy jen čapla a vynesla. Jde to rychle a snadno sundat a nandat? (myslím že nějaká vyndávací vložka je zbytečná, to patro to vynesu, už ted jsem nosila 20kg spící dítě 😀 )

pivonka2
13. bře 2016

@lomanta máme starší typ a jde úplně v pohodě,jednodušše. Na madle ohnu páčku a vyndám. Bydlíme ve druhém patře a na vynesení je to ok. Takže u nás bez problémů, doporučujeme.

lomanta
13. bře 2016

@pivonka2 Moc děkuju, to jsem ráda 😉

psya
8. dub 2016

@pivonka2 Dobrý den, můžu se zeptat, jak moc se hodí na lesní cesty? Děkuji..

pivonka2
11. dub 2016

No nemám moc srovnání, ale zkušenosti po 3,5 letech jsou, že projedu naprosto všude. Zpevnění cesty rozhodně ano, s kořeny taky, ale nesmí to být fakt už nějaký trail. Jednou jsem v lese zabloudila a jelikož to už jinudy nešlo, musela jsem cestou, kde byly JEN kořeny a kamení, ne štěrk, ale kamení. Projela jsem kočárek drží. Pro malýho to pohodlný sice nebylo, ale zvládnul to. Jenže tohle už byla fakt hardcore, na kole bych tam nejela. Jinak na běžné lesní cesty, turistické, je to za mě v pohodě. Obě děti vždycky usnuly nebo se tvářily spokojeně. My jsme spokojení uživatelé 🙂 Kdyby ses chtěla zeptat na něco dalšího, klidně do zpráv nebo sem 🙂

psya
11. dub 2016

@pivonka2 Děkuji

soyevita
11. dub 2016

@mysulka za mě super kočárek,měla jsem a byla jsem maximálně spokojená,lehký,ovladatelný ,potahy se dají sundat a vyprat.Určitě dobrá volba🙂

petramaggie
24. dub 2016

Holky chci se zeptat zda jste už u kočárku Jané měnili brzdové destičky. Dají se někde koupit?

pivonka2
24. dub 2016

@petramaggie nejsem odborník na kočárky Jane, ale já mám kotoučovou brzdu a ta destičky nemá,funguje ti na jiném principu než destičky.

petramaggie
24. dub 2016

@pivonka2 no tady je kotoučová,ale nějaké destičky tam jsou. Přítel mi je ukazoval.

pivonka2
24. dub 2016

@petramaggie zeptámse manžela, ten je blázen do kol. Ale máme ho 3,5 roku a neměnili jsme nic, ani nikdo u okolí, kdo ho má.

petramaggie
24. dub 2016

@pivonka2 přítel taky jezdí na kole,takže to rozebral a úplně bylo vidět jak je sjeté. Mám ho z druhé ruky, ale he ještě 14dní v záruce. Nicméně toto dle mého na záruku nebude.

pivonka2
24. dub 2016

@petramaggie To bude běžné opotřebení. Viděla bych to stejně. No to abych se na tu brzdu taky pořádně koukla, díky za upozornění 😉 Máme taky z druhé ruky..To už ty destičky asi ani nenajdu, ty se určitě " vypařily" :D

iveta_f
11. kvě 2016

ahoj holky, já také uvažuji na janéčkem slalom pro, akorát kočárek znám pouze z netu, neměla jsem možnost si jej ochytat v kamenné prodejně, nevíte některá, kde by se v Brně dalo na tento kočárek podívat? vždy když si zadám do vyhledávače jané slalom pro, vyjedou mi starší verze, jde někde sehnat info o kolekci 2015, 2016? a také ještě dotaz, je ve sportovní verze polohovatelná do úplného lehu?
díky moc 🙂

burnina
31. kvě 2016

@iveta_f ahoj, nevím jestli tě to ještě zajímá, ale nedávno jsem toto taky řešila a měli by ho mít v Brně v Králově poli skladem, takže asi i na podívání
http://www.babycar.cz/product/jane-kombinovany-...

burnina
31. kvě 2016

Prosím uživatelky tohoto kočárku zda mi poradí. Kocárek máme doma a mám nasazenou hlubokou korbu capazzo. Potřebuji poradit abych něco nezkonila, jak sundat v té hluboké korbě tu podložku(mám ji bílou s nějakým obrazkem) a také zda jdou odendavat ty pásy co tam jsou kvůli cestování v autě. Bojím se, abych nepoškodila ten polystyren co je pod tou bílou podložkou. Tedy předpokládám, že je ta podložka sundavatelná a pratelná. A pak taky dávali jste ještě nejakou přídavnou podložku-případně poprosím o odkaz jakou, aby tam hezky pasovala. Moc díky za tip!

iveta_f
31. kvě 2016

@burnina jj.uz jsem se tam na nej byla divat..a nakonec nesplnil moje predstavy, takze hledam dal🙂

vilma76
29. říj 2016

Zdravím, přidávám me hodnoceni: korba super velmi prostorná,polohovaci,vajíčko taky,jen jsem si dokupovala látkovou boudickou aby byla vyšší,sportak super prostorný,jen boudicka kratší,za me palec nahoru-spokojenost

jirinka1989
6. únor 2017

@dol cam cortina něbyla tak dobrá jako jané...rozviklala se..