Kočárek Jané Slalom Pro. Máte zkušenost?

mysulka
12. srp 2007

Ahojky 😀

Máte některá z vás zkušenosti s kočárky Jane Slalom PRO, nebo jejich starší verzí? Je to náš favorit a každým dnem se rozhodujem, že pro něj zajedem ( čekáme na porovnání barev), ale přeci jen by nás zajímal názor jiných.

Jeho foto mám i v albíčku, kdyby si některá nebyla jistá 😉 a sama nevím, co je vlastně název a co značka 😠

Mocinkrát Vám děkuju 🙂

welinka
12. únor 2009

Pavcik no zatim neplanuji nic, maly je jeste v korbe tak snad tu, ale myslim ze se mi to bude lepe prodavat jako celek 😉

pavcik
26. únor 2009

Tak už jsem se konečně rozhodla a kočárek jsme tedy objednali 😉 😎 ted jen čekáme na podklady pro platbu a můžu se těšit až dorazí domů.Nakonec tedy budu mít jané 07 orange sporťák i lůžko a autosedačku 08 stratu barva etna.Jediná starost co mě ted čeká je sehnat ten nánožník a mám snad klid 😎

Jen mě ještě tak napadlo??? Co se dává ještě do kočárku miminku...polštářek a peřinka,nebo já fakt nevim 😀 budu mít letní miminko

pavcik
20. bře 2009

Tak už mám od včera kočárek doma a musim říct že je DOKONALEJ 😀 😎

lennis
20. bře 2009

Budeš spokojená i s provozem, já si nemůžu stěžovat fakt na nic, max spokojená a to je prcek velkej a dost často v něm super spí, takhle v žádným kočáru nespal a dokonce teď i dost využíváme i pláštěnku proti sněhu i větru a kupodivu ani neprostestuje proti pláštěnce, jinak mi vždy řval. Pláštěnku maj dokonalou 😀 , to se mi moc líbí, jak je to promakaný a je celej kočár schovanej 😉
Já mám květňáka a měla jsem takovu flaušovou prošívanou deku a polšátřek, ale pro začátek asi bude v zabalovačce ne? Když bylo vedro, tak jsem přes něj házela třeba jen plínu, nebo nějakou larisku dej do povlečení od polštáře a přikrýt, tak jsem to dělala já, koupila jsem larisu do autosedačky na přikrytí a takto ji využívala i jinak a teď ji mám pod prckem v kočáru-sporťáku. Nebo od emitexu tu letní zavinovačku do autosedačky, kámoška ji taky vozila v kočáru a prcek ležel na tom.

zuzu_z
22. bře 2009

holky která pláštěnka neoriginál Jané pasuje na korbičku??? děkuji 😉

sisa32
22. bře 2009

Zuzu_z, na korbičku pasuje origoš pláštěnka ze sporťáku.

michal_spuntik
22. bře 2009

Ahoj Zuzu,
my dáváme na korbičku maminkám Emitex Exclusive Maxi (cena je 189,-Kč )

llllucka
23. bře 2009

zuzu:já si na něj koupila tu neorigoš pláštěnku a je suprová v tom,že je velká,takže neám problém ji kdykoli nasadit,Tu ze sporťáku jsem nezkoušela.
Jinak bych taky doporučila koupit origoš nánožník,protože ten od Emitexu mi příjde malej.Ale prý je dobrý do golfek Energy.

zuzu_z
23. bře 2009

moc děkuji za odpovědi 😉

vanilka1
13. dub 2009

Ahoj.
Prosim o radu.Vcera jsem koupila jane slalom pro, sundala sportak a nasadila vanicku, ktera se mi vsak kyve zepredu dozadu. Vim, ze to nejspis bude nejaka malickost, ale nemuzem na ni prijit. Moc dekuji za daru.
Vanilka

sisa32
13. dub 2009

Ahoj Vanilko, tak to mě se kýve taky a neudělala jsem s tím nic. Asi je to nemoc Slalomů.

asanaa
13. dub 2009

Ahojky na prvního prcka jsem měla quinny a ten se taky kýval zepředu dozadu a dělá to hrozně moc kočárků,takže to není jen nemoc slalomů.Na druhého prďolku vyhrál na celé čáře slalom a jsem z něj fakt nadšená.Už se moc těším a vyjedeme 😵

mysulka
autor
13. dub 2009

Ahoj holky, prosím Vás, jaký máte slunečník ke sporťáku? Jinak pod tu boudu stačí podlepit kousek koberce oboustranou lepenkou, nebude to vidět a poslouží to 🙂 Stačí malej proužek 🙂

pavcik
17. dub 2009

Vanilka: nám to dělá taky..prý to vada není ale je to aby se vyrovnávali nerovnosti v terénu a bylo to pro mimo pohodlnější a nebyli různý nárazy tak výrazný. Já na to taky divně koukala. Taky mě šoklo, že rukojeť se taky kynklá a kolečka taky. A dostala jsem na to tu samou odpověď. 🙂

zuzu_z
17. dub 2009

Holky tak já mám korbičku kolekce 2009 a nedělá to... ale nepřišla jsem na to, čím to je... 😅

spartanek
6. kvě 2009

Ahojky, dneska sem si koupila jané slalom kolekci 08. je půl roku používaný. mám ho pře mimibazar. A když jsem se s nim jela odpoledne projet,tak jsem zjistila,že zadní kolečka jedou jakoby dokřiva., jak kdyby z nich byla osmička,ale to je kravina.. Vůbec si s tím nevím rady. Vypadá to,jakoby byli křivý nebo co.. neznáte někdo tuto vadu????????

mipo
1. říj 2009

Holky, cekame druhyho prcka, jakej mate skate za Jane slalom?
Kamaradka mi rikala, ze jak je to trikolka, tak ze pak se skatem je problem jezdit po eskalatorech. Moc je nevyuzivame, ale kdyz jedeme do Prahy, tak by me to docela stvalo, ze to tam prekazi. Poradite?

ladida.l
1. říj 2009

kolečka jsou zakřivená schválně kvůli stabilitě...

lennis
1. říj 2009

Spartanek, kolečka jsou jako by do "A", to je normální 😵

zuzu_z
1. říj 2009

mipo mám originál skate Jané a teda po eskalátorech nebo v metru nehrozí... i do nízkipodlažního autobusu nejde nastoupit... já teda najedu předním kolečkem, pak zvednu kočár a skate mi visí dolů a zasekne se obvykle pod autobus nebo se otočí pod kočár a odře se...
dá se to vyřešit, mám dvě velké pevné gumičky, jednu podvleču okolo kolečka a druhou tím okem,který ta gumička udělá a zavěsím to za ten špunt, kterým se polohuje korbička... je to trochu krkolomné ale funguje to. Na Jané pasuje ještě MUTSY, zbytek nevím

lenkeena
19. říj 2009

Ahoj, koupila jsem starsi sportak Slalom pro 20007, potrebuju ho vycistit, nejradsi v cistirne, mate s tim zkusenosti? Neznici se tim ten igelit nebo neco? Je spinavy dost, rucne to asi dolu nepujde...

lenkeena
20. říj 2009

Zadna reakce ohledne chemickeho cisteni? Prosim, poradte!

llllucka
20. říj 2009

lenkeena:zavolej si do Handy.Tam ti snad poradí.

lucy.l
14. dub 2010

ahojky holky, chtěla bych se zeptat na jane slalom pro kolekce pro rok 2006-2007 - jsou dobré ? Mám možnost koupit nový, se zárukou, výprodej této staré kolekce

johnatanka
14. dub 2010

Jestli je nový, tak máš záruku 2 roky, vada 06 a některých 07 byla padající brzda, ale dá se to lehce odstranit. Mně mrazem na 08 vyjel ze švu ten igelit - okno - na sporťáku, na dvou místech a vyměnili mi to hned a celý ten igelit je přešitý.
Tyhle kolekce měly moc hezký barvičky a pokud se ti líbí a bude záruka 2 roky, tak proč ne 😉

johnatanka
14. dub 2010

lenkeena a zkoušela jsi to? Mají docela dobrý materiály, čistírnu bych asi nedávala. A co tam máš za fleky? Nedá se na to něco našít nebo dát podložku, nebo dokoupit novou boudu? Na MMB je to možný...

lucy.l
15. dub 2010

johnatanko, aha díky za info,nakonec do něj nepůjdu, právě kvůli té padající brzdě např. 😒

apollo11
26. dub 2010

Ahoj,
můžete mi poradit, který kočárek je lepší? Rozhoduji se mezi Jané Slalom pro a Casualplay s4.
Mou hlavní prioritou je, aby vydržel i nějaký ten terén - splňuje to např. Jané Slalom? Pak ještě uvažuji nad Bebe Confort high trek, ale tam prý je nějaké divné polohování...
Budu ráda, když se tu najde někdo, kdo může porovnat 🙂

kacka.l
26. dub 2010

Tak já můžu, já mám slaloma na spinkání na zahradu-starší, kámoška bebe high treck a druhá casual. 🙂 Casual je strašlivě malinký, korba super, ale pak ta sportovní část na nic, malinká opěrka, jak pro panenku, je to podle mě tak do roka dítěte, taky už jej prodává a chce něco většího.
High treck je super, ale zase ta korbička není moc široká a o sportovní sedačce se musí říct, že není až tak pohodlná-prý. A hlavně, mě se zdál dost vratký do terénu určitě nee.
Slalom je super, co mě fakt štve, je ale polohování sedu, nejde do úplného a dítě sjíždí, jinak jezdí luxusně i v terénu a je stabilní.
Co mám jako hlavní kočár je PPGT3, lůžko je veliké i pro tříleté dítě, opěrka zad 50cm, ložná plocha 93cm, projede snad vše, je to tank a můj miláček.

Z těch co uvádíš, bych šla rozhodně do slaloma.

apollo11
26. dub 2010

Kačko, super, díky 😉 Já jsem nejvíc nakloněná Slalomu a asi do něj půjdu, jen jsem ještě zvažovala jiné varianty... no nakonec to stejně bude ten slalom, komfort se mi u něj zdá na moje požadavky nejlepší, akorát asi nebudu pořizovat novej 😎