Kočárek Jané Slalom Pro. Máte zkušenost?

mysulka
12. srp 2007

Ahojky 😀

Máte některá z vás zkušenosti s kočárky Jane Slalom PRO, nebo jejich starší verzí? Je to náš favorit a každým dnem se rozhodujem, že pro něj zajedem ( čekáme na porovnání barev), ale přeci jen by nás zajímal názor jiných.

Jeho foto mám i v albíčku, kdyby si některá nebyla jistá 😉 a sama nevím, co je vlastně název a co značka 😠

Mocinkrát Vám děkuju 🙂

lennis
30. led 2009

Rezetko, holka od který jsem kočár kupovala, tak začínala na slalomu, pak si koupila casual a pak se vrátila ke slalomu, prý ovládání má o hodně lepší, nevím, já nemůžu posoudit, nejela jsem s casual, ale prý ho brzy prodávala, že to byl krok zpět. Tak nelituj. Budeš spokojená, uvidíš. 😉
A váháš proč? Kvůli těm brzdám nebo čemu?

michal_spuntik
30. led 2009

Rezetko, težko radit. kočárek je to po funkční stránce výborný (možná ne nejlepší, ale jeden z nejlepších jednoznačně). Jde o to, že je bohužel celkem poruchový. Proto je potřeba mít ho odněkud, kde budeš mít v ceně i podporu záručního servisu a seřízení v záručním servisu po půl roce (včetné případné výměny zadní brzdy) zdarma - a to jde bohužel logicky proti nejnižší ceně. Je proto dobré se poinformovat, co se bude dít, když se ti kočárek porouchá. Nic víc, ale také nic míň.

rezetka
31. led 2009

Michale, tam je záruka normálně dva roky v tom obchodě 😉. A o těch záručních podmínkách je to tam taky vše napsané a myslím, že je to OK.
Lennis, váhám k vůli těm poruchám, ale už je to, v pondělí příjde.

zuzu_z
2. únor 2009

hezký večer...
Michale souhlasím ohledně záruky a servisu. Už nikdy bych neudělala takovou chybu: koupila jsem si golfky od neuatorizovaného prodejce a takové problémy s reklamací kvůli pitomému kolečku bych nikomu nepřála!!!
Btw Slalomka jsem kupovala ve vašem obchodě a už se těším, až dostanete novou kolekci, asihlubokou korbičku a autosedajdu koupím u vás 😉 Takový přístup se jen tak nevidí. Dojela jsem si k vám pro něj z Ostravy 😉

lennis
2. únor 2009

Tak Michale, včera jsem na tebe koukala 😀 a mám dotázek, jaký kočár bys doporučil TY? 4kolka nafukovací kola s aretací + větší korba, odlehčený kočár, do města i na lehkou přírodu, (kámoška bude vybírat příští týd kočár-bydlí v bytovce, bude nosti mimčo 3patra a kočár nechávat dole). Můžeš mi dát nějaký tip, prosím???

rezetka
4. únor 2009

Tak dneska jsem poprvé vyjela se Slalomkem a jsem naprosto unešená 😵- doufám, že mi to vydrží. 😀

lenusinecka
4. únor 2009

všechny vás zdravím, tak i já jsem se dostala do vybírání kočárku pro našeho prcka, má se narodit v polovině června. Měli jsme vybráno úplně jednoznačne a to Herqules raptor 3 spin, bohužel celosvětová krize postihla i tuto firmu a tak kočíky nebudou a z loňské kolekce již neseženu. Takže jsem si našla další dvě náhrady je to Casualplay S4 a Jane Slalom pro. A teď babo (chlape) raď 😀 - koukám, že je tu i zastoupení mužské části🙂
Já fakt nevím, jsem z toho úplně mimo - jbudu vděčná za každou radu.

Jinak zdravím Rezet - prostě na malýho Boříka se nemůžu vynadívat🙂))))

lennis
4. únor 2009

a v jakým obchodě ti to říkali Leni?

lennis
5. únor 2009

rezetko, vydrží, určitě 😀

lenusinecka
5. únor 2009

lennis: to bylo na mě???? 😕 , myslíš o tom HQ???

rezetka
5. únor 2009

Lenu 😀

lennis
5. únor 2009

jo, Leni, o tom Herqulesu, kde ti to říkali????

lenusinecka
5. únor 2009

je to psaný na některejch stránkách prodejců, ale jinak to mám povrzený od výhradního dovozce a to je babyexpert - mluvila jsem s nima i po telefonu, bohužel nejsou - nebudou 😢

lennis
5. únor 2009

mně to totiž říkala pí v HK v Nellovi, ale jedna kámoška ho chce, ale 4kolku a v Hk v jiným obchodě jí ukazovali i nový modely, tak teda fakt netuším co je pravda. Jestli na ní chceš IP, tak ti ji písnu do IP, třeba by ti napsala k tomu více.

lenusinecka
5. únor 2009

lennis: a jako ve ketrým obchodě v H.K., nevíš????? myslím ty nový modely???????? no jestli můžeš tak mi pošli IP, díky moc

lenusinecka
5. únor 2009

lennis a v Nellovi měli Herqulesi????????????????

lennis
5. únor 2009

mrkni na jejich web, vyprodávali tam 3kolku maskáčovou, my tam na ni koukali cca v půli ledna, říkali ji to v obchodě v HK nebo Pardub.

lenusinecka
5. únor 2009

aha, tak díky moc - maskáč ten nechci 😅
já teda nevim, co za něj vyberu 😒

rezetka
5. únor 2009

Mě strašně zaujalo, jak je ten kočár lehoučkej, já ho vynáším do schodů /jen pár teda/ a jakobych nic nenesla a to jenom mladej má přes 7kg 😀

lenusinecka
5. únor 2009

rez a jeví se ti jinak jak??? 😀 vachrlatej??? co ta stříška, je slabá??? já už asi blázním 😀
a jakej kočík jste měli doposavaď??

rezetka
5. únor 2009

Ne, stříška je super, vachrlatej byl rozhodně víc hlubokej 😀. Jen by mohl být trošku víc odpruženej. Jinak super, prostornej, stabilní..

lenusinecka
5. únor 2009

no od tebe to z ní tak, že bych ho hned koupila 😀 😀 😀 😀 , musím se přiznat, že mě zarazila recence od Michala - ale vím, že to myslí dobře. Jeden kočík a takovej problém 🙂 ☹ 😉

monas
5. únor 2009

Ahoj holky, já osobně se Slalomem zkušenosti nemám, ale párkrát jsem ho vozila kamrádce a byl fajn🙂 Je fakt, že i paní, kde jsme kupovali kočárek my (měli jsme Cam Cortinu) a která Janéčka prodává si stěžovala, že se množí reklamace, ale to si nikdy člověk nevybere. Jinak je hezkej, akorát ty barvy mívali dřív hezčí, s těma jdou nějak od desíti k pěti a taky by mi dost chybělo, že nejde sporťák po i proti směru. Ale určitě s ním chybu neuděláte...

sjuzocka
5. únor 2009

ako mam polohovat sportak? teraz som to poskladala...

lennis
5. únor 2009

vzadu za sedákem jsou popruhy, tak je povolit, nebo utáhnout

lennis
5. únor 2009

Já měla dosud Nomada, ten je teprve lehoučkej, ten jsem ovládala jedním prstem, fakt nekecám, koupili jsme slaloma, chci na brusle a do přírody, to nomad moc není, byla jsem s nomadem max spokojená - skládání, ovladatelnost, prostor, jen jsou to plastový kola s gumou, co chcete, že? Když jsem jela poprvé se slalomem, tak mně ten rozdíl ve váze přišel velikej, ale teď jsem si už zvykla 🙂 . Stříška je super tlustá i nánožník 08, dávám larisu na malýho a v klidu mi tam spí i když je zima, pak je teploučkem, je to zateplený. Značku bych rozhodně neměnila.
Lenusinečko- HQ vypadá super, ale sporťák měl 16kg a bylo to šílený, sic byl stabilní a super brzy i na zadní kola v ruční brzdě, ale ta váha, když si připočítáš 10kg dítě a nákup, tak to je šílený, do toho bych nešla kvůli váze, jinak se mi teda taky líbí jak vypadají.
Já kdybych byla těhu-tak bych koupila sporťák celý nový a korbu a autosedačku už použitou, toho bych se nebála, dá se na tom ušetřit 🙂 , děti v ní jsou cca 6měs, většinou plínu nebo deku pod sebou, nejedí, nepijí, nejsou zničený, vyprat se to suprově, rychle to schne, já jsem teda hrozně spokojená s údržbou, špína jde dolů jen to sviští, stačí kartáč a tekutý prášek na praní 🙂

lennis
5. únor 2009

můj první kočár byl firkon, trojkolka a už nikdy více levný kočár, já z něj byla šílená po 3 měs, takže i když je Jané poruchový, tak za to stojí a víc jak rok jsem byla s Nomadem max spokojená, sice jsme opravovali brzdu co padala, ale na netu je postup a celý to trvalo 15min. Že nám taky praskla slída, to praskla, ale taky jsme měli boudu furt staženou k sobě abychom viděli na prcka a to i v mrazech a furt, takže je možný, že jsem to zavinila i já.

zuzu_z
5. únor 2009

souhlasím s lennis co se týká Herqulesa... ale najdou se i těžší kočárky 😉
Já mám Slalomka a neměnila bych... nejdřív jsem měla levnou trojkolku, nebyla nejhorší,ale poté, co jsem si jednou projela Slaloma tak jsem měla jasno.
Zatím jsem kromě padající nožní brzdy neřešila jedinou závadu a to už s ním jezdíme přes rok a půl. Najdou se poruchové modely, ale ten náš to naštěstí není... teď už jen dokoupím korbičku a autosedačku na druhé.
Jediné, co mě fakt mrzí je ta nová autosedačka Strata. Je hrozně úzká!!! Maminky si stěžují, že se jim tam prcek nevejde. Je sice bezpečnostně skoro na špici, ale co s tím, když se mi tam mimi nevejde už v půl roce...☹

Máte někdo lepší zkušenost???

pipisek
5. únor 2009

zdravím holky,
já mám 1 a 1/2 rokuSlaloma model 2007 , napřed jsem cca 6 měs. vozila korbičku a pak sporťák. Kromě té rachtající brzdy (opravili nám ji na počkání v Handy Praha) jezdíme stále moc spokojeni. Taky jsme 1x píchli, ale to se stává běžně 🙂
Teď se rozhlížíme po golfkách, Slalom prodáme, ale je mi jasné, že se s ním budu jen těžko loučit.... Údržba potahu je super, jak píše lennis, stačí utěrka z mikrovlákna a trochu slabého roztoku prášku na praní. Korbička se za půl roku nezničí, my kupovali novou, ale klidně bych šla do "jeté" fakt dost ušetříte, tak 2tis. Jediný, co bych vytkla je malý košík, protože pokud do něj dáte pláštěnku, moc místa tam není, ale dá se složit do válečku a upevnit na to přední stupátko, co má dítě pod nohama. Teď jak vybírám golfky, tak pořád koukám po tom, jak mají velký košík 🙂 S barvami souhlasím s monas, zdá se mi, že jsou čím dál horší, z roku 2008 se mi líbila jen červená....
Tak se nebojte a jděte do něj a všem, které si ho vyberou přeji ať jim dobře a bez vad slouží !

sisa32
5. únor 2009

Ahoj holky, taky mám Slaloma a neměnila bych. malá je veliká, má v korbě ještě fusak a deku a krásně se tam vejde. kočárek by pravda mohl být víc odpružený, ale nějak zvlášť mi to nevadí. Je lehoučký, rozložím ho v podstatě jednou rukou a lehce zvednu do kufru auta. Používám ho zatím 4 a 1/2 měsíce a naprostá spokojenost, brzda funguje, nic nevrže. teď se těším na jaro, až půjde malá do sporťáku. Koupila jsem si ho nový, ještě v barvách roku 2007 (Marine), takže i barvička se mi líbí. Pláštěnka na sporťák pasuje i na hlubokou korbu. Fakt nevím, jak bych ještě vychválila.