Kočárek Jané Slalom Pro. Máte zkušenost?

mysulka
12. srp 2007

Ahojky 😀

Máte některá z vás zkušenosti s kočárky Jane Slalom PRO, nebo jejich starší verzí? Je to náš favorit a každým dnem se rozhodujem, že pro něj zajedem ( čekáme na porovnání barev), ale přeci jen by nás zajímal názor jiných.

Jeho foto mám i v albíčku, kdyby si některá nebyla jistá 😉 a sama nevím, co je vlastně název a co značka 😠

Mocinkrát Vám děkuju 🙂

kacka.l
26. dub 2010

Apollo já si koupila ten svůj za 1000,- a je skvělý. Byl vyšisovaný, tak jsem jej celý obarvila na černo a super. Manžel spravil padající brzdu a parády nadělá ažaž. 🙂

barushka0404
7. kvě 2010

Dobrý den,
můžu se Vás zeptat, je to trošku mimo ale snad mi poradíte. Koupila jsem kočárek Jane Slalom Pro verze 2006 po jednom dítěti. A bohužel se mi začalo viklat přední kolečko a celá konstrukce se tak divně viklá, je možné to nějak spravit nebo je to časové opotřebení. Nevím jestli máte někdo tak dlouhou zkušenost. Moc děkuji.

mmmk
15. čer 2010

Ahojte, nevim, jestli ten dotaz tu uz padl. Nevi tu nekdo, jestli jde nejak rozumne sundat na korbicce slalomu (2009) to, co tu korbicku prekryva, s tim zipem? Ten zip je dvojcestny a ja na to doted nedosla, jak to sundat. Je teplo a neni to tam potreba. Diky.

janina7
7. zář 2010

@mmmk ....jde to odepnout,normálně to na konci odzipuj 😉 pak to jde zpět normálně.
Já mám zase problém s korbičkou,nevím jestli se mají všechny viklat nahoru a dolů po nasazení,nemáme ji napevno,tak nevím jestli to tak má být a nebo máme vadu,je koupený nový.Můžeš mi napsat,jestli se ti ta korbička taky houpe nahoru a dolů?Díky.

mmmk
7. zář 2010

@janina7 Jo, na to odzipovani jsem dosla asi druhy den pote, co jsem sem napsala ten dotaz 😀
Ta korbicka se vikla normalne. Kdyz prizvednes takovou tu stribrnou tycku vpredu (ve sportaku to bude podpera nohou). Ja to obalila jeste kouskem molitanu v cerne latce, aby to neklepalo a drzelo to pevne 😉

janina7
7. zář 2010

@mmmk ....díky 😉 no ona ta podpěra noh jde vyzvednout jen rukou,ale nedrží v té poloze aby to podpíralo korbu.Buďto to jde zdvihnout výš než korba a nebo ještě níž,ale do roviny jak bych potřebovala né 😒 taky to tak máš?Prostě to polohování nožiček jde jen do asi 3 poloh ale ani jedna není ta správná.A jak myslíš obalit?

koru
8. zář 2010

Dobrý den, máme Slalom 2007 - nevíte, zda půjde nasadit autosedačka Strata 2010?

duppe
27. bře 2011

Zdravím 😉 Koukám, že už tady nikdo dlouho nepsal.... 😒 Ale stejně to skusím ! 😵 Moooc prosím o radu. Vybírám si mezi kočárkem Jané Slalom (použitý,pořizovaný v roce 2006) ale moc hezký a mezi novým Firkon Verano. Poradíte který koupit? Jedná se mi o používání ve městě, žádný terén, ani lesy....
PS: foto v albume

Děkuji 😵 🙂

martinatrnkova
27. bře 2011

@duppe co se týče kvality tak 100% Jané. V roce 2006 vyráběli prostornou korbu i sporťák a patřil k nejlehčím kočárkům.

duppe
27. bře 2011

@martinatrnkova A myslíš, že je dostatečně velká pro miminko narozené v létě? Byla bych ráda kdyby se mi tam přes zimu vešel. 🤐

martinatrnkova
27. bře 2011

@duppe Pokud je to i korba z r.2006 tak je dostatečně prostorná, aby se do ní vměstnalo díte průměrové velikosti v max. 6měsících. Na delší dobu to určitě není, protože je omezená i váhou 9kg. Stejně by tam mimčo nechtělo být dýl, rači bude koukat do světa 🙂
Když se to tak celkově shrne co je na trhu, tak 90% korbiček nevydrží na tak dlouho, na jak by mělo.

karmenta
17. dub 2011

Ahojte, prosím o radu. Vybírám ted mezi použitým kočárkem Jané slalom pro z roku 2006 a novým 2009. Jde mi pouze o sporták. Jsou tam nějaké změny, nebo úpravy které by byly důležité? Nebo má nová verze něco co stará neměla?
Díky moc za odpověd.

apollo11
17. dub 2011

@karmenta Myslím, že hlavně lepší materiál potahu, jinak nevím. A to okénko na stříšce je u starší verze možná po celém obvodu (což je asi dost nepraktické), u 2009 je jenom po stranách.

karmenta
17. dub 2011

@apollo11 aha, děkuji, podívám se na to 🙂

bbn
18. dub 2011

@karmenta U 2009 je jiná nožní brzda a už nepadá jak u dřívějších kolekcí

power700
19. kvě 2011

Holky, prosím vás, jde taky připnout jiná taška na Jané než origoš?

dagina
19. kvě 2011

Ahojky maminy, také mám dotaz na tento kočárek. Mám 2008, a ze zkušenosti s první dcerou mi vadilo, že sportovní verze je otočená tak, že na mimčo nevidím, to mi docela vadilo. Dostala se ke mě informace, že už u novějších jde sporťák otočit po i proti směru jízdy?? Je to tak????
Díky

dagina
19. kvě 2011

@duppe jsem si všimla tvého dotazu.., možná už máš vyřešené. Jen mě zaujalo to, že se rozmýšlíš mezi jané a Firkonem 😕 😕 . To je jak když by jsi vybírala mezi trabantem a BMW 😀 . Jané má neuvěřitelně kvalitní jízdní vlastnosti, ovládám ho jednou rukou jak nic, jednou rukou ho vytlačím i do kopce s oběma holkama (mám na něm přidělaný skejtík). S tou velikostí hluboké korbičky nevím nevím..., naší bude 6 měsíců a má to tak akorát, s fusakem by byl asi problém.... .

@power700 tašku často ani nepřipínám a mám jí jakoby přehozenou přes rukojeť, potřebuji jí často sundávat a nandávat, přijde mi to praktičtější než jí mít připlou na patenty. Tudíš se domnívám, že pokud nelpíš na připnutí, bude ti pasovat i jiná taška 😉

duppe
20. kvě 2011

@dagina 😀 tak nakonec mám doma BMW 😉 , na firkon jsem nečetla žádné mínusy tak proto. A šlo mi především o velikost korbičky jelikož rodím v létě, tak nevím jak dlouho mi tam to dítě vydrží resp.jak dlouho se tam vejde, když uvážím že korbu užiji hlavně přez zimu. 😕 Nicméně Jané už je doma zaparkovaný a teĎ už jen doufat 🙂

power700
20. kvě 2011

@dagina mně spíš vyhovuje, když je připlá na kočárek, ale to neva, díky za názor 🙂

dagina
21. kvě 2011

@duppe a z jakého roku jsi nakonec koupila??? Pokud ten novější.., jde opravdu sportovní verze otočit po a proti směru jízdy????

@power700 jj 🙂

power700
21. kvě 2011

@dagina a nejde otočit ten poslední model 2010? reverse nebo tak nějak je název? Nebo se pletu? 😖

dagina
21. kvě 2011

@power700 no já právě vůbec nevím...., budu se muset potom pídit, malá se nám do korby už skoro nevejde, idkyž chci v ní vydržet co nejdéle, a to, že na sebe neuvidíme mě teda štve.

power700
21. kvě 2011

@dagina Já jsem včera malou přendala do sporťáku, mám 07, a koukám na ní teda tím okýnkem, jde o zvyk. Ale malé se tam moc nelíbí, musí si chudák asi navyknout. Ale v korbě se furt zvedala a chtěla koukat a plakala tam, byla nespokojená už. V korbě se nedá připásat, když sedí, že ne, to musím mít kšíry?

dagina
21. kvě 2011

@power700 Mě jde o to, že je omezená komunikace mezi mnou a prckem. Koukala jsem v rychlosti na Reverse a je to tak, jde otočit pravděpodobně jen tento typ. To manžel asi nerozdýchá 😅 ..., ale když prodám celou tu naší sestavu, tak bude skoro na nový kočár 😀 .

duppe
21. kvě 2011

@dagina já koupila starší model, ten nejde přetáčet po i proti směru 😒

knobloska
24. kvě 2011

Já jsem si dneska objednala Slalom Pro reverse 2011, měla jsem na dcerru 2007 a fakt mě štvalo, že nejde otáčet, a jí asi ještě víc 😀 . Další, co mě vytáčelo, že měl krátkou střechu, takže sluníčko tam pralo fest a kvůli každé kapce se musela nasazovat pláštěnka. To tady bude super. Je pravda, že je malinkej, ale zase od 2 do 3 let ty děti rostou jen na výšku, takže se tam snad vejde 😀 . No jsem na něj zvědavá. Jinak u mě Jané Slalom jasně vede, nejlepší podvozek co znám.

hhranolka
27. črc 2012

Jak je to prosim s velikosti sportaku rok cca 2008 slalom ci nomad? Jsou stejne velke? Vi nekdo?

dandik
6. zář 2012

Dá se sundat potah ze Slalom Pro 2007 kvůli vyprání? děkuji

monalis
6. zář 2012

@hhranolka Ahojky Káťo, my máme model 2011, ale slalom pro je stále stejný. Moje švagrová měla 2007 a byl velikostně stejný, jen jiné barvy. Je to nejlepší a hlavně největší sporťák. Naše malá ho miluje a hlavně se tam může všelijak zkroutit, protože má stále dostatek místa. Někdy ty její kreace nepobírám 😀 Fakt je to super sporťák a nedám na něj dopustit. Minulý týden jsme s ním zvládli Nízké Tatry a naprosto v pohodě 🙂
Jo a má známá v něm vozila dceru ještě ve 4 letech, když třeba měla odpoledne spinkat 😉