Kočárek Jané Slalom Pro. Máte zkušenost?

mysulka
12. srp 2007

Ahojky 😀

Máte některá z vás zkušenosti s kočárky Jane Slalom PRO, nebo jejich starší verzí? Je to náš favorit a každým dnem se rozhodujem, že pro něj zajedem ( čekáme na porovnání barev), ale přeci jen by nás zajímal názor jiných.

Jeho foto mám i v albíčku, kdyby si některá nebyla jistá 😉 a sama nevím, co je vlastně název a co značka 😠

Mocinkrát Vám děkuju 🙂

sisa32
16. led 2009

Ahoj Unka, mám Jané zrovna v barvě Marine 2007 a jde v pohodě nasadit na 2008, tudíž určitě i na 2009. Je už bezadaptérový.

sisa32
16. led 2009

jo a ta korbička se jednou rukou nacvakne na podvozek a když jí chceš sundat, tak zmáčkneš jeden čudlík a zvedneš a je to. Takže super manipulace.

unka7
21. led 2009

Holky díky za rady

lennis
21. led 2009

Holky, tak se ze mně stala taky "slalomářka", prodala jsem Nomada a koupila slaloma, ale musím říct, že teda ta váha je znát, je to rozdíl 2kg, ale s NOmadem se jezdilo jak po ledu, klouzal si po silnici, ale chtěla jsem nafukovací kolečka, tak uvidíme, jak se mi osvědčí v přírodě, to NOmad byl tak na lehkou přírodku 😀 😀 😀

rezetka
28. led 2009

Holky, prosím vás, jakej je rozdíl mezi Power trackem a Slalome pro? 😲

rezetka
28. led 2009

A jaký je rozdíl mezi slalomem a slalomem pro? 😲 Jsem z toho zmatená 😀

mimap
28. led 2009

Lennis: Prosím Tě, jak se Ti tedy osvědčil Slalom v terénu. Zvládá to? 🙂

lennis
28. led 2009

Mimap, ještě jsem v přírodě nebyla, premiéra na mně čeká, zatím jen po městě a sněhu 🙂 , nějak jsme to ještě nestihli 😀

michal_spuntik
28. led 2009

pro Rezetku:
Powertrack je předchůdce Slalomu - rok cca 2001 až 2002. Potom byl Powetrack 360 - tedy s otočným kolečkem, potom Slalom (adaptérový ale už s konstrukcí dnešního slalomu) tak roky 2004 a 2005 a od roku 2006 je Slalom Pro (bezadaptérový) starší řada měla barvy s písmenem G na začátku a teď jsou s písmenem H na začátku (např. H59, H62 atd) kromě toho existuje provedení 475 - to je jiný materiál - kvalitnější a o kousek dražší - ten se dělá už asi 3 roku a v kolekti 2009 bude také.
Michal

lennis
28. led 2009

rezetko, podle mně slalom pro je bez adaptérová verze a slalom je s adaptérma na korbu a autosedačku. Powetrack si myslím, že nemá otočný přední kolo, je na pevno, ale je to moje doměnka, nečetla jsem to nikde, spíš pochytila všude možně. 😎

zany
28. led 2009

Mimap - terén zvládá v pohodě. V případě větších hrbolů (nebo jízdy v lese) je lepší přední kolo zaaretovat 😉

Michale - je docela legrační jak máš v pase týden těhu 😀

rezetka
28. led 2009

Tak jsem objednala slalom pro 2008, doufám, že jsem udělala dobře ženy 😀

zany
28. led 2009

Rez - já jsem s ním spokojená 😵
A jakou jste vybrali barvičku? 😕 😅

michal_spuntik
28. led 2009

To Zany:
já jsem pouze podle pravdy napsal, že čekáme 21.2. přírůstek - a ono to ze mě udělalo těhulku 🙂

Ohledně Slalomu s tebou souhlasím

rezetka
28. led 2009

http://minimimi.mimishop.cz/detail.php?zbozi=56...
dá se na to pak nasadit korba jo? I novější?

michal_spuntik
28. led 2009

To Rezetka:
jasně, na to se korba nasadit samozřejmě dá...
ta cena mě zaráží... tohle nemají přes zastoupení značky (jsem z oboru, takže za to dám ruku do ohně) - možná budeš mít problém se zárukou - zeptej se zda to mají včetně záručního servisu po půl roce užívání v ceně a pokud ne, tak tu objednávku raději zruš. Slalom je hodně poruchový (přední kolečko, zadní brzda, určitě i vyšisuje) a mohla bys s tím mít velký problém. A taky jestli je v ceně kabelka a pláštěnka - na mimishopu najdeš i pěkný šejdíře...

lennis
28. led 2009

já mám 08, urban barvu, moc se mi líbil 😉
No, tak konečně tu někdo rozumně vyvoslil, jak je to s tím powertrackem 😀 😀 😀 díky Majkle 😉

rezetka
28. led 2009

Michale 😲

lennis
28. led 2009

já bych ho teda taky radši koupila v kamenným obchodě, u Nomada mi brzda padala, na netu je odkaz na postup na opravu, tak jsme to tak opravili, je to otázka 15min, vyšisování si myslím do reklamací nespadá, tedy u jiných kočáru to tak bývá, ale spíš prasklá slída a ta přední brzda bývá problém

rezetka
28. led 2009

V kamenném obchodě to stojí majlant a hlubokej máme taky z internetu a je to v pohodě.

michal_spuntik
28. led 2009

Rezetka:
Nemluvím o internetu obecně - jen jsem Ti dal tip jak zjistit s kým máš tu čest...
Slalomy znám, jsem (tedy moje firma) historicky největším maloobchdoním prodejcem této značky v ČR. Ale odkaz na sebe sem dávat nebudu - nepotřebuju tudy něco prodávat. Skutečně jsem ti chtěl pomoci.
Máš li nějaký technický dotaz, sem s ním, může to zajímat i ostatní...

zany
28. led 2009

Nám akorát u Slalomu padá ta brzda 😒 Ale četla jsem, že je to výrobní vada 2007 😝

michal_spuntik
28. led 2009

Ta chyba není jen u kolekce 2007 - je to tam pořád už hodně let - bohužel.
Potom také každý z nich lehce při zamknutém předním kolečku táhne k jedné straně (každý jinak).
Bývají problémy s přední brzdou a slídou v boudičce... celá konstrukce se časem povolí a kola si sednou tak, že jsou vykloněná z osy... no je toho prostě více.
Je opravdu lepší mít autorizovaný servis k dispozici - k tomu ale musíte při koupi dostat registrační průvodní dopis a podle návodu na něm se zaregistrovat do centrální databáze zastoupení...
(kdo jej máte napište prosím své zkušenosti...)

mimap
29. led 2009

Teda to trošku koukám... 😲 Už jsem byla téměř rozhodnutá pro Slaloma a asi přehodnotím.. Dál jsem uvažovala o Dakaru a Bebe confort High Trek...chtěla bych prostě prostorný, lehký sporťák do města i do terénu...Mišo, poradíš? Na trojkolce vůbec netrvám. Co třeba Nomad, ale ten zas není moc do terénu..chjo 😒

zany
29. led 2009

Jejda...
Ale to táhnutí k jedné straně jsem ještě nezaznamenala... Slída je také OK 😉
Sporťák jsme kupovali v Plzni, v Superbaby...

rezetka
29. led 2009

Michale Ty strašíš 😲

rezetka
29. led 2009

Snad to bude dobrej kočár, chtěla jsem, aby mi vydržel i na druhé...no uvidíme.

lennis
29. led 2009

Bebe confort se mi taky líbil, ale naživo mně tak trochu zklamal. Nomada jsem měla skoro 2 roky a max spokojenost, ta lehkost je naprosto úžasná, proto jsem šla znovu do Jané, hold se musí počítat, že vše není super a někdy se to porouchá, ty brzdy se dají opravit, horší je ta slída, nomada jsem měla 06 a tam byla ještě ta černá síťka přes to, nebylo to vůbec vidět a dalo se to podlepit. Někde na MMB je pí, co na to našívá látku, navíc nesvítí na mimi. Nám je to už jedno, slunko nám nevadí. 😉

rezetka
30. led 2009

Teď vůbec nevím, jestli jsem udělala dobře, jestli jsem se neměla rozhodnout pro ten Casual ☹