Kočarek Jané Slalom Reverse nebo Cam Cortina X3?

jajinax
6. zář 2012

Ahoj holky, v užším výběru mi zůstaly výše uvedené kočárky. A prostě nevím, který zvolit...
Jak byste volily vy...popř. proč? Předem moc díky za vaše zkušenosti a názory, třeba mi to konečně pomůže a vyberu 🙂

iv45
6. zář 2012

určitě u cam je větší hluboká korbička dle mír uvedených oficiálně u prodejců jinak asi dle zkušeností 😲 🙂

maximka33
6. zář 2012

@jajinax tak já měla starší cortinu, korbička úžasná! sporťák taky. jediné, co mi nesedělo, bylo nacvakávání autosedačky na podvozek. ale u novějších cortin je to možná lepší. Ségra má Jane Slalom a vůbec si nestěžuje. jsou to oba moc prima kočárky.akorát bych už nešla do trojkolky, přece jen to najíždění na obrubníky bylo náročné a v zimě se s tím skoro ve sněhu nedalo jet..

monanan
28. led 2013

Sousedky maji oba kocarky.
Jane je mensich rozmeru, tezsi, lepe sedi, mensi hluboka korba, rucni brzda design hezci.
Cortina je co do rozmeru vetsi ale lehci kocar obrovska korba nema rucni brzdu, novejsi model ma taky krasny design.
Ja bych si asi nevybrala - libi se mi oba.
Mela jsem Cam MBX6 a korba je stejna jak u MBX6 tak u Cortiny - maly se do ni vesel i v 10 mesicich🙂
Cena noveho je porovnatelna ale pouzity je Jane porad 2x drazsi nez Cam a nevim proc🙂
Do mesta bych volila Jane kuli cestovani ale do terenu a na vesnici bych volila Cam.
A dalsi vec kufr auta tak aby se pohodlne kocar vesel do kufru bez zbytecneho rozdelavani kolecek🙂
Pomohlo?