Kočárek Jedo Fyn 4DS. Jak jste spokojeni?

jannie2001
3. únor 2013

Prosím o Vaše zkušenosti, pozitiva, negativa, případné reklamace tohoto kočárku. Je to můj favorit. Děkuji.

nasekuratko
3. únor 2013

my ho máme. Dostala jsem na něj doporučení od mojí moc dobré kamarádky, která tento kočárek už má 4 roky a je s ním naprosto spokojená. A já taky. Nemůžu říct ani jediné mínus. Máme bílý a krásně se čistí, je super! Kdyby tě cokoliv zajímalo, písni IP. 😉

kommarova
4. únor 2013

já ho mám a jsem s ním velice spokojená. Je dost velký i na fusák, v hluboké korbě jsem vozila malou skoro do 1 roku a další rok využívala sporťák. Já doporučuji!

andyg
4. únor 2013

Já teda nemám, ale dneska jsem ho ohlížela v obchodě a byla jsem unešená. Je moc hezky propracovaný, velká korba i prostorná sedačka, taky velký košík a je odpružený. Dobře se s ním manévrovalo. A co mě teda ještě nadchlo, tak ta škála barev, ze které je možné vybrat. Patří mezi mé favority 😉

cajomilka
4. únor 2013

Kočárek máme už rok a zatím spokojenost 🙂 Nějaké mouchy se sice najdou, ale ty jsou i u podstatně dražších značek. Doporučuju 🙂

zazulka
4. únor 2013

Já myslím, že ideální kočárek neexistuje hlavně proto, že máme každá jiný požadavky, ale já JEDO mám a nedám na něj dopustit 🙂 Jako pozitiva beru veliký koš, dlouhou rukojeť, materiál, velikost korby, snadnou ovladatelnost, i tašku má dobrou. Jako negativum beru váhu, ale ta je prostě asi nutná, když má člověk zálusk na bytelnej kočárek. Uvítala bych madlo u sporťáčku s kloubem a širší nánožník, ale jak čtu, je tady i maminka, které připadá velký, takže co člověk to názor a já mám takovýho klacka velikýho, tak možná proto 😵 Mám k němu už i jinej sporťáček, lehoučkej, ale pořád využívám i Jedo a jako první kočárek bych si ho pořídila zas, byla jsem moc spokojená a mouchy najde člověk všude 😉 Taky nabízím odpovědi na případný otázky 😉 Hezký vybírání!

denousek
4. únor 2013

taky jsem ho chtela ..nakonec zvítězil retrus fire ale jedo fyn byl dlouho favorit ..kamarádky ho mají a samá chvála... nebála bych se do něj jít.. určitě moc dobrá volba...

karrison
4. únor 2013

ja jsem s kocarkem spokojena...hluboka korba bez chyby, sportak trosku horsi, ale svuj ucel splni

simonisko
21. dub 2013

My máme tenhle i se stejným podvozkem. Korba je veliká, malá nám v něm vydržela až do 9.měsíce i s fusakem. Dobře se řídí manželovi, kterej má 190cm i mě (164cm), nastavitelná výška se fakt vyplatila. I v korbičce můžeš dát mimi do sedu, my jsme to využili, když malá byla protivka, trošku jsme zvedli, obložili dekou a byla spokojená. Dá se z ní sundat veškerej potah, takže taky výhoda.
Jak už jsem tady někde četla, u sporťáku je to horší. Teda jak pro koho, mě to nevadí a kočár miluju pořád.
Bouda je jenom jedna, takže když máš tmavou barvu a jezdíš přes léto, může změnit barvu. Sedák končí trochu zapasovanej ve stříšce. Ale zase je sedák polohovatelnej, i pod nožkama, dá se otočit po i proti směru, stříška se dá hodně stáhnout, takže nesvítí do očí a malá není žádnej drobek a místa má ještě dost.
Doufám, že se v tom vyznáš, psala jsem, co mě napadlo... 😀 kdyby něco, klidně napiš do IP

marcelkap
21. dub 2013

Máme ho už pro druhé dítko a jsem maximálně spokojená a šťastná, že jsme ho tenkrát vybrali.
Má velkou korbu, Linduška v ní byla skoro až do doby než začala chodit a přendali jsme na sporťák, ale ona byla prcek a hodná, že vydržela a stačilo jí jenom polohování v korbičce. Adámek je normálního průměrného vzrůstu a až do 8 měsíců byl v korbě ve fusaku. Polohování mu nějak nestačí, pořád si kleká a stoupá a dělá v tom proste vylomeniny, takže už jsme nasadili sporťák.

Velký plus je pro mě košík - fakt velkej, má udanou nosnost myslim 5kg, ale my v něm tahali i mnohem víc kg a za 3 roky používání se teda malinko natrhnul, ale neni to žádná hrůza, fakt vydrží hodně. Přístup je do něj dobrej.

Jak sporťák, tak korba jdou nandat po i proti směru jízdy, což beru jako velkou výhodu.

Myslim si, že poměr cena/výkon je vynikající. Kdejaké značkové a drahé kočárky nemají tolik předností a výhod, jako tento kočárek.

nipeal
8. říj 2013

maminky, prosím, která ho máte doma, rozměry korbičky? bydlim v 5.patře bez výtahu a na první 2.měs. tam chci vložžnou tašku, abych v druhé ruce mohla vést staršího synka, děkuju