Kočárek Jedo fyn. Máte ho někdo?

gabik76
9. bře 2009

Máte někdo tenhle kočárek?

lenulice
19. lis 2012

@adamada Za mě spíš x-lander, má určitě šťastněj řešenou sportovní verzi 🙂

larby
19. pro 2012

Zdravím holky 🙂 Prosím vás, nemáte náhodou vyfocené dítko ve sportovní verzi kočárku Jedo Fyn 4DS? Zajímalo by mě, kolik má místa nad hlavičkou a na délku u nožiček. Jestli máte nějakou fotku, prosím dejte mi sem odkaz. Díky moc! 🙂

majanik
3. srp 2013

cauko no ja mam ties jedo fyn kocik som sa nemohla stale rozhodnut pre spravni kocik ale presvecil ma velkou vanickou aj sportova cast je dost velka a aj kosik pod kocikom a chcela som velke kolecka na kociku zaujimave ale teras je to celkom problem ked sa mi pacil kocik tak kolecka boli minijaturne asi to navrhuje muz lebo inak neviem... som s nim spokojna len tie farby co ma na vyber sa mi vobec nepacili a nakoniec som si vybrala cierny s cervenou konbinaciou .

A z cim nie som spokojna tak to ze mam kocik asi 1,5 a pouzivam ho tak do mesiaca mozno 10 krat aj menej a uz som mala 4 defekty a 2 krat vyfucane kolesa ak by som si teras vyberala kocik tak len z plnymi kolesami a nie nafukovacie pa ale inak mu nic nemozem vytknut pa

majanik
3. srp 2013

a este co je na kociku fajn je to ze sa da hojdat to som strasne chcela nie pevny kocik ze ked ho chytim ani sa nehne .My sme vyuzili dost hlboku cast lebo mala sa narodila v zime a aj druhe cakam na zimu a ta vanicka je naozaj super velka asi zo vsetkych co som pozerala kociky tak najvecsia

nasekuratko
3. srp 2013

my tento kocarek mame, i moje dve kamaradky. A vsechny tri jsme spokojene. Nemenila bych... 😉