Kočárek Jedo fyn. Máte ho někdo?

gabik76
9. bře 2009

Máte někdo tenhle kočárek?

jijitka
16. srp 2010

@ilonka82 - právě na www stránkách, které jsem ti psala výše, je uveden jako prodejce: ONO, ul. Stawowa 16, Pl.Těšín (najdeš to, pokud si nastavíš polštinu, tak nahoře je záložka "kde koupit"). Uvedená ulice je ta, kde je tržnice (podél řeky). Jinak se prodávají v Sambaby v Ově. Tam jsem taky kočárek viděla, moc se mi líbil, v této diskuzi jsem se na něj taky ptala, ale nikdo v té době neznal. Teď mám kočárek typově hodně podobný, jsem taky spokojená, ale u Jeda vidím jako velkou výhodu, že je kompatibilní i s jinými autosedačkami (Maxi Cosi, Romer).

akcull
17. srp 2010

Holky, nemáte někdo zkušenost se sporťákem, jak je široký, jak je vysoko boudička a jak jste byly celkově spokojené?

mitoputi
26. srp 2010

Ahojte maminy, v Ostravě jsem zahlídla maminku, jak jede s Jedo Fynem světlunce béžová korba, ale ona k ní měla ve stejné barvě i tu kovovou konstrukci... Nic hezčího jsem ještě neviděla 😲 Tak se chci poptat, jestli náhodou některá nevíte, jak se k té světlé konstrukci dopracovat, když všude v obchodech a na netu je ten kočár se stříbrnou kontrukcí... Díky moc 🙂

akcull
26. srp 2010

mitoputi, to jsou limitované serie, jukni na jejich stránky
http://www.jedo.pl/2010cz/
zeptala bych se v sambaby v Ostravě, jestli se dá kočárek u nich objednat.....

adamada
27. srp 2010

Jedo fyn nebo x-lander??? Prosím,kdo máte zkušennosti porovnejte jízdu v terénu a kvalitu kočárků!!!!

mitoputi
27. srp 2010

Mám teď podobné dilema - Jedo Fyn nebo Implast Canu...?????

mitoputi
27. srp 2010

Jo a akcull, díky za tipa na Jedo stránky, je tam 🙂

jej
28. srp 2010

Ahoj holky!
Přidávám se k těm "dilematovým". Zvažuju bexu a jedo fyn....nemáte někdo srovnání? Trochu mě tu zarazil ten komentář o sportovní verzi, jak se tam 16ti měsíční chlapeček sotva vešel. Máte někdo zkušenost, do kterého věku dítěte vydrží? Díky

barborka09
28. srp 2010

Mám kočárek Jedo, malá má 19 měsíců a 90 cm a nemám pocit že by se mi tam ještě nějakou dobu nevešla. Tak nevím jak velký byl ten 16ti měsíční chlapeček, ale oproti jiným maminkám mám fakt vysoké dítě.
Nemohu srovnávat kočárky když jsem vyzkoušela jenom jedo, ale známá má x-lander a asi by mi u tohoto kočárku vadilo, že ve sporťáku nejde úplně vzpřímeně posadit - holka pořád sedí v takové mírně ležící poloze (nevím jak bych to přesně nazvala) a jde vidět že teď když už nemá kočár na spaní ale spíš na koukání jí to celkem vadí. No ale zese má tu zábranu před dítětem udělanou tak, že se nemusí vyndávat celá jako u jeda, ale vytočí se do boku. Takže si myslím že každý kočár bude mít nějaké pro a proti.

barborka09
28. srp 2010

Mám kočárek Jedo, malá má 19 měsíců a 90 cm a nemám pocit že by se mi tam ještě nějakou dobu nevešla. Tak nevím jak velký byl ten 16ti měsíční chlapeček, ale oproti jiným maminkám mám fakt vysoké dítě.
Nemohu srovnávat kočárky když jsem vyzkoušela jenom jedo, ale známá má x-lander a asi by mi u tohoto kočárku vadilo, že ve sporťáku nejde úplně vzpřímeně posadit - holka pořád sedí v takové mírně ležící poloze (nevím jak bych to přesně nazvala) a jde vidět že teď když už nemá kočár na spaní ale spíš na koukání jí to celkem vadí. No ale zase má tu zábranu před dítětem udělanou tak, že se nemusí vyndávat celá jako u jeda, ale vytočí se do boku. Takže si myslím že každý kočár bude mít nějaké pro a proti.

jej
31. srp 2010

BArborko, čili ty už máš odzkoušenou i sportovní verzi u "jeda" a jsi spokojená? NA korbičku tu byly jen chvály. Já se bojím, zda existuje taková kombinace, že má kočárek dobrou korbu i dobrý sporťák. TAk trochu doufám, že jedo to má 🙂. Vím, že mnoho holek prodává pak hluboké a kupují jiné sporťáky, ale já bych to nejraději sfoukla při jednom, nejlépe s "jedem". Díky

barborka09
1. zář 2010

Já bych u sporťáku ocenila kdyby ta zábrana šla oddělat do boku a nemusela se vyndávat celá. Ale to zase za velký problém nepovažuji. minulý týden jsem narazila na maminku které u sporťáku vadilo to, že musela upravovat bezpečnostní popruhy podle toho jestli ji malá ležela nebo seděla. přece jenom když si je člověk nastaví na polohu v sedě a bude chtít dítě položit, musí je bohužel povolit. mě to teda nijak nevadilo, jelikož co dávame malou do sporťáku tak už v něm nespí a jenom sedí. Ale věřím že to může být otravné, když to člověk během jedné procházky musí pořád předělávat. Co se týče nánožníku, tak ten jsme vlastně ani nevyužili. Mě teda připadal hodně úzký - takže si ho v obchodě pořádně prohlídni. no ale celkově můžu říct, že jsem spokojená a neměnila bych.

jej
1. zář 2010

Díky...tak asi to bude nakonec jedo...I když to je děs, člověk se pořád nemůže rozhodnout..já měla původně jako favorila bexu, ale teď vede jedo...ani nevím proč...tak nějak intuitivně....tak jsem sama na sebe zvědavá 🙂

aknel2002
5. říj 2010

ahoj holky, jaký fusák se vám osvědčil do tohoto sporťáku? díky za odpovědi 🙂

akcull
5. říj 2010

aknel2002, mohla bych mít prosbičku, nemohla bys mi prosím změřit ten sporťák - délku, šířku a výšku od sedačky k boudičce, nikde v obchodě jsem na jedo bohužel nenarazila....
děkuji moc🙂

jinak taky plánuji koupi fusaku (i když do jiného kočárku) a moc se mi teď zalíbil fusak od fy DITA Tábor, hlavně kvůli tomu termoregulačnímu materiálu a i naomak je takový měkoučký
http://www.littleangel.cz/fusaky/exclusive-outl...
měla jsem fusak emitex combi a byl taky super🙂

aknel2002
8. říj 2010

@akcull - posílám míry - šířka 35 cm, délka 45 cm, výška 52 cm od sedáku 😉

simir1
27. lis 2010

Ahoj,
rozhodla jsem se pro Jedo FYN 4DS, viděla jsem dnes asi 7 barevných kombinací, ale nikde ani na netu jsem nenašla
Jedo FYN 4DS Classic 200 jak vypadá sporťák. Nemáte prosím někdo fotku? barevné variace se dost liší, nemám představu, jak to může vypadat.nenašla jsem to ani na webu výrobce.Díky moc

aknel2002
28. lis 2010

@simir1 - ahoj, prodávám tento kočár barva B128 (šedá, žlutý lem) koupený srpen 2009 používaný prosinec 2009 až říjen 2010 (takže ještě skoro rok v záruce), až na pár škrábanců na rámu konstrukce (člověk se neubrání při běžné manipulaci) bez vady, prodám včetně stejnobarevné autosedačky (lze nasadit na rám podvozek), žlutého deštníku, pláštěnky, žluté plymo, přebalovací taška. Bližší informace a foto pošlu v případě zájmu přes IP

isabell87
9. únor 2011

@simir1

http://www.tato.pl/product-pol-10645-JEDO-FYN-4...
já mám taky special edition, barvu 202 🙂

daruma
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
akcull
14. únor 2011

daruma, nemáš nějaké fotky?🙂

y79
26. dub 2011

Sháním co nejvíc informací o tomto kočárku - doporučujete ho? 😉

nasekuratko
20. čer 2011

taky se mi hrozne libi tento kocarek. Ale nevim, jaka verze je nejlepsi-classic, freeline nebo s kozenkou limitovana edice? Poradte.....
Jinak ja jsem z tohoto kocarku nadsena. Libilo se mi jich hrozne moc (viz moje album), ale tento teda vyhrava na cele care.

vetka
26. čer 2011

Kočky, které máte doma Jedo FYN F4S - na stránkách píšou, že korbičku lze z kočárku po uvolnění ze speciálních zámků odejmout a odnést za pomoci předem zabudovaných popruhů. Je to v pohodě?Dá se to takhle vážně nosit? My budeme asi často přenášet korbičku, takže tohle je pro nás docela důležité kritérium, jinak tenhle kočár zatím splňuje vše, co od káčru očekávám, takže horký favorit. Mockrát díky za názory! 😉

eicul82
31. bře 2012

Dá se koupit jen hluboký s otáčecími koly plus s tím aby se tam dala připevnit autosedačka? Tzn. bez sporťáku....

bjoucik.15
6. dub 2012

Ahoj mám otázku, dá se korbička z Jedo Fyn4 dát i na podvozek Jedo Bartatina? Takže mít 2 podvozky ale jen jednu korbu a sporťák?

vicky24
29. črc 2012

@vetka Popruhy tam jsou, ale já jsem je vůbec nepoužívala. Myslím, že nouzově to jde.

@eicul82 Slyšela jsem, že dá, ale jsou omezené barvy.

@bjoucik.15 Myslím, že by to mělo jít, ale chtělo by se to zeptat někde u prodejce.

klarunda
19. lis 2012

Ahojky mám kočárek jedo a je skvělej .Krásně se s ním jede,je prostorný a dítě se v něm uspí hned.Jako jeden z mála se houpe.

lenulice
19. lis 2012

Ahojte baby, když jsme čekali první mimčo, koupili jsme si Fyn Jedo 4DS, byla jsem z něj ze začátku nadšená. Líbil se mi vyhotovením, houpal, malý měl v hluboké korbě dost prostoru a my ji měli zevnitř malovanou, co se malýmu líbilo a stále to studoval 🙂 Ale když jsme měli přejít na sportovní část, ráda jsem ho prodala. Absolutně se mi nelíbila jak je dělaná, navíc když jsme používali hlubokou korbu cca 7 měsíců a pak jsme měli předělat boudičku z ní na sporťák, tak to bylo divný, páč už byla trochu vyšisovaná a vypadalo to divně na tom sporťáku. Aj prodavačka nám říkala, že je to vlastně dělaný jako hluboký kočár, ke kterýmu dodělali sporťák, co by aj sedělo. No už bych ho s odstupem času určitě nekoupila, raděj připlatit a koupit kvalitativně kočár trochu jinde, který poslouží dýl.

lenulice
19. lis 2012

@vetka Ahoj, jde to docela v pohodě, my tak nosili ze začátku korbičku do 2. patra, ale bylo to na mě dost těžký a v tom šestinedělí mi to fakt dobře nedělalo :( Ale hej, jde to.