Kočárek Joggy S trojkolka Knorr/sportovní Trekko Graco

neoness
15. říj 2012

Nemůžu se rozhodnout a mám jen jednu volbu. Dlouho jsem měla vybraný kočárek JoggyS a před objednáním jsem objevila Trekko. Trekko mě velmi zaujal svým vzhledem, vypadá pohodlněji, hlavně suprovně řešeným košem s 5kg nosností, svým složením ve vteřině a způsob polohování. Je však o pár chlupů větší než Joggys, hlavně při složení a je o něco těžší a i o tu korunu dražší :( a nemá nánožník. Joggys má ale univerzální. Sice jsme nechtěla černý kočárek, ale Joggys mě zaujal se zakomponovanými ornamenty a Trekko zas že je v té černé luxusnější. A hlavně si myslím, že je praktičtější oproti světlým 🙂

... Prosím o radu, názory, zkušenosti!!!!

Odkazy: http://www.eshopbaby.cz/joggy-s-trojkolka-kocar...
http://www.i-kocarky.cz/detail.php?zbozi=3600386

knedluska
16. říj 2012

@neoness My máme Knorr ve světlé barvě a jsem s ním spokojená. Jediné mínus, které má je, že dítku visí nohy dolů, když chce třeba ležet, protože nemá polohování nožiček. Mám ho nafocený v albu. 😉 Jinak jsem s ním spokojená.

neoness
autor
16. říj 2012

@knedluska děkuji za info 🙂 pořád nad tím přemýšlím. Nánožníky mají oba univerzální. Trekko prý není moc odpružený a je na ježdění tvrdý. Moc peněz na "rozhazování" nemáme a hledám něco menšího a lehčího a co se lépe skládá do auta. No, a vyberu si toto 🙂) ale fakt mě oba zaujali. Sice do MHD i obchodů to zas bude boj, ale jednoho z nich chciiii :o))

knedluska
16. říj 2012

@neoness My tedy nánožník nemáme, my ho kupovali v Německu a tam k tomu nebyl. Ten košík má tenhle taky super, včera jsem tam dala docela velký nákup. 🙂 Je lehoučký, krásně se s ním jezdí i v terénu a v krámu taky super. 🙂

neoness
autor
17. říj 2012

Dnes jsem se byla na oba znovu podívat a pořádně ohmatat. Joggy neberem určitě :( Je moc pěkný, dobře se jezdí, ale přišel mi trochu nestabilní, skládání šlo strašně špatně. Ještě k tomu tu pojistku měli v prodejně zlomenout a aretace předního kolečka šla hodně ztuha a uvolnit už zas nešlo. To mě utvrdilo, že pokud jsou už takové problémy jen na prodejně, tak to asi nebude nejlepší volba :( a Trekko mi přišlo, že malá je malinka a jak tam seděla, měla to už dost natěsno. Chtěla bych v tom vidět tříleté dítě. Ale zas je to trojkolka a když se dítě zapne pásem, je to asi bezpečnější. A skládání je úplně parádní, jen je přece jen hodně velký :( to do auta nestrčíme :( ... takže jsem tam, kde jsem byla. A to jsem už kočárky objednávala. Není to jen o vzhledu, je třeba si fakt vyzkoušet všechno a hlavně sám! Ne se koukat, jak to paní předvádí.

yes79
6. lis 2012

@neoness My kupovali Graco Trekko, když byl malé rok a půl, taky není a nebyla žádné tintítko a v pohodě jsme jezdili do skoro dvou a půl let, nyní už nevyužijem a prodávám, malá už nejezdí v kočáru, ale velikostně byl v pohodě, jezdili jsme i s fusakem, protože malá v něm i spávala v zimě, ovládání naprosto super, jezdila sem i vlakem, v aute problém nebyl, máme kombíka, kočár do terénu taky super, bydlíme na Vysočině, takže kopečky to jistí 🙂

neoness
autor
6. lis 2012

@yes7 nakonec jsem si prece jen trekko graco koupila. Moc se mi libi. Jen je o kolecka sirsi nez dorjan, bez predniho kolecka vleze na zadni sedadlo (do kufru bez kolecek ale velky problem). Je tvrdsi a hrkavejsi a musim jeste zjistit jak povolit ksiry. A chybi mi okynko ve strisce. To jsem myslela,ze tam melo byt. Ale perfektni obrovsky kos a perfektni pristup k nemu. Super brzda a naprosto bozi skladani! Mame ted vyzkousenou plastenku a tamy super. Musim se naucit nepredavat teziste na predni kolecko,ale manipulace se s nim je taky super. A vzhled nema chybu. Za tu cenu jsem opravdu spokojena 🙂 a hlavne mala vypada taky spokojene!

yes79
6. lis 2012

@neoness možná mám starší verzi, my tam okénko máme, koš je naprosto bezkonkurenční, jj, je to super kočár 🙂 máš pravdu, že je tvrdší a hrkavější,ale jde o zvyk, s těma kšírama ti teď neřeknu, kočár máme ve sklepě a v krabici, a teď si ani nevzpomínám, jak se to dělá :-/ a ještě je super ta boudička, tedy nevím, jak to máš ty, ale my ji mohli přetáhnout dopředu, když třeba hodně foukalo, nebo sněžilo nebo svítilo sluníčko a malá spala, tak byla ve stínu a nepralo na ní.