Kočárek Kajtex Sprint. Máte zkušenost?

macinaz
27. kvě 2009

Ahojky,prosím Vás víte někdo kde by se tento kočárek dal sehnat na netu.V obchodech už je tady u nás nemají,jelikož jsou zaplavený moderníma kočárkama a já s kajtexem byla ohromně spokojená i když byl těžší,ale velice prostorný a mimčo se tam nekroutilo.A kdo má zkušenost s tímto kočárkem,ráda bych si i o něm popovídala.Díky

reruna
27. kvě 2009

Ahoj, já jsem ho měla, kupovala jsem ho v Novém Jičíně, www.darababy.com, tenkrát říkali, že jsou výhradní dovozci. Myslím, že už se nevyrábí, asi jedině v bazaru by se dal sehnat, zkus mimibazar.cz. Mě celkem vyhovoval, ale je moc těžký a ted chci nový, lehčí, Kajtex dělá ted např. kočáry caren gondola, ty se moc líbí, jsou prostorné, řekla bych že víc, než sprint, ten měl tu vložnou tašku docela malou oproti vaničce carenu.

macinaz
autor
17. čer 2009

Ahojík já jsem ho měla také,právě,že je pěkně prostorný,je pravda,když se v něm veze větší dítko,že už je to těžší.Byla jsem s ním spokojená.Nevím právě jestli mám jít do ňákého toho moderního tipu,bojím se,že se mi tam pak mimi s fusakem nevejde.