Kočárek Kajtex Tramonto, kde ho uvidíme? Pardubický k.

ceekanka
13. dub 2014

Ahoj těhulky a maminky, vybíráme kočárek a moc se nám líbí kajtex tramonto. Nemůžu ale nikde najít,kde nejblíž bychom se na něj mohli jet podívat. A tak vás chci poprosit,když by jste nějaká věděla,zda je možnost ho okouknout v pardubickém kraji.
Děkuju moc

kubinkov
13. dub 2014

@ceekanka Těžký polský tank s mizerným sporťákem. Za 8 tisíc je to dost mizerný hluboký kočár, protože budete muset za chvilku řešit, že má sporťák krátkou opěrku zad, je úzký... a tlačit 30 kg ( 18 kg kočár + 12 kg dítě) v zimě v kabátě nebo ho manipulovat do MHD nebude žádný med.
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=74100395 ( Není to můj inzerát, ale je to nesrovnatelná cena a bude jako nový, protože v hlubokém se málokdy jezdí víc než rok.)
Po takovémhle kočárku tě ani nenapadne kupovat Kajtex, Tako, Mikrus... Navíc už budeš vědět, co od kočárku očekáváš.

ceekanka
autor
13. dub 2014

@kubinkov Hledáme právě uplně jiný desing než je kočárek v inzerátu. O kočárku jsem si nějaké recenze přečetla,některé jsou pozitivní,některé negativní. Nicméně kočárek jako každý jiný chci zkrátka vidět na živo. S kočárkem,jako s hlubokou korbičkou a posléze i se sporťákem nehodláme drandit nikde v terénu. Na zahradu a na pole budu mít kočárek z druhé ruky a na ježdění po městě a na výlety autem chceme nový,dle našich představ. Skládat ho budem max do auta,dopravou nejezdíme. Pokud bychom potřebovali pak sporťák do lesa, kupovali bychom rovnou nějaký co vydrží i do velikosti a váhy prcka.

kubinkov
13. dub 2014

@ceekanka No na skládání do auto ta asi taky nebude "kdoví co". V obchodě popros, ať zi ho složí a zkus si ho zvednout a třeba i dát do auta. Měla jsem polský kočár a vím o čem mluvím. Zkus i tenhle koupit použitý, často se ho zbavují po pár měsících používání, budou jako nové.

ceekanka
autor
13. dub 2014

@kubinkov Psala jsem sem ale právě proto,že nemůžu najít,kde by byl v pardubickém kraji k vidění. Abych si ho mohla okouknout,zkusit a pak se rozhodnout. Nejblíž je snad v Brně a to se mi teda nechce.

ceekanka
autor
15. dub 2014

Holky prosím vás.. Kdo máte,nebo jste někde viděli na krámě tento kočárek,kde to bylo?? Co nejblíže pardubickému kraji??

Děkuju moc!