Kočárek, když nemusíte hledět na peníze

klara.t
14. říj 2009

Holky prosím dejte mi tipy na super kočárek, když nemusím koukat na peníze. Mě ho chtějí koupit tchánovci. Já si vybrala Firkon Verano, nebo Dor Jan a jim se zdá být příliš levný (trojkombinace kolem 10 tis) a tím pádem prý asi nekvalitní.
Líbil se jim třeba bebecar, ale ten nemá přední otáčecí kola (jen nápravu u některých typů), které já vyžaduji. Taky se mi zdál těžký.
Vím, že značka nebo cena není zárukou kvality, tak prosím to v této diskuzi neřešte.
Já bych jen chtěla tipy na dobrý kočárek, nejlépe s otáčecími koly.

musko
15. říj 2009

Teutonia alebo I´cco 😉 alebo Jane Slalom či Nomad
Kubinkov - ja mam Roan Marita z rduhej ruky a spokojnosť úžasná - som ho chcela po skúsenosti s prvým dieťaťom:o). Šporťák mám nachystaný Jane Nomad a po prvom synovi do lesa X-Lander XA - nemenila by som ho - do terénz teda.....

klara.t
autor
15. říj 2009

Holky díky za tipy, projdu si je jen co bude chvilka času. Ale pokud mě neosloví, tak zůstanu u toho Verana.
Já trojkolku nechci, nějak jsem jim na chut nepřišla. Také klasická čtyřkolka mi nesedí - špatně se s ní manipuluje. Bohužel, korbičky se mi u nich líbí dost (třeba Roan marita, nebo Bebecar), ale ty kolečka jsou pro mě důležité a váha taky. Mám špatnou páteř, takže se nemůžu s kočárkem dřít.
No když budete mít další tipy, tak napište.

Jo a k tomu Camarelu Q12 (viz výše): ten patří k mým třem favoritům, spolu s veranem a dorjanem.

luthien.k
15. říj 2009

No a co třeba Mutsy 4Rider, jak psala Senja? Já mám sice Urban, ale hlavně kvůli jízdě v terénu a na sněhu (bydlíme na horách), ale na ovladatelnost je lepší 4R. Navíc už jsem narazila na dva prodavače z obchodů s kočárky, kteří své děti vozili v Mutsy, což vzhledem k jejich možnostech zkoušet různé kočárky něco vypovídá... 🙂

luthien.k
15. říj 2009

Firkon Verano má kámoška a nešla bych do něj - po 2 měsících rozbité kolečko, nejde odbrzdit, vrže... 😝

lamarika
15. říj 2009

klara: jestli je pro tebe důležitá váha, tak potom si dej do seznamu Jane Nomad. Je to šestikolka a udávají váhu konstrukce pouze 9 kg. Já ho volila, protože je u nás moc kopců a já nechtěla před sebou tahat i s dítětem 30 kg. Jsem s ním spokojená a je opravdu lehkej a snadná manipulace.

pavlina81
15. říj 2009

ted mam cerstve emmaljugu city cross viz album je lehky, pevny, stabilni, sice do auta se moc nevejde, ale mame i autosedacku ktera se da pripevnit na podvozek, ale cena je vyssi

diddi
15. říj 2009

celebrity 😉 si kupuju bugaboo alebo ferrari

josifek
15. říj 2009

Nejsem celebrita ale můžu jen říct že máme Dorjana pro sport a jsem spokojená žádná vada zatím není objevena a to už jezdil i po horách.Takže se musím poláků zastat kdysi jsem měla chicco za 9 tisíc což v 1995 bylo hodně peněz a musela jsem 4x reklamovat a nakonec vrátili penízky.Opravdu to není jen v penězích 🙂 Každá maminka má jiný vkus a jiné nároky a nejlepší je si kočárek vyzkoušet

josifek
15. říj 2009

Jo a na penízky jsme hledět nemuseli ale mě se prostě moc líbil

diddi
15. říj 2009

mne sa pacil hartan...mame sice dvojky a pre ne tiez mali hartan,len neskutocne drahy-31.000Sk vtedy

baruna
15. říj 2009

Hm, tak já finance taky řešit nemusím a mám Dorjan Danny sport 2009. Popravdě? Přijde mi šílený vyhodit 30 tisíc za kočárek, který ve finále člověk používá pár měsíců. Měla jsem na první Cam Cortinu a používali jsme jen hluboký + autosedačku. Malá byla těžce nekočárková, v kočárku třeba skoro nikdy nespala. Nakonec jsme přešli na golfky a drahej kočárek šel z domu.

Jinak hlasuju pro Teutonii - mít kočárkové dítě, tak se je to jasná jednička.

diddi
15. říj 2009

no pri dvojickach nemas vela moznosti

josifek
15. říj 2009

Diddi i dorjan má teď supr kočár pro dvojčata 😀

lubkamik
15. říj 2009

Ja hlasujem za Brio Go 😀 ma celkom velku hlboku vanicku a hlavne je vyssie, cize sa nemusim k malemu zhybat. Ale tiez sa mi paci Hartan VIP - tiez ma oobrovsku vanicku ale zasa je dost nizko tak by som asi prisla o chrbat 😝

kristi
15. říj 2009

ja bych sla do Joolz,ale ten krajkovej

diddi
15. říj 2009

my mame baby welt ohio twin...je to kombinacia, za 19.000Sk....pri dvojkach je potrebne mat kocik dlhsie...pri jednom by som uz davno bola bez kocika, ale ked idem s nimi sama von, musim mat kocik...kazda uteka inde-zaklad behania dvojiciek

diddi
15. říj 2009

ten dorjan pre dvojicky pravdepodobne - podla obrazku nema otacacie predne koliecka-neviem ci aj mono kocik tak nema....no pri velkom dvojickovskom kociku je to viac ako nutne...viete si predstavit vzdy na zakrutach zdvihat 20kg. plus deti?...ja veru nie...teraz vazia spolu 25kg...takze by som vzdy zdvihla 45kg....a to by ma fakt rachlo

josifek
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
diddi
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
josifek
15. říj 2009

Diddi já jen že kočárky rostou jako houby po dešti a že maminky mají větší výběr a néééé všechny levnější jsou špatné 😉 ale máš pěkný kočárek a krásné holky jedna se jmenuje jako já 😀 😀 😀 😀 J8 jsem Miaale říkali mi Martina jojo komančové blbý 😀 😀 😀

diddi
15. říj 2009

to fakt, pred 3 rokmi, ked som prezerala a hladala kociky, tak ich moc nebolo...ale jedno som vedela, ze chcem kocik so sedenim vedla seba...je sice pravda, ze sa niekde s nim nevojdem, ale aspon sa mozu pohodlne vyspat...v kociku za sebou ked sa polohuje predne sedadlo, tak sa polozi k noham sediaceho za nim...a ten zadny sa neda polohovat uplne do lahu...vsetko ma vyhody a nevyhody....ty sa volas Miaale?...to som este nepocula...museli ta premenovat na Martinu?....ja /diana/ som tiez dlho,dlho nebola v kalendari....dokonca ma vraj ani farar nechcel s tym menom pokrstit, vraj je pohanske....tak som pokrstena Beata 😝 😠

josifek
15. říj 2009

Diddi já mám tatínka řeka a tak mám řecké jméno ale v občance mám normálně Mia 😀 😀 😀 jen mi ve škole a jiní říkali Martino 😀 Křtěná jsem Mia 😀 😀 😀 😀

diddi
15. říj 2009

pekne meno, ze? 😉 😀 ...ja som mala Miu vybratu 10 rokov pred porodom, podla herecky Mia Farrow 🙂 a ked som sa dozvedela, ze budem mat dve dievky, tak som hladala nejake kratke meno, tak preto Ella 🙂

josifek
15. říj 2009

Diddi máš Miu Farrow a Ellu Fitzgerald 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

senja
15. říj 2009

josifek Sice je to odboceni od tematu, ale ja bych rekla, ze to s tim jmenem neni jen o komancich, protoze ani ted nemas moznost pojmenovat svoje dite jak chces 😠 Chces dat pryc carku z nejakeho pismena ve jmenu pryc a musis na to mit "znalecky" posudek. Chteli jsme svoje dite v pripade, ze by to byla holka pojmenovat jistym finskym jmenem, ale to nam sproste zatrhli na matrice, ze je jim to pry jedno, ze se bezne uziva ve Finsku (coz je EU) a ze mam castecne finsky puvod, ONI to proste v knize nemaji 😠

josifek
15. říj 2009

Diddi já doufám že budu jednou mít vnučku co ponese moje jméno mám dvě děti tak se snad dočkám.Nechtěla jsem aby měli stejné jméno jak já moje děti ale máme Simonku to jmémo miluji od dětství 😀

diddi
15. říj 2009

simonka je velmi pekne meno 😉 - moj bratranec ma simonku a sestranica dominika 😉

jasminet
15. říj 2009

ja by som si zas vybrala teutoniu cosmo 🙂

josifek
15. říj 2009

Senja já měla problém jako malá ale teď se mi to zdá divné 😉
Diddi jo to je pěkné obě jména jsou mými od dětství vysněná 😀
A jinak přeji každé mamince aby si dítko pojmenovala jak chce a bez problému a kočárek vybírala aby se líbil hlavně jí a byl pohodlný pro mimi 😉

senja
15. říj 2009

josifek Bohuzel, bylo to pred 3 mesici 😔 Cpali nam ceskou verzi tohoto jmena, coz jsme pochopitelne nechteli. Pry jinak je to na posudek, za ktery musis zacalovat kolem litru 😀 A tam ti nejaka pani Absolutni Moc si nalistuje ve svem seznamku zvolene jmeno a napise na papir, ze ho smis pouzit 😅 Pokud si ho nenajde, mas smulu 😝
Zas tak demokraticti asi zatim nejsme 😅 😠 😉