Kočárek - kombinovaný, 4 kola, do malého výtahu

eemilka
4. srp 2013

Ahoj, prosím, mohli byste mi poradit nějaký kočárek vhodný do malého panelákového výtahu, s kterým nebude větší problém jízda po městě (popř. i procházky v lehčím terénu)? Rádi bychom kombinaci hlubokého kočárku a sporťáku - naše dítě se ovšem narodí na konci léta, a ještě v šestém měsíci může pravděpodobně potřebovat fusak. Když vidím ty kombinované kočárky v obchodě, tak si neumím představit, jak tam to miminko ve fusaku umístíme. Je to vůbec možné? A ještě poslední detail - lepší by bylo, když by kočárek měl čtyři kolečka (do našeho domu je na schodech nájezd pro kočárek, jedná se však jen o dvě úzké kolejnice, nevím, jak bych na to najížděla s kočárkem, který má jen tři kolečka). Nemáme auto, takže např. skladnost kočárku pro převoz autem pro nás není důležitá. Máte prosím někdo zkušenost s podobným typem kočárku? Moc děkuju

honzulka
4. srp 2013

Já měla X-Landera XA a vešla jsem se s ním do výtahu v paneláku...rukojeť jsem vždy ohla dolu,trošku přidržovala dopředu a vmáčkla se vedle něj(a to nejsem moc hubená 😀 ).Kočárek jsem jistila,aby mi nepopojel a nechytil ho ten senzor..Do terénu pohoda a sjezd po dvou prknech je myslím jen o tréninku.. 😉 Tomášek byl srpnový měl 3500g při narození a v korvičce ve fusaku od Emitexu se vešel v pohodě...hlavně měl velký košík,takže jsem si nákup vozila v pohodě sama.. 😉

poletuszka
4. srp 2013

😀 tak za prve s metrem premerit vytah a pripocitat sebe a pak se zacit rozhlizet po kocarcich.. najezd do domu nemusi byt pro trojkolku problem.. nebudete tlacit kocarek pred sebou ale potahnete ho za sebou pri vraceni se domu.. a z domu ho stejne budete muset na sebe naklopit, aby ditko nevypadlo (i kdyz je pripoutane ve sportaku).. a pokud se prece jen rozhodnete pro ctyrkolku, tak jestli klasickou nebo se zatacecimi koly (da se pak ovladat jednou rukou).. klasicka je lepsi do terenu a ve vetsine pripadu ma i o dost vetsi hlubokou korbicku, ale to uz je pak zase o tech rozmerech.. a pokud bude mit kocarek mensi hlubokou korbicku, tak to taky neni problem, da se poridit fusak, ktery ma velkou vyhrevnost, ale zabira minimum mista.. napr. od outlastu.. no je toho hodne.. a stejne pak nakonec zjistis, ze sis mohla vybrat i lip 😀 😀 kdybys chtela poradit vic, tak klidne napis do ip 😉

luciesofi
4. srp 2013

Máme malý panelákový výtah a kočárek Maxi Cosi Mura 4 Plus 2013 se tam akorát vejde a je to celkem teréňák 😉 Jsem s ním moc spokojená, mám tedy až teď sporťák a korbičku budeme dokupovat pro druhátko, ale kamarádka má chlapečka narozeného v půlce června a do korbičky se pohodlně vešel přes zimu i s fusakem 🙂 A je to obřík 🙂

hojda
4. srp 2013

Teutonia do malého výtahu se vejde kočárek já i 4,5letý syn🙂.

iivik
4. srp 2013

Já jsem si koupila Firkon a nemohu si ho vynachválit - dcera se narodila v červnu, v pohodě se vešla celou zimu i s fusakem, hluboká korba a hlavně sporťák jde do úplného lehu, jízdní vlastnosti velmi dobré, pokud ho nebudete často skládat a převážet doporučuji ten(je trochu těžší). máme i malý i velký výtah a do malého jsme se vešli v pohodě - měla jsem čtyři kolečka - přední menší otočné a opravdu jsme s ním byli moc spokojeni, někdo nadává na kde co, ale ani jedna závada, odvozil dvě děti, cena velmi slušná a moc hezky vypadá.Nájezd jsme do domu měli taky po kolejnicích, zpočátku jsem se bála, ale je to o zvyku, nevyklopila jsem ani jednoho 😉 pokud budete chtít, mohu Vám poslat IP s bližšími informacemi.

mitote
4. srp 2013

Bugaboo Cameleon, splnuje vse co chces 🙂 Ma jednu z nejdelsich korbicek na trhu. Ctyri kolecka. Do mesta nejlepsi, ale i do terenu. Velice lehce ovladatelny, sam o sobe lehky ... nejednou jsem si ho uz musela sama vynest do schodu i s ditetem. Do maleho vytahu stopro. Jedina nevyhoda je cena, ale zase dobra investice, protoze ojety pak jeste slusne prodas