Kočárek koupený v zahraničí - vyjde levněji?

smartbear13
28. led 2013

Ahoj maminky, ráda bych si do vás nechala poradit s koupí kočárku. Bydlíme kousek od Německých hranic a navíc mám sestru v Anglii, za měsíc ji jedeme navštívit. Proto bych ráda oslovila ty z vás, které jste pořïzovaly kočárek v zahraničí s tipy, kde ,jaký a za kolik, pokud to není tajné🙂 Říkám si,že by se tam třeba dala sehnat u nás dražší značka levněji,co myslíte? Ještě bych měla podotázku🙂 Bydlíme "na horách" a tak si nejsem jistá, jestli koupit kočárek se třemi kolečky, se čtyřmi by byl asi stabilnější..jenže pak v trojkombinaci se sporťákem by ysporťáček asi se 4mi kolečky nebyl už tak dobře ovladatelný...Děkuju za všechny rady, holky🙂

aneta0707
28. led 2013

kupovali sme v polsky sinawce. hned u hranic. kramek je v polsku asi 50m od nemeckych hranic (zitava). maji tam moc hezky kocary i veci na mimi a zdalo se mi to levnejsi. ale uz je to 2 roky, takze se to mohlo zmenit. a kdyz se nelibi nic v krame, tak maji spoustu katalogu 😉

romantika
28. led 2013

ja si nechala privezt golfky maclarena z polska, kde je stejne levny jak v anglii. cca u nas 10 500, tam 7500. I muj kocar jsem pak koukala tam maji za polovinu.
v polsku maji nektere znacky hodne levneji nez u nas a jak pise pani nade mnou, jsou dobri obchodnici, Zaridi, dovezou.
v anglii a nemecku nemam zkusenost, tak treba pomuze toto.
Take jsem jezdila v terenu a mela jsem trojkolku, ja byla spokojena, ale to uz je hodne individualni. Dulezite je i sposuta jinych veci jako nakupni kosik, vyska madla, polohovani a tak. Je to celkem boj si vybrat a urcite to chce zajet ozkouset.