Kočárek který houpe 🙂 Jaký byste doporučily?

ver.kuc
15. kvě 2008

Ahoj holky, vím že asi taková podobná diskuze tu někde je, ale nemůžu jí najít. Jaký typ kočárku byste doporučily? Vím, že najít ten ideální snad ani není možné, ale chtěla bych kočárek, který houpe, má nafukovací kola, je skladný a není těžký! Děkuji za rady 😉

terkaz
16. kvě 2008

inglesina magnum 😉 super 🙂

sarka11
16. kvě 2008

Roan cortina ( 6600,-), každý nám ho chválí, jede skoro sám, asi dobré těžiště. Už se těším až v něm budu vozit malého 🙂

eps
16. kvě 2008

Já mám ROAN Marita, houpe až až, ale já nehoupu a babičkám za to nadávám. Jezdím hlavně asfalt, a i tak se pohupuje sám...a nechtěla jsem uspávat houpáním... Není nejlehčí, ale do auta jsem si ho skládala sama (podvozek zvlášť, a pak jen naklapla sedačku s adaptérem)... je tu diskuse k Roanům...

zuzik03
16. kvě 2008

taky se přidávám k nadšencům z Inglesiny Magnum - kromě toho, že houpe, jsem hrozně ocenila, jak je úzká, člověk projede i ty nejužší dveře, to se vyplatí obzvlášť v centru prahy. taky je lehká a skvěle se skládá do auta, rychle jí jdou sundat kolečka, prostě naprostá spokojenost 😵

lenkanemeckova
17. kvě 2008

Nečetla sem celé... ale rozhodně se přikláním také k inglesině magnum... už jí mám doma 😀 ... já měla stejné požadavky... a tenhle kočár to prostě vyhrál... kamarádka co už v něm 4měsíce vozí si ji taky nemůže vynachválit 😉

lucinecka
17. kvě 2008

Taky se hlásím do klubu Inglesiny 😀 Kamarádky co ji mají jsou naprosto spokojený a tak jsem dala na jejich reference a byla prostě absolutním vítězem 🙂

mkr
23. kvě 2008

ahoj, mám implast bolder a ten taky houpe a můžete si nastavit jak chcete, aby houpal (odpružení), ale popravdě to houpání nevyužívám, přijde mi to na hlavu, když vidím maminu, jak s tím kočárkem úplně háže, tak to dítě upřímně lituji, bych ji tam dala lehnout, aby si to vyzkoušela.

oli.k
23. kvě 2008

my máme hluboký peg perego a jsme moc spokojení, má krásně prostornou korbičku, nafukovací kola, krásně houpe, snadno se skládá a sundává korbička, má odvětrávání, neměnili bychom

mia636
28. kvě 2013

Ahoj holky mela bych dotaz. Houpe kocarek Jane Slalom Pro? A nevite nekdo jestli ma hluboka korba z kolekce 2007 polohovani zadicek..... Nikde se to nemuzu docist. Moc diky 🙂

loafeer
28. kvě 2013

Roan Marita

redenka55
3. čer 2013

Houpou většinou kočárky s klasickým podvozkem.Máte někdo tip na kočárek v uvozovkách s neklasickým podvozkem, který přesto velmi slušně houpe?