Kočárek Kunert Silver. Proč ho koupit či nikoliv?

chita
12. srp 2010

Ahoj, chci se zeptat, jestli některá z Vás nezná tento polský kočárek. V tuto chvíli se prodává na Aukru. Mě se docela líbí, celý set je za dobré peníze, ale mám strach. Poradíte mi některá, proč ho koupit či nikoliv. Děkuji

romik123
24. říj 2010

nikdo o něm nic nezjistil?????

ivkarrb
5. únor 2011

Ahojte aj mne sa ten kočar páči ešte nemate žiadne skusenosti 🙂

digimyska
30. čer 2011

Ahoj, tak už ho někdo máte nebo o něm něco víte?? Mám ho vybraný a objednaný u tchána. Kupovat ho budeme asi za měsíc... tak bych byla ráda, za nějaké info. 🙂 děkuji

chita
autor
1. črc 2011

No psala jsem si s dvouma lidma co ho mají a prý naprostá spokojenost, ale to bylo v době hned po zakoupení, takže nevím jak kočárek po nějaké době užívání.
Já jsem to nakonec vzdala a koupila Dorjana v obchodě.

alladynka
9. črc 2011

Ahoj ja mam kocarek silver uz vic jak rok, ted uz pouzivame sportak, ale muzu Vam klidne doporucit. Koupila jsem ho na Aukru. Jestli neco chcete vedet vic, klidne Vam odpovim, nevim co presne cekate po kocarku ale ja jsem opravdu spokojena.

eli12345
12. lis 2011

Ahoj, mate jeste nekdo zkusenosti s kocarkem Kunert Silver? Mel nekdo problemy napr. s reklamaci?

mer
29. pro 2011

@alladynka
Ahoj taky se mi kočárek líbí, kdybys trochu popsala zkušenosti s ním? Jestli se něco netrhá, nevrže, nezatáčí kam nemá nebo jestli mu nepovolují šroubky? Bohužel žádnou recenzi jsem nikde nenašla, a kde jsi ho pořizovala?Díky za odpověď

berunka64
15. únor 2012

@alladynka
Ahoj Alladynko,prosím, mám dotaz na kočárek. Je dost lehký a prostorný. Dá se s ním dobře manipulovat?
Dcerka ho bude muset každý den táhnout do 3 poschodí bez výtahu. Mě osobně se kočár líbí, chtěla bych jí ho koupit, ale nevím. A kolečka jsou v pohodě nebo si je už měnila? Prosím, odpověz mi co nejdřív. Díky

miminko24
16. led 2013

Ahojte prosím Vás tak už si někdo někdo ten kočárek vyzkoušel mě se taky hrozně líběj.Děkuju za radu Tereza