Kočárek lehčí, skladný do auta. Jaký máte?

wansday
19. únor 2011

Mám skoro dvouletou dceru a čekáme druhé miminko. K dceři jsem měla kočárek Brevi Ovo a byla s ním moc spokojená, ale teď bych si chtěla nechat jen sedačku a pro druhé mimi pořídit nový kočárek. Bohužel je to těžké, potřebuji nějaký variabilní lehčí a dobře skladný do auta, ale zároveň mam strach aby sportovní část nebyla moc malá, a mimčo mělo dost místa. Když se dnes kouká na dětičky v kárách, přijde mi, že jsou tam moc nahňáclý a mají i malý prostor nad hlavou☹ Jaké máte kočárky vy a jak jste s nimi spokojené?

bartas
19. únor 2011

Ahojky,můžu Ti doporučit kočárek Joolz,je naprosto úžasný,stabilní, sportovní část můžeš dát jak pro tak proti směru, má skvělou věc a to rostoucí nožičky,teda tu část na nožičky,kterou si zvětšuješ podle růstu dítěte-Jinak ještě můžu vřele doporučit phil a teds vibe,ale to spíš jako sporták,je to sice dvoukočárek,ale my ho využíváme jako singl a malá je v něm naprosto nejspokojenější a taky úžasný,ale zde nesehnatelný babystyle oyster, ten je fakt mnamka🙂 Přeju super výběr🙂

akcull
19. únor 2011

wansday,
pokud chceš lehký, dobře skladný kočárek a prostorný pro dítko, tak jukni na tohle, my máme jen jako buggy verzi a pohodlně se tam vejde i dva a půl letá holčička, dá se na podvozek nacvaknout i korbička a sportovní sedačka, autosedačka, můžeš si vybrat i vložnou tašku...
http://www.ffi-kocarky.cz/index.php?main_page=p...
a pokud potřebuješ pak vyjet někam do terénu, tak se dá dokoupit jen podvozek terénějšího gessleinu (třeba z druhé ruky) a jen přehodit sportovní sedačka,
ještě mě napadá teutonia cosmo nebo teutonia fun system (ty jsou taky hodně skladné) oproti gessleinu mají níže posazenou boudičku u sportovní sedačky, my máme teutonii spirit (to je trojkolka), ta tak skladná není, ale zase je do terénu, zhruba tak od roku a půl musíme ale jezdit bez boudičky, protože se tam nevejdeme.-(, ale naše holčina patří k těm větším.... jinak jsme s kočárkem taky moc spokojeni🙂

apollo11
19. únor 2011

@wansday Dobře skladný, lehký a přitom velmi prostorný je Jané slalom. Má výborné jízdní vlastnosti, i v terénu, je ovladatelný jednou rukou.. Ale samozřejmě výběr je obrovský, toto je jen můj tip 😉

svoja
19. únor 2011

jednoznacne peg perego gt3🙂

kacka.l
19. únor 2011

Taky jsem chtěla napsat PP GT3, je super, ale bohužel není skladný do auta, jako složí se ve vteřině a rozloží ještě rychleji , ale tím, že je opravdu prostorný s velkou boudou tak prostě zabere hodně místa.

beponka
19. únor 2011

tak já bych znovu zase koupila trojkolku Jané Slalom. je skvělý, naprosto bez problémku a vydrží všechno. dali jsme mu pořádně zabrat na kamenitých cestách v horách a fakt doporučuji. výborná korbička, golfák i autosedačka....

vojtisek2007
20. únor 2011

já jsem pro chicco trio s3, korba prostorná, sporták stejně tak,autosedačku jsem neměla....já s ním byla moc spokojená
sérgra si teď pořídila implast bolder s4 - tuším a taky je naprosto spokojená, korbičku má obrovskou, ségra má mimi v srpnu a ted jí tam vozí ve fusaku a ještě tam má tak 15cm místa v nohách...sporták zatím nevytáhli, tak nevím...

zukoc
20. únor 2011

Ahoj, já taky měla Chicco trio S3 a byla jsem maximálně spokojená, tím, že jde sundat celá korba je skladný a ten sporťák je vyloženě prostorný, při spaní se tam dítko může pohodlně uvelebit jak chce a nic ho neomezuje. Já ho mám po prvním mimču a teď čekám druhé, koupila jsem sourozenecký Graco, vypadá zatím super, ale to chicco si chci taky nechat, jen bych ho potřebovala nutně přečalounit, zatékalo nám - dosti silně- do garáže a lehce mi zplesnivěl, není to nic hrozného, ale chci, aby i druhé mimi mělo všechno pěkné a jako nové. Na mimibazaru jsem sehnala dvě paní, co to dělají, ale jedna je od Brna, já z Příbrami a cestu tam nemáme🙂) a druhá z Kladna, že už to nedělá z důvodu zavalení prací. Nevíte o někom z Prahy nebo Středočeského kraje, kdo by se renovací kočárků zabýval??Moc děkuji za odpověď.ZU 😀

evikj
20. únor 2011

Taky můžu doporučit Chicco trio S3, zatím teda jen korbu a autosedačku! Na korbě je super že se dá celá sundat, přenášet a úplně bezvadný je že se v ní můžete mimčo převážet v autě, takže v klidu leží a nemusí se krčit v autosedačce! My jsme nedonošení, takže jsme opravdu využili! Teď už malej jezdí v sedačce a pohoda, prodávají i se základnou! Doufám, že budu spokojená i se sporťákem 🙂 .. Jo a moc hezky vypadá 😀

zukoc
20. únor 2011

@evikj Sporťák byl fajn, strašně prostornej, jediné, co mi vadilo je, že se nedá dát proti směru jízdy, takže na mimčo nevidíš, ale jde o zvyk a když je pak větší stejně už radši čučí ven a kouká co se kde šustne 😉 😖 A pak taky docel amalej košík, pořád jsme ztrácela nákup 😝

evikj
20. únor 2011

@zukoc Tak to jsem ráda, už se těším až vyzkoušíme 🙂 ! Menší košík mi ani nevadí, stejně jezdíme na větší nákup autem a na drobnosti mi stačí 😉

wansday
autor
22. únor 2011

děkuju za návrhy.. všechny kočárky jsou úžasné a musím přiznat, že jste se přesně trefily do mého vkusu 🙂 akorát mě trochu odrazuje ta cena u jané a pp gt3.. bohužel to jsou docela drahý kočárky 😒 o tom chiccu jsem také přemýšlela, viděla jsem ho i v reálu a moc hezky se s nim manipuluje.. dokonce jsem o něm uvažovala už u prvního dítka.. ale nakonec jsme koupili ten brevi ovo.. podařilo se nám ho sehnat novej z výprodeje o pět tisíc levnější 🙂 a co řikáte na Quiny speedy.. nemá sice velký košík, ale tak na nákupy jezdím autem, hlavně s dvouma dětma, to už bych asi nezvládla ještě tahat nákup 🙂 nemáte s ním nějaká zkušenost?

zukoc
22. únor 2011

@wannsday, něco jsem našla o tom Quinny, prý je moc mělká korba u hlobokého kočáru, ale s dobrým fusakem to snad nevadí, sporťák ma snad nějak hůř polohovatelná záda a síťovanou stříšku, kterou táhne, ale ve skrze jsou všichni spokojeni. Našla jsem to na baby-cafe. Tak dobře vyberte🙂

wansday
autor
22. únor 2011

@zukoc no mam fusak od emitexu... no je to děsný... vůbec nevim.. budem to muset object, vzít s sebou toho našeho prcka a vyzkoušet to v praxi 😀

zukoc
22. únor 2011

@wansday jinak ještě k tomu Chiccu, tak ten jsem zvolila i pro to, že na něj jde dát autosedačka i bez adaptéru a fakt děsně jednoduše systémem clik-clack, stačí jedno zmáčknutí, a taky mám odzkoušeno, že lecos vydrží, jezdila jsem s ním prakticky denodenně přes rok někde v terénu, někd fakt hrůza a má akorát sjetej vzorek na kolech, jinak drží. Taky je dobrá ruční brzda na rukověti. Kdybych kupovala nový kočárek, jdu zase do něj. I když nemají takový barevný kombinace jako třeba jiné kočárky, tak za to to stálo.