Kočárek Liberta - současná kolekce - máte zkušenosti?

sariss
22. únor 2014

Zdravim vsechny a prosim o zkusenosti s novodobymi Libertami. Bohuzel web maji dosti spatny, foto vzdy jen z jednoho,uhlu, bez sportaku...
Co me konkretne zajima je ja se s kocarkem zataci a jak se sklada-zda je to slozite.
Mate tip na kamenou prodejnu v Pze nebo okoli? Je tu nekdo kdo novou Libertu koupil a byl zklamany?
Chci stabilni kocarek co peruje a ma velkou korbicku, miminko bude breznove tak aby se tam veslo i v zime ve fusaku....a bydlime ve meste ve ctvrtí kde je hodne klasickych kostek "kocicich hlav" proto bych rada to odpruzeni. Liberta se mi zda dobry pomer cena vykon...nechci drahy kocar, uz mame jednu trojkombinaci po 1.ditku ale neperovaci a s malou korbou...
Predem dik vsem za sdileni zkusenosti.

pistalinda35
23. únor 2014

@sariss ahoj. My jsme koupili Libertu a jezdime s ni od ledna. Koupili jsme kombinovany. Jsme s ni moc spokojeni. Maly ma v kocarku dostatek prostoru. Zataceni je asi "narocnejsi" nez s tocivyma koleckama, ale neni to az tak tezke... Vyhodou je stabilita, kdyz napr. jdeme po ceste v parku, tak my jedeme v pohode a kolem nas lidi treba kocarky s tocivymi kolecky nesou v ruce.. Protoze by s tim terenem meli problem. Pro kocarek jsme si jeli primo do prodejny u Melnika. Spojili jsme to s vyletem. Melnik, Kokorinsko.. V Praze jsem dodavatele nesehnala. V te jejich druhe prodejne (myslim Kly) jsem koupila dalsi veci na mimi, vanicku, obleceni, zavinovacku...

sariss
autor
23. únor 2014

@pistalinda35 dik moc. A jaky presne mate? Nemela bus fotku vnitrku korby prosim, to na webu nikde nevidim...a jak se sklada do auta?
Podle webu mi prijde ze jee objednat jen ta dvojkombinace. A ze existuje pro 1 dite 1 typ kocaru jen barevne provedni se lisi. Ano o to mi jde -stabilita a prostornost. Clovek se uci a proste ted mam uplne jina kriteria nez pred 3-4mi roky kdyz jsme vybirali kocar na malou...nastesti jsme tenkrat koupili z deuhe ruky a ne za 25tis tak me ten nespravny vyber tolik neboli...
Aha ja mela za to ze se to da minimalne v Pze nekde videt live...Melnik je trosku z ruky ....

maraida
23. únor 2014

@sariss Liberta se dá koupit jenom v podnikové prodejně u Mělníka,jinde ne.Taky jsem se tam byla podívat.

sariss
autor
23. únor 2014

@maraida a online predpokladam ze jde tez....ale samo ze bych sii radsi kocarek "osahala" nazivo...

pistalinda35
24. únor 2014

Kocarek, fusak a skoro 2mes. Kaja 😀

agenz
16. bře 2015

@sariss ahoj, byla jsi se dívat na ty Liberty, nebo jste vybrali něco jiného? Taky nad ní uvažuji, ale na živo jsem ji neviděla...

agenz
16. bře 2015

@pistalinda35 Ahoj, je kočárek těžký? Dá se snadno složit do auta? děkuji za info 🙂