Kočárek Magical. Máte někdo zkušenosti?

very1
14. říj 2008

Maminky,namáte někdo skušenosti s tímto kočárkem.Docela se mi líbí,viděla jsme ho i na vlastí oči a docela mě překvapil.Jen se bojím,zda potom jako sporták poslouží,zdá se mi malí.Ale zase hluboká korbička je velká a prostorná,čekáme mimi na konci února tak si myslím že těch 5 měsíců tam vydrží.Poradte jestli s ním máte zkušenosti.Díky

valka
14. říj 2008

ahoj, neviem, ci ide o trojkolku, tu mame...podla mna je super...my sme ho sice pouzivali iba 2 mesiace, lebo potom sme zacali malu nosit...tak stoji v chodbe...ale ma velky kosik, lahko sa sklada a je aj dobre odpruzeny...o sportiaku neporadim, lebo ho nepouzivame...ale na zimu myslim bude fajn, pretoze ma velke kolesa...co sa mne pacilo, ked som ho kupovala, ze sa da sportova cast nalozit v smere aj proti smeru jazdy, tak ak to dieta potrebuje, mozes ho otocit a vidi ta...u inych to nejde...a vyhodou je cena...ma vlastnosti ako 20tis kociky za 1/3 ceny 😅
nasa mala sa narodila na zaciatku marca (brezen?) 🙂

kingstonka
14. říj 2008

... s hlbokou castou spokojnost.... sportova este neviem... uvidime... ale za tu cenu sluzi dobre... + velmi sme vyuzili naklikavanie autosedacky pri nakupoch a kratsich vylletoch autom.......

ma niekto skusenost so sportovou castou?

valka
14. říj 2008

kingstonka, aku ste mali autosedacku? podla mna to nejde? tam je uplne iny upinaci system...pomocou kolikov na boku...alebo ho uz prerobili? 😨

krista
14. říj 2008

Tady se o něm párkrát holky bavily 😉
https://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThrea...

modrica
14. říj 2008

mozete sem hodit nejaky link ako ten kociar vyzera, prosim?

very1
autor
14. říj 2008

holky díky moc a klidně pište i dál zajímá mě vše.Byli jsme ted o víkendu v Polsku měli ho tam za 8000kč i s autosedačkou a sportákem.Autosedačka tam má takový jakoby adaptér.Myslím že taky hodně využiju autosedašku na podvozku,to chtěl právě o můj manže,jenže tady u nás nám příjdou ty kočáry strašně drahé a mají ty korbičky hodně malinké.Tak uvidíme,no mám vybranou 4kolku,ale přední kolA JSOU OTOČNÁ.hROZNĚ jsme chtěla x-landera,ale ten je už docela drahý 😝 a to by jsme jaksi neutáhly.Tak ještě uvidím,ale tento mě v tom polsku nejvíc nadchl,jen mi přijde že je těšší není?Poradte ještě 🙂 🙂

dita22
14. říj 2008

ahoj

kingstonka
14. říj 2008

.... ta autosedacka ide pomocou adaptera
...je tazsi ( ale to asi vsetky v tejto cenovej ketegorii- aspon co ja som videla)-ja ho nosim k vytahu a da sa- do vytahu vojde v pohode...
... my sme ho kupili v Polsku za 7800sk (povodne chceli asi 9.5)
...my mame 3 kolku ( 4kolku nemame ) ale v pohode..

very1
autor
15. říj 2008

holky máte s ní ještě někdo zkušenosti a tak?Mám ho vybraný v takové khaky zelené barvičce,čekáme kluka a to jsme si myslela.že pro lucinku přibude setřička ☹ ale už se těšíme aj na kluka 😵

hornovaeva
28. pro 2009

....kočárek magical využívám 11 měsíc a jsem nesmírně spokojená.KOupila jsem ho i se sedačkou jako trojkombinaci za 8000 tisíctady v prostějově jsem za celou dobu co jej využívám stejný neviděla a musím podotknout,že se moc líbMám černo bílí.Je fakt,že je těžší,do výtahu se vejdem v pohodě.Super je ,že autosedačka jde upevnit na podvozek,zejména při nákupech.korbička je oproti jiným kočárkům velká a prostornámalý je narozen v lednu ted bude mít rok a i tuto zimu využíváme hlubokou korbičku a s přehledem se vejde.Super je také zejména v létě sítka v boudičce při vysokých teplotách to bxla paráda.Kočárek mohu z vlastní skušenosti jen doporučit :- 🙂