Kočárek Maked Lucky, máte zkušenost?

angel01
30. led 2013

Ahoj, máte někdo zkušenost s tímto kočárkem?? Moc se mi líbí ale byla bych vděčná za zkušenosti z terénu 🙂 děkuju

terezanaj
19. zář 2014

já jsem bohužel z toho kočárku zklamaná, ale je to asi tím, že jsme si to fakt vyžraly, včera se vrátil z třetí reklamace a je pravda, že nám prodejce taky říkal, že na tyhle kočárky reklamace neměly.Nechtěla jsem ho hanit, jen jsme měla už prostě vztek.

ladkaspackova
28. zář 2014

@ninive211 ahoj, jaký kočárek jste nakonec vybrali? Už pomalu nakukuji a tady ten z teto diskuze 🙂

kikousek33
19. lis 2014

@petto můžu se zeptat na boudu u sporťáku? Když jí sklopím, tak mi nikdy nedrží tak pěkně vypnutá jako ta na obrázku, ani když povolím ten sklad v zipu, pořád se vrací zpátky, takže jako bouda mi to vůbec nepomůže. Má se to někde zajistit? Děkuji za pomoc, ještě jsem na to nepřišla 🙂

petto
21. lis 2014

@kikousek33 Dobrý den, obvyklá příčina tohoto problému je nedokončená montáž sporťáku. Blbě se to popisuje, ale z fotek to bude hned jasnější. Sporťák má za kloubem boudičku kovovou rozpěrku (s kloubkem), kterou je potřeba z obou stran kočárku zacvaknout, aby váhou konstrukce v zadní části pod boudou nepadala nazpět a netáhla za sebou celou boudu. Pokud toto není příčina problému, pak je ještě možnost dotáhnout šroubky v kloubu boudičky. Určitě ale nejdřív mrkněte na tu rozpěrku 🙂

kikousek33
21. lis 2014

@petto moc moc moc děkuji, hned zaúkoluji přítele ať se na to mrkne ;)

klaarkaa
24. lis 2014

Ahoj maminky, taky nad tímto kočárkem uvažuji nemohu se rozhodnou mezi tímto a dorjan prestige. Jak jste spokojené se sportovní verzí. Moc by mi pomohli vaše názory, děkuji. 😉

samarra
30. pro 2014

Dobrý den děvčata,
velmi se nám líbí tento kočárek, jen mě zarazil komentář o vajíčku. Je lepší pořídit trojkombinaci a nebo vajíčko sehnat u jiného výrobce?
Děkuji za názory 🙂

apacheee
AMBASADORKA
30. pro 2014

@samarra My jsme vajíčko nebrali, máme MaxiCosi Cabriofix, ale s kočárkem jsme moc spokojeni🙂

ajurka
30. pro 2014

U hlubokého jsem spokojená, ale sporták je na nic..... příjde mi, že má hodně malé sedátko... malý tam sedí namačkaný....

sim007
30. pro 2014

@samarra sedacku budeme brat Cybex

luciejancarova
31. pro 2014

@samarra Pořídili jsme jen dvojkombinaci, sedačku máme od Maxi Cosi Cabriofix (koupili jsme k tomu adaptéry) 😉

plechovky999
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
kryndy
21. bře 2015

Holky, podle čeho vybrat kolečka? A kde ho můžu omrknout v Praze?

mmonika87
9. dub 2015

@kryndy k vidění je tento kočárek v obchodě eshopbaby na Praze 4.

kryndy
9. dub 2015

@mmonika87 Díky moc! Čtyřka je pro nás ideální 🙂

mmonika87
9. dub 2015

@kryndy Mají ho tam teda vystavený jen v jedné barvě - šedé, ale pro představu to stačí. Moc se mi líbí a jdeme do něj také

stverakovaj
7. črc 2015

Holky, prosím ty, co už máte doma kočárek a máte k němu návod...bylo by možné mi ho ofotit a poslat?
Mě přišel dnes z eshopu nový, ale bez návodu a mám problém se zpevněním korbičky... ☹

Děkuju moc

iivka15
8. črc 2015

@stverakovaj ahojky, mám kočárek i návod tak můžu poslat 🙂, taky jsme nad tím chvilku přemýšleli a nakonec jsme to složili 🙂

angipe
8. črc 2015

@malyvbrise Ahojky já ho mám a mám 180 cm. Je v pohodě. Rukojeť se dá přizpůsobit výšce.

angipe
8. črc 2015

Ahojte mamky. Tento kočárek mám a sem s ním naprosto spokojena. Za tu cenu super kočárek.
Jako klady bych vypichla velikost korbicky, malá se mi do ní vejde ještě teď na 8 měsících ,dále je to terénni kocarek,dostanu se s ním snad všude. Má velký koš na podvozku takže nákupy žádný problém.
Jako minus, avšak pro sikovne ruce žádný problém, beru to, že v korbě je snad milimetrovy molitan. V zimě, kdy má na sobě dítě vrstvy a ještě je ve fusaku je to OK, ale v létě hrůza. Je to moc tvrdé a u hlavičky se dá zvednout opěrka pro starší děti, která je z plastu a ta tlačí díky tenkemu molitanu do hlavičky. A po obvodu korbicky je jen latka a žádné polstrovani. Ale za tu cenu sem si tyto nedostatky vychytal a sama. 😀
Se sportakem zatím moc zkušenosti nemám. A autosedacku bych dnes volila jinou. Stala mě tam ta stříška že se musela stále odepinat nebo prolínat. Lepší by byla stahovací. A taky asi co se týká bezpečnosti tato nepatří mezi nejlepší.

stverakovaj
8. črc 2015

@iivka15 Děkuju moc. Už mi návod doletěl od jiné maminky a problém vyřešen. 😉 😉
Už se těším na prosinec, až budeme používat...

Holky a v zimě na sněhu v pohodě???

iivka15
8. črc 2015

@angipe kočárek mám teď nový, dcera se narodila na konci května a zatím jsem také moc spokojená a všem se kočárek líbí 🙂

2bobanci
27. říj 2015

Ahoj. Máme tento kočárek už skoro 2 roky. S hlubokou korbou jsme spokojeni, jen sporťák by potřeboval trochu vylepšit. Je sice prostorný,ale sedátko by mělo být trochu pod úhlem, aby dítě nesjíždělo. Malý nám často visel, sjížděla i podložka a navíc se zapínání z popruhů uvolňovalo. Největší problém máme s uvolněným kloubem u polohování nožiček. Možná jsme narazili na vadný kus nebo náš malý to prostě prokopnul, takže nedrží.

nikinkax
29. říj 2015

Ahoj holky, kočárek se nám taky líbí, hlavně prostorností hluboké korby, ale rádi bychom koupili jen hluboký a sporťák pak vybrali úplně jiný...nevíte, jestli je to možné nebrat ho v kombinaci, ale takhle sólo? Díky

angipe
4. lis 2015

@nikinkax

No jasan. To je na tobě v jake kombinaci si ho koupíš. Jestli jen jednu část a nebo všechny tři a nebo jen dvě 😉

angipe
4. lis 2015

@nikinkax Jo a u korbičky doporučuji dát nějaký molitan a nebo složenou deku. ten molitan co tam je je velmi tenoulinký a jak tam jsou ty kovové části, tak by to miminko tlačilo. Tohle je jedna malá nevýhoda, jinak je kočárek velmi dobrý, za tu cenu, alespoň pro mě je 🙂

apacheee
AMBASADORKA
4. lis 2015

@nikinkax já mám pocit, že bez sporťáku to koupit nejde
@angipe

angipe
4. lis 2015

@apacheee
no jo máš pravdu. koukala sem na stránky, kde ho prodávaj a volitelna je jen autosedačka 🙂 Tak to sorráč za špatnou informaci 😲

apacheee
AMBASADORKA
4. lis 2015

@angipe ja si to myslela,ale i ten sportak je super😄

angipe
11. lis 2015

@apacheee
Já to kupovala celé vč. autosedačky. ale fakt sem měla za to, že se to dá koupit zvlášť 😀
Já sem s obojím velmi spokojená, teda až na malé detaily u korbičky, ale to se dá upravit i doma. Sporťák se mi moc nezamlouvá žádný, nelíbí se mi vzhled, to už sou hezčí golfky. Ale ten náš je z těch všech co sem viděla ten nejmíň šeredný. takže sem vlastně spokojená 🙂 Už se těším až budeme trošku starší a hupsnem do golfek 😉