Kočárek Maked Lucky, máte zkušenost?

angel01
30. led 2013

Ahoj, máte někdo zkušenost s tímto kočárkem?? Moc se mi líbí ale byla bych vděčná za zkušenosti z terénu 🙂 děkuju

gemini255
16. únor 2013

aj mne sa páči, a dnes som ho videla naživo a je to favorit...

kovik
9. bře 2013

@gemini255
@angel01
Kočárek Maked Lucky - Víte o něm něco ?

angel01
autor
14. bře 2013

@kovik já ho viděla na živo a vypadá super, byla jsem pro něj rozhodnutá, ale teď mám ještě jednoho favorita, tak uvidíme který vyhraje 🙂 ale mrkni sem, jsou tam názory maminek které už jezdí 🙂 http://www.emimino.cz/diskuse/kocarek-maked-luc...

golik
14. bře 2013

Dobrý den, nedá mi to nereagovat...., pořídila jsem si tento kočárek před týdnem a je jednoduše báječný. Měla jsem možnost vyzkoušet více kočárků ( JANE - tvrdý, nehoupe, CORTINA- tvrdá , nehoupe, těžká, z levnějších DORJAN- těžký...) Pro svou třetí berušku jsem chtěla velký , odlehčený a hlavně houpací kočárek, protože ty nárazy v nehoupacích kočárech, jsou na páteř hrůza (na toto téma doporučuji knihu ,,S láskou ke zdravému pohybu našich dětí" Jana Skalová). Dlouho jsem vybírala , protože už vím , že vysoká cena ještě neznamená pohodlný kočárek a nakonec tento zvítězil. Najdou se určitě i mouchy... mně třeba vadí , že se boudička musí sklápět oběma rukama, což je s dítětem v náručí krapet problém, ale jinak super! Prostorný, houpací a i dobře vypadající kočárek, já tedy vřele doporučuji.

malyvbrise
30. bře 2013

Dorbý den,prosím jak je tento kočárek pohodlný kdy má někdo 178cm, myslíte že ok? Děkuji předem

golik
4. dub 2013

Dobrý den , kočárek je hodně vysoký, když jsem ho postavila vedle JANE, rozdíl byl cca 15cm(minimálně) a rukojeť se dá polohovat. Ještě oprava z minule..., boudička jde sklápět jednou rukou, přišla jsem na to později.Jsem 100% spokojená.

lyndina
1. kvě 2013

my kočárek máme v modré a můžu jedině doporučit, měli sme pár nevyhovujících kočárků, a tento kupodivu, který nepatří mezi nejdražší, je opravdu super a kvalitní, velice ho zatěžujeme, jezdíme v příšerným terénu a zatěžuji jej i nákupama a nikdy s ním nebyl žádný problém, má skvělé odpružení a je dobře dispozičně stavěn. Kočárek je dělaný i na velmi špatné počasí i chlad, boudička u sporťáku se dá schrnout do maxima a miminko není skoro vidět 😀 kočárek má navíc pratelné části a je vhodný i pro vysoké postavy neboť madlo se dá polohovat podle potřeb postavy. můj muž má 182 cm a jezdí se mu báječně. tento kočárek mohu jedině doporučit. 🙂

ilonkaseda
15. kvě 2013

@lyndina Je tento kočárek houpací?

lyndina
15. kvě 2013

@ilonkaseda ano je. 🙂

ilonkaseda
16. kvě 2013

@lyndina A co terén,sníh atd.Není to problém.Budem dost jezdit právě terénem

ilonkaseda
17. kvě 2013

@lyndina O terénu už si psala, špatně jsem otázku položila.Zajímá mě jen ta jízda na sněhu..A případně jaká máš kolečka--nízkoprofilová,nebo klasická.Nabízí možnost obojího

lyndina
17. kvě 2013

@ilonkaseda rozepíši se do zpráv až tu budu déle, jen tak rychle teď : jízda ve sněhu není žádný problém, zvládl vše i nerovnosti, velé hrboly aj..dokonce i s jednou rukou,ale to dá hodně ve sněhu zabrat. Můžu poslat i foto koleček.

ilonkaseda
17. kvě 2013

@lyndina Zatím moc díky..Ptala jsem se,protože v diskuzi na emimino jsem se dočetla o problémech se sněhem..Nabízí tyto kolečka
http://www.aaakocarky.cz/cz/produkt/maked-kocar...

kovik
16. čer 2013

@ilonkaseda
@lyndina
@ilonkaseda
máte některá doma v modré barvě. pokud vím tak jsou tři barvy. světle modrá, tmavá a tyrkýs. máte fotečku ? reálné

lyndina
16. čer 2013

@kovik foto posílám do zpráv

olunka
2. říj 2013

Zdravím já mám přesně tenhle zelený už od dubna 🙂 a spokojenost veliká 🙂
prcek spokojenej, nám se dobře jezdí, nenašla jsem nic....co by yblo špatně 🙂

marukm
3. led 2014

@golik
@lyndina
@olunka

Dobrý večer všem. Chtěla bych se zeptat, jak je to se skladností do auta? Jsme už víceméně rozhodnutí, jen se trošku bojíme, aby se nám vešel do auta (Hyundai i30). Určitě bychom to rádi vyzkoušeli v obchodě, ale tak zatím orientačně.;)

lyndina
3. led 2014

@marukm my máme alfu romeo a vejde se tam akorát, myslím, že i30 je hatchback tudíž se otvírá kufr i se zadním sklem, kdežto u našeho sedanu se otevře jen ten kufr. Určitě se vám tam kočík vejde

olunka
3. led 2014

@marukm my máme hundai atos 🙂 a tam se dozadu vleze jen korba 😀 na kolečka nám chybí vzadu cca 10cm 😀 ale na zadní sedačku se vlezl a máme i střešnínosič 🙂 takže do vašeho autina se určo vleze 🙂 jinak já jsem s ním maximálně spokojená, malej má přes 8 měsíců a pořád jsme v hlubokým, jen zvedám polohování pod zádama.....krásně se s ním jezdí, je velikej, nefouká tam ..prostě já jsem nadšená....už se těším na sporťák 🙂 jakou máte vy vybranou barvičku ?? 🙂

olunka
3. led 2014

@golik a jak se to dá jen jednou rukou sklápět?? na to jsem ještě za tu dobu nepřišla 😀

golik
4. led 2014

@olunka Dobrý den, mě se to daří , pokud jakoby po zmáčknutí přitáhnu boudičku kousek k sobě a povolí....Tak zkuste... 🙂

marukm
4. led 2014

@lyndina Díky.🙂

@olunka Díky.🙂 Barvu ještě nevíme, asi nějakou neutrál. Chceme se na něj mrknout naživo, na obrázcích to přece jen vypadá trochu jinak. A já jsem právě hledala různý diskuze a všude si ho chválili. A myslím, že poměr kvalita-cena je bomba.🙂 Už se na něj těšííííím!:D

olunka
4. led 2014

@golik to vyzkouším 🙂 děkuji

olunka
4. led 2014

@marukm tak hlavně ať pěkně vyberete 🙂 my byli hned rozhodnutí pro zelenou, moc nejezdí 🙂 ale krásnej je i červenej 🙂 a je dobré, že si můžete vybrat i barvu konstrukce a kolečka 🙂
tak ať se zadaří 🙂

golik
4. led 2014

@olunka My máme vínovou barvu a je nádherný...

olunka
4. led 2014

jůůů vínovej ten sjem ani snad enviděla 🙂

mirkamartin
7. únor 2014

Dobrý den, chci se zeptat jestli se dá ve sporťáku dát podložka až do úplného lehu? Dá se otáčet po směru jízdy? Děkuji

baffiny
10. únor 2014

taky jsem si dneska vyhlédla tento kočárek a byla bych ráda za recenze. je to snad jedinej z těch co se mi líbil, ke kterému nebyla skoro žádný kritika 😀 akorát nikde nemůžu najít v kolika barvách se dělá, našla jsem jen v pěti.

kacenka14
10. únor 2014

@golik já mám kočárek taky a jednou rukou mi to teda taky nejde sklápět 🙂
@baffiny barev je víc než pět

baffiny
10. únor 2014

@kacenka14 já koukala na netu v té trojkombinaci a v té jich je tam právě jen pět