Kočárek Maked Lucky, máte zkušenost?

angel01
30. led 2013

Ahoj, máte někdo zkušenost s tímto kočárkem?? Moc se mi líbí ale byla bych vděčná za zkušenosti z terénu 🙂 děkuju

baffiny
10. únor 2014

nevíte někdo z čeho je ta konstrukce? nikde to nemůžu najít

verunka1lemon
17. únor 2014

mohla bych poprosit někoho, kdo má v zelené o foto kočárku (i zevnitř)?? 🙂 chci koupit a obrázek mi nestačí, potřebuji vidět "naživo" 🙂)

petto
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
petto
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
petto
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
verunka1lemon
7. bře 2014

@petto Děkuji, již nemusíte, nakonec jsem se rozhodla pro šedý len 🙂

petto
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
verunka1lemon
7. bře 2014

no právě,je to taková originální barvička 🙂

verunka98
8. bře 2014

Dobrý den, mě se také kočárek velmi líbí..Všude samé pozitivní reference a to i v obchodech s kočárky..Nyní jsem se na něj byla podívat v Chomutově, kde jsem byla překvapena, je to prý nejprodávanější kočárek, měli ho vystavený v pěti barvách, ale je možnost zvolit si jakou koliv barvu a je možné i kombinovat. Paní ho velmi chválila! Byli jsme rozhodnutí pro fialovou barvu, ale když jsem tam viděla šedivo-stříbrný...váhám.. 🙂

petto
8. bře 2014

Hm, to nesmím ani pochválit výběr barvy, aniž by se to považovalo za reklamu :D Milý Modrý koníku, to už jsi mi mohl smazat rovnou celý profil. Ten profesionální totiž nechci! V práci nemám na vykecávání čas, neb se věnuju zákazníkům, a dcerka naštěstí tak často nemocná nebývá. Prosím smazat jako reklamu, děkuji 😉

hanaprch
10. bře 2014

ahoj, myslíte že je lucky maked pro mě vhodný, když měřím jen 157 cm? 😀 není moc vysoký?

moniiska
15. bře 2014

Ahoj,
tak já jsem pevně rozhodnutá pro tento http://www.moje-miminko.cz/kocarky-maked-lucky-..., trochu jsem se zalekla toho, že je to polský výrobce, ale po přečtení několika recenzí se mi ulevilo. Už se na něj moc těším. 😉

purpurka
16. bře 2014

ahoj kočárek mám od září a nemohu si vynachválit, plně funkční do tereénu, odpružené vidle takže krásně přejíždí obrubníky a jiné nerovnosti, korbička dostatečně velká takže i 10m mimino se tam vleze, vše odjímatelné pratelné, rukojet nastavitelná, snadný rozklad kočáru do auta, včetně koleček, vše je to na klip klap, tzn zmáčneš a sundš, sporťák taky super, zde mohu jen nejvíc vynachválit polohování zad, vše opět pratelné odjímatelné takže za cenu cca 7.600 v trojkombinaci mohu jen doporučit je to za hubičku
nemá xsmysl kupovat dražší kočáry které mají možná jen polovinu věcí
zaplatíte vždy značku a design

Petra

kopeckovi
16. bře 2014

Pridavam se k pozitivním hodnocením. Kocarek mame od října a nenašla jsem chybičku 😉

baffiny
20. bře 2014

nevíte, kde se dá v Brně a tenhle kočárek podívat?

apacheee
AMBASADORKA
24. bře 2014

@baffiny Ahoj, v únoru jsem se na něj byla podívat v prodejně od internetového obchodu moje-miminko.cz. je to někde na Králově poli, moc to tam neznám, takže si to radši najdi na netu, bude to spolehlivější. měli tam na ukázku tu černočervenou limitovanou edidci a šedý len, pro ukázku to perfektně stačí, jinak jsou ty kočárky prý všecky stejné🙂

verunka98
24. bře 2014

@hanaprch Jsme na tom stejně s výškou a je super, vyzkoušela jsem si ho 🙂

hanaprch
24. bře 2014

@verunka98 fakt není moc vysoký? 120 cm se mi zdá hodně ☹ tak nevim nevim 😒

verunka98
24. bře 2014

@hanaprch Nejlepší bude to také vyzkoušet, ale mě fakt padl 🙂)

ninive211
24. bře 2014

@hanaprch Maked Lucky má moje ségra a minulý víkend jsem zkoušela kočárkovat a v pohodě. Mám 158 cm, manžel naopak 185 cm. Já jsem si to musela dát dolů tu rukojeť, on trochu nahoru, ale není vůbec žádný problém, je tam dostatečný prostor, do tašky ani korbičky jsem nijak nenarážela. Zatím dojem - dost fajn kočárek za tu cenu 🙂 Sama o něm tak trochu přemýšlím (to se zas bude ségra čuřit, že se opičíme, ale když on je fakt strašně sympatickej 🙂 )

mirisekc
10. dub 2014

Také jsme si ho vybrali,ale zatím nekoupili, říkáme si, že je času dost 🙂 Ale byli jsme si ho zkusit v obchodě.. Je úžasný, korbička velká, je houpací...vybrali jsme si červený se stříbrnou konstrukcí a úzkoprofilovými koly 🙂 Je fajn, že si ho vlastně můžete nakombinovat podle svých představ 🙂 Budem brát korbičku a sporťák... Vajíčko né, pač sama prodavačka nám řekla, že není moc kvalitní a nepslňuje jakési ty normy EU.. Doporučila nám vajíčko Maxi-cosi. Dá se za 500,- dokoupit adaptér, aby vajíčko šlo nacvaknout na konstrukci kočárku 🙂

baffiny
19. dub 2014

já ten kočárek snad naživo neuvidím, už ve dvou obchodech mi řekli, že tuhle značku vůbec nevedou...

kacenka14
3. kvě 2014

Holky mám asi hodně blbej dotaz, ale až malýho budu chtít dát do sporťáku (zatim ho mám jen v korbě) a zároveň ho tam dát do fusaku, tak jak mu tam pak zapnu ty přesky??

mirisekc
24. kvě 2014

@marukm ahojky, právě vybírám kočárek a přečetla jsem si, že jste taky hledali neutrální barvu.. můžu se zeptat, pro kterou jste se nakonec rozhodli? a jste spokojeni? 🙂 děkuju 🙂

janalou
28. kvě 2014

@purpurka Ahojky. Prosím tě mohla bych se zeptat kde jsi tenhle kočárek sehnala za tak hezkou cenu? Když tak mi to písni na email jestli můžu poprosit, ať to není zas považováno za reklamu. email: Loudovajana1@seznam.cz Díky moc.

kopeckovi
28. kvě 2014

Kočárek používáme už skoro osm měsíců a jsme moc spokojení! Můžu jedině doporučit! Splňuje všechna má očekávání a zatím jsem nenašla žádnou chybu 🙂

mdena
18. čer 2014

Dobry den, mohla by som vas poprosit ktore mate tento kocik, aby ste mi zmerali vnutornu cast hlbokej vanicky? Teda sirku a dlzku a tak isto sportovej casti? dakujem aj ja rozmyslam nad tymto kocikom velmi sa mi paci. Dakujem moc Dena

terezanaj
25. čer 2014

ahoj, musim reagovat, kočárek máme 10.měsíc, minulý týden upadla svařovaná spojnice kostry, dále sportovní korbička má strašný pásy, věčně to vyjíždí, protože konce, které jsou protažené přeskamy nejsou přišité, takže jak se Vám dítě trochu zapře, je bez pásu a co se týče nasazovacího madla u sportovní verze, tak špatně drží, věčně to padá, kluk se o to opírá a katastrofa.Za nízkou cenu je kvalita ne malá, ale katastrofální

petto
18. zář 2014

@terezanaj Jedna série kočárků byla špatná, několik kočárků se nám vracelo právě kvůli prasklému sváru té trubky, která rozpírá kostrukci :/ Jsou to všechno kočárky vyrobené cca před rokem, to by odpovídalo. Z toho kvanta, co se u nás prodalo je to kapka v moři, ale pochopitelně je to hodně nepříjemný pro těch pár "šťastlivců", co si tu vadu vydlabalo. Do té doby na tyhle kočárky reklamace prakticky neexistovaly.
Jinak s těmi přezkami, to slyším prvně. Opravdu se nám to ještě nestalo, bývá to spíš naopak - přezky jdou protáhnout jen těžko. Přinejhoším půjdou ty plastový záslepky sundat a vzadu se to sešije dohromady 🙂 Nechci žádnýmu kočárku nadržovat, ale z v poměru prodanejch kusů a reklamací a vzhledem ke k počtu je to opravdu jeden z nejlepších kočárků. Pokud to srovnám např. s Takem, který si bůhví proč během těch 20 let získalo z pověsti polskýho levnýho šuntu renomé kvalitní a patřičně ohodnocený značky, je poměr kvality a ceny super. Ale tak samozřejmě se vždycky najde nějakej zmetek :/ Těch kočárků už u nás jezdí opravdu hodně a i u několikanásobně dražších značek (a mluvím o třeba sporťácích za 15k, nebo kombinacích za 24k) se sem tam objeví kus, kterej je jak začarovanej je z něj víc práce a nervů než užitku pro všechny - majitele, prodejce, distributora i výrobce,

petto
18. zář 2014

@mdena mám změřenou korbičku (někteří nevěří, že je opravdu tak velká :D )
Hluboká korba: výška stánku: 65 cm šířka: 41 cm délka : 86 cm /
Rozměry uvnitř korbičky: 83 cm x 40 cm, výška 59 cm

I sporťák je v hodně prostornej, ale nemám přeměřeno.