Kočárek Maxi-Cosi Mura 3 plus 2014, máte zkušenost?

tutiiina
23. dub 2014

Holky, máte některá zkušenost s tímto kočárkem? Byla jsme rozhodnutá, že si pořídíme Casualplay s4 ale spousta maminek ho rozmlouvá. Teď zase přemýšlím o Maxi Cosi. Máte některá prosím zkušenost?Děkuji 🙂

zzuzinda
23. dub 2014

My měli Muru 3, rok výroby 2008 (mám ho v bazárku na prodej) a byli jsme moc spokojení. Fakt bezvadný kočárek. Sice těžší, ale o to stabilnější a bezvadně odolný. Kámoška s ním párkrát jela a pak si na druhé dítko pořídili Muru 4 🙂

evicka_kr
23. dub 2014

Ahojky, u syna jsem mela Muru 3 a ted u dcery mam Muru 3 plus a je to super kocarek... Jiny bych nechtela 🙂 ata nova varianta plus je docela vylepseni, vice mista, lepsi prvky... Urcite doporucuju....

katka_21
24. dub 2014

@tutiiina Doporučuji kočárek Maxi Cosi Mura. Oproti Casualplay S4 má mnohem prostornější korbičku.

tutiiina
autor
25. dub 2014

Super holky. Moc děkuji🙂 teď ještě přemýšlíme o kočárku Jané ale Casual jsme už tak nějak zavrhli.Takže asi Maxi Cosi a nebo ještě zkusíme obkouknout ten jané🙂

monikalochmanova
7. kvě 2014

Já mám jané, a bdud ho prodávat. Korba je mala, je nestabilní, ale dá se to přežít. u Sporťáku mi vadí, je přezka mezi nohama je moc daleko, takže dítě sjíždí dolů (podsedá) a nesedí správně. Kámoška to řeší tak, že si to zatím nechá zašit blíže k děcku.