Kočarek Maxi Cosi Mura 4. Jakou máte zkušenost?

mucinka2
2. kvě 2011

ahojky,moc vas prosim o radu ,zkušenost s timto kočárkem.měla jsem na vyběr i jiny,ale tenhle vyhral.přece jen potřebuji znat i nazor jinych maminek.moci vam diky 🙂

verusinek
6. kvě 2011

Velice dobrou 🙂 , ale tedy se starší kolekcí, u té nové by mne vadilo řešení stříšky u sporťáku.

petradrag
6. kvě 2011

Hluboká korbička a podvozek je naprosto super, pokud ho tedy nemusíš tahat do MHD. Je to trošku tank, ale na zimu skvělý. Bohužel, jak píše verusinek, sportovní sedačka u novější verze už tak super není. Kvůli tomu jsem i kočárek prodala. Nevím jak kolekce 2011, ale kolekce 2010 má strašně malou stříšku, která vůbec nechrání mimi před sluníčkem nebo větrem a ještě se dost špatně skládá ☹ Na druhou stranu, každé mamince vyhovuje něco jiného, tak třeba budeš spokojená 🙂

mucinka2
autor
11. kvě 2011

ahojky ,děkuji.za 14 dni jedu do prahy a naživo ho zkusim.jsem zvědava.hodně reakci proti,ale jizdni vlastnosti pro.tak vyzkoušim a uvidim.dikyyy

centrino
16. pro 2011

chtela jsem se zeptat na polohovani sportaku? je to neco na zpusob treba quinny? kdy se vlastne to cely jen nakloni a prcek ma stejny uhel mezi zadama a nohama nebo se proste zadova cast polozi(jestli me teda chapete 🙂 ?

martinaj23
16. led 2013

Nevíte někdo, jestli lze korbu Maxi-cosi MURA dát i na jiný podvozek? Mám Teutonii s adaptáry na maxi-cosi autosedačku a docela by mě lákalo na podvozek použít velkou korbu MURA