Kočárek Maxi Cosi Mura 4 nebo Tako Captiva Acoustic?

andilekpanenka
4. led 2013

Ahoj ráda bych Vás poprosila o radu, který kočárek vybrat pro novorozeně. O Maxi Cosi se říká a píše, že jsou dobrý a kvalitní, ale zase je prý blbý sporťák a stříška. Na Tako captivu Acoustic jsem žádné recenze nenašla, ale kamarádka má a je spokojená, zkoušela jsem si ho a připadal mi dobrý, jinže nemám žádné zkušenosti, tak nevím co je důležité. Budu ráda za každý příspěvěk, protože v obchodě se dozvídám jen to, že mám koupit Maxi Cosi, protože je to značka...Děkuji

barbusinka
14. led 2013

Ahoj, máme MC a je docela v pohodě. Jezdí se s ním dobře, dobrá manipulace, stabilní, docela dobrý i na lehký terény. Nevýhodou jsou ty umělohmotné spáry, které se "vykloktávají", takže někdy jakoby přeskakuje (zvlášť když máš na něm třeba zavěšenou těžší tašku). Hluboká korbička super, sporťák trochu moc otevřený (malá ho začala používat v létě, takže OK, ale na zimu je fakt dost otevřený). Teď máme dvoukočár EasyWalker a ten mi přijde co do užitných vlastností lepší, takže bych šla do něj i jako do jednokočáru, kdybych se měla znovu rozhodovat 🙂

jita27
15. únor 2013

Ahoj, já mám Tako Captiva - http://www.kocarky-tako.cz/kocarky/kocarky-capt... a jsem sním spokojená, není to teda zrovna nejlehčí kočárek, ale je dobře odpružený, tak se sním pěkně drndá, zatím máme jen korbičku, tak sporťák nemůžu posoudit.

muribana
25. kvě 2013

@andilekpanenka ahoj, pro ktery 🙂 ten kocarek ses nakonec rozhodla?