Kočárek Maxi Cosi nebo Jedo? Máte zkušenost?

telu
9. bře 2012

Ahoj maminky 🙂
vybírám kočárek pro naši malou, která se narodí koncem června. Proto potřebuji větší korbičku, aby nám v ní dlouho vydržela. Mám dva favority, Maxi cosi Mura 4 a nebo JEDO. Máte některá zkušenosti? Který kočárek vybrat, který je lepší? Už si s tím nevím rady, každej má svá pro i proti, tak vás prosím o rady 🙂 Vím, že ohledně Maxi cosi se toho namluvilo hodně, ale ohledně JEDO jsem téměř nic nenašla.

Předem moc díky Terka

simonisko
10. bře 2012

@telu Ahoj, já sice zkušenost nemám, termín mám až v červenci. Ale máš úplně stejný výběr kočárků.
Jedo jsem viděla na veletrhu, paní ho tam i předváděla a moc se nám líbil. Ale potom jsem v obchodě našla Maxi Cosi Mura a nemůžu si vybrat...a teda co sem na tu Muru slyšela negativa, tak že má malou stříšku a hodně do něj svítí a fouká...

telu
autor
17. bře 2012

@simonisko Jojo, přesně to jsem si taky zjistila. Nakonec jsem se rozhodla pro Maxi cosi, je to přeci jen kvalitnější kočárek, který víc vydrží a potom se taky líp prodá 😉 Stříšku vyřeším bud, že k ní dokoupím clonu (to mi poradila jedna moc šikovná paní), tím bude mimi víc kryté a nebo mám kontakt na paní, která dodělává na maxi cosi ten šusták, jak tam býval dřív, takže se boudička o dost zvětší. Kamarádce to udělala a je to super. Tak bud jedno nebo druhé 🙂

simonisko
17. bře 2012

@telu Tak to je super!!!A kde bydlí ta paní?Předpokládám, že když to potřebuju tak je z Prahy, ne?
Taky se mi líbilo Espiro, ale to sem si ještě nebyla ošahat, tak uvidíme...ale je to boj!! 😀

simonisko
20. bře 2012

@telu Tak jsme včera objednali Jedo FYN 4DS Speciální edice 2012, je perfektní!!!!A k tomu sedačku od Maxi Cosi...doporučuju! 😀

telu
autor
20. bře 2012

Tak super, hlavně ať jsi spokojená a dobře jezdí 🙂 Kamarádka ho taky má, je fajn, akorát mi připadá, že nesedí tak 'pevně' na zemi jako MC, ale to je dané konstrukcí. Mají moc hezký výběr barviček, tsk at jsi spokojená 😉

eicul82
25. bře 2012

@telu Taky mě zaujal tento kočárek! Ale trochu mě odrazuje vnitřní rozměr korby: 77 x 31cm a taky ta cena.... 😅