Kočárek maxim 3

andeliin
22. říj 2008

Ahoj maminky 😉
chci se Vás zeptat jestli některé máte tento kočárek, jak jste s ním spokojené? Mě se líbil v-cross jsou si dost podobné, ale ted budeme kupovat tento. Tak chci zjistit jestli s ním máte nějaké zkušenosti. http://www.maximshop.cz/detske-zbozi/kocarky/ko...

krista
15. led 2009

zumka • 1d • Včera ve 22:22
Ahojte. Uvažujeme o kúpe kočíka maxim xl. Chceme trojkolku/ dvojité predné koleso- pre väčšiu stabilitu/ s otočnou sedačkou aj proti smeru jazdy/ s nafukovacími kolesami. Tento kočík spĺňa naše požiadavky. Našla som ho na stránke http://www.kocarky-ruzovypanter.cz/produkt.htm?.... V SR som ho nenašla.Cena je dobrá, tak sa oplatí ho ísť kúpiť do Brna. Ak máte niekto skúsenosť s týmto kočíkom budem rada.

kuchy
31. bře 2009

Ahojky, taky o něm uvažujeme,ale zatím jsem nečetla nikde hodnocení ☹ My potřebujeme čtyřkolku pro vysoké rodiče s větší korbou,maxim je větřší než V- cross. 😉
Jen kde o něm něco zjistit ☹

tereziep
31. bře 2009

Ahoj kuchy. Sice tento typ kočárku nemám, ale můžu ti poradit pár postřehů od sebe.
Koukala jsem na něj a nikde jsem nenašla hmotnost - dost důležitá. Brala bych tak max 15kg. Víc ne. Pak je dost těžký jako sportovní kočárek. Potom, když mrkneš na stránky toho růžového pantera, tak tam je velikost hluboké korbičky 78x34. Chtělo by to se na kočárek mrkout a změřit.
Já mám inglesinu magnum - sportovní korbička na houpacím podvozku. Jako hluboký se používá s hygienickou vložkou a ukončí se nánožníkem. Nikdo nepozná, že to není hluboká korbička. Supr kočárek na malé mimčo, ale nic moc na větší. Už teď mám problém se sportovní sedačkou Je nám 8 měsíců. Výrobce udává cca 85 cm. My se tam už nevejdeme. Taky se mi nelíbí, že je sportovní sedačka dost vysoko nad zemí. Včera jsem chtěla malou přivázat a pásy prostě nestačí - má delší trup a i když je dám na max. tak je to krátké.
Takže pokud nejsi limitována penězi tak bych ti poradila, aby jsi koupila hluboký kočárek a později sportovní - já ho mám doma a supr. No ale každému vyhovuje něco jiného.

kuchy
31. bře 2009

Moc děkuji za rady 🙂 terez.

Jsem limitována hlavně tím,že nemáme výtah, korba musí být dobře nositelná,podvozek skladný.Ty velikosti korby jsou vyjma hlubokých klasik 75, těch 78 cm je nejvíc,co jsem u podobného typu našla,ale máme v plánu si ho jet v dubnu prohlédnout,pokud do té doby nevybereme jiný 🙂 . Mě se dlouho líbila marita,než jsem zkusila odnést korbu.......to by nešlo, v panelákovém malém bytě tak velký kočár nemáme kam dát ☹ Podvozek musí zůstat dole v kolárně, s korbou budu muset chodit hore. Nechápu,proč ty vany nedělají delší 😔

tereziep
31. bře 2009

kuchy asi tě sklamu, ale nedovedu si představit, jak budeš nosit korbu do bytu. Nevím, kolik váží ta tvoje vybraná, ale věř ni, že marita není těžká. Já jsem nedávno nesla svoji malou má 8 měsíců - oblečené bude mít přes 10,5 kg + pytel a kroba - ta má cca 5kg. Měla jsem co dělat, abych ji vynesla ze sklepa do prvního patra. No a proč nenecháš celý kočárek v kolárně a mimčo nenosíš v autosedačce. Ségra to dělala tahle. Měla kočárek v kočárkovně a nosila jenom malou a v zimně pytel. Pokud ale chceš opravdu korbu každý den nosit tak bych teda volila korbu, která se dá jenom nacvaknout. Aby jsi s tím neměla moc práce. Já osobně bych to ale nedělala. Budeš docela dost utahaná. Vem si, že hmotnost korby se pohybuje kolem těch 5 kg. Lehčí jsem neviděla. No a za uši bych korbu taky nenosila - měla bych strach, že rupnou. Jedině mít korbu s možností přenášení jako je na autosedačce a to má myslím cortina. Ale nejsem si jistá.

astrane
31. bře 2009

Na nošení je celkem dobrá taška-není tak těžká jako korba a může tak skoro i vypadat-některý jsou i s boudičkou 😉 Ale to je řešení tak do 6ti měsíců,totéž hluboká korba,pak budeš muset dítě stejně nosit jen tak...Pak už stačí si k tašce najít nějaký pěkný a skladný kočárek.... 😉

kuchy
1. dub 2009

....no mě se spíš líbí ty nositelné korby, co mají to ucho nahoře, jsem docela vazba vzhledem k tomu,jak přibírám,pro mě není hmotnost korby tak hrozná,alespon si zaposiluji,ale v kolárně bych vanu na mimi z hyg. důvodů nenechala. A do bytu se mi Marita a pod.nevejde,leda na střechu 😀

lenulka71
4. dub 2009

Ahoj kuchy,máme kočárek maxim 3.Malý má 3 měsíce.Jako hluboká verze je dobrý,ale jak se pak nasadí sporták,ten se mi vůbec nelíbí,je to takový mohutný.Ale na léto máme v plánu si koupit nějaký lehký sporták,něco jako sprint od baby design.a ten sporták maxim bych si nechala až na zimu,kdyby byla moc zima.Jestli máš nějaký dotaz skrz tento maxim 3,klidně se ptej,ráda ti odpovím .Lenka

miran.da
14. kvě 2009

ahojky, tak jsme vcera taky objednali trojkolku Růžový panter - MAXIM XL, tak snad to bude dobra volba a budeme s nim spokojeni...otestujeme ho ale az koncem cervna, zacatkem cervence...

valinka025
8. led 2010

Ahojky. Tak kočárek Maxim 3 mám doma, vlastně už ho prodávám. Je naprosto stejný jako v-cross ale podstatně levnější. S hlubokou korbičkou jsem byla moc spokojená. Ložnou plochu má 80 cm - a to jen nějaký kočárek nemá. Ale bylo mi to na prd, když mám extrémně velké dítě ☹ Jinak skvěle houpe a má velký nákupní koš, který toho opravdu hodně unese. Jo a korbička se dobře nese, když člověk potřebuje - až na tu váhu, hlavně toho dítěte - to se pronese 😉 Navíc když dáte korbu na zem, tak se dá skvěle houpat, takže dítko na návštěvě může spát i v korbičce. To jsme praktikovali docela často.Teď poslední měsíc jsme přesedlali na sporťák - musím říct že je fakt větší a robustnější, ale musíte počítat s tím že trojkombinace většinou něco ošidí. Buď hlubokou korbu nebo sportovní verzi jako v tomto případě. Proto kočárek prodávám a kupuji lehčí a skladnější verzi sporťáku. Ale většinou to tak asi dělá více lidí. Použijí hlubokou korbu a pak pošlou dále.

hori
12. dub 2010

Ahojte, kto mate tento kocik maxim 3, mohli by ste mi prosim vas zmerat rozpatie kolies? Velmi sa mi tento kocik paci a chcem ho kupit, ale musim vediet ci s nim vojdem do vytahu.

annie13
7. srp 2010

my ho mame a sme MAXIMalne spokojni 😀

tirtir
21. říj 2010

Ahoj na nás čeká maxim 4 na prodejně. S tímto kočárkem jsem moc spokojená, má ho má švagrová a tak jsem si mohla vše odskoušet. Verze hluboké korbičky je skvělá a sporťák je taky perfektní- můžu jen doporučit. Na zakázku jsme si nechali přidělat i polohování zádíček takže budu maximálně spokojená. A i odvětrávání hluboké korbičky je supr nápad.

megi1989
28. únor 2011

Ahojte, je tu niekto, kto ma odkusany maxim xl ? Velmi sa mi zapacil v ruzovaj farbe -) najprv som sice chcela chicco s3 ale neviem ho zohnat v ruzovej, a tento maxim je uplne dostupny aj hocikde na nete v ruzovej, len by ma zaujimali nejake vase skusenosti ohladom neho. dakujem 🙂

zukoc
1. bře 2011

Já mám Chicco S3, je to sice trojkolka, ale zvládla jsem s ní jakýkoliv terén. Taky je dost vysoký, brala jsem ho kvůli manželovi, má 2 metry. Korba se jedním cvaknutím sundá a dá přenášet, není to žádná tíha a je to super, když dítko usne, ale je třeba jít domů. Taky na podvozek jde bleskově zapnout autosedačka bez adaptérů a sportovní verze je prostorná, určitě min. pro dítko do 3 let. Krásně se napolohuje a mímu nic nebrání v pohybu a v tom, aby si lehlo jak uzná za vhodné🙂) Měla jsem ho pro dcerku a teď jdu do něj zase. Byla jsem maximálně spokojená.