Kočárek Mikado Boston

mirka755
5. zář 2008

je to zatím novinky, takže ho nejspíš ještě nikdo nemá ale pro inspiraci 🙂 http://www.pampeliska.net/index2.php?akce=detai...

chala
10. zář 2008

Tak na tenhle kočárek jsem už taky koukala. Jem mě neni jasný, proč ho nemají na oficiálních stránkách. Jinak kamarádka má něco podobného a jezdí se s nim supr.

wansday
28. lis 2008

Ahoj, mám dotaz.. sestra si koupila tento kočárek a do teď jsme nepřišl na to, jak se sundavá pultík na rukojeti.. nevíte někdo???

petis
28. lis 2008

Ahoj holky,
tak tento kočárek máme koupený a pěkně čeká, až se naše malá vyklube a budeme moct vyjet 😉
Máme ho teď zaparkovaný u mých rodičů, to víte, pověry ..., ale pokaždé, co jsem u našich, tak se musím pokochat a projet se 🙂
Takže jízdní zkušenosti nemám, ale vybírali jsme mezi X Landerem, Implast Bolderem a nakonec vyhrál Mikado Boston 😉 Mám ho v albíčku 🙂

Wansday,
až budu u našich, tak se na ten pultík kouknu.
Ale sundat jde, my ho zkoušeli nandat i sundat, máme ho i na fotkách v albu, ale nevím, jak se na to šlo, musela bych to vyzkoušet. Takže jestli vydržíš a já nezapomenu, tak pak písnu 😉

wansday
29. lis 2008

petis: jéééé, to budeš hodná, moc děkuju🙂

halpa
4. pro 2008

Ahoj holky, taky přemýšlím nad Bostonem.
Petis - v albu máš autosedačku maxi-cosi,jestli jsem se dobře dívala, nevíš, jestli se dá přes adaptér nasadit na kostru toho Bostonu?

petis
4. pro 2008

Halpi,
jj, autosedačka Maxi cosi se dá vložit do adaptéru na podvozek Boston.
Informovali jsme se o tom, přímo na PL stránkách se to uvádí a zkoušeli jsme to v obchodě a vše v pohodě.
Nám se taky moc nezamlouvala ta, co se dodává ke kočárku, tak jsme si raději za stejné penízky pořídili starší, ale kvalitní Maxi cosi.
Taky uvažujete o bostonu?

halpa
4. pro 2008

Jé, to jsem ani nečekela, že tak brzy zareaguješ, to jsi hodná. 🙂 A udělala jsi mi radost, protože ta autosedačka se mi opravdu nezamlouvá a na maxi-cosi jsem slyšela jen chválu, takže bych si raději pořídilu tu.

No já mám dilema - vybírám mezi Jané Slalom pro a Bostonem - cenově jsou oba úplně někde jinde. Jané má všechno, co potřebuju, aby kočárek splňoval, až na tu cenu. Bostona jsem viděla v obchodě a jako hluboký kočárek mě nadchl, ale nikde jsem ho neviděla jako sporťák, až u tebe v albu. Jak se ti líbí jako sporťák?
Potřebuju, aby se dala lehce sundat korba, protože ho budu tahat do 3.patra bez výtahu, takže nejdřív korbu a pak se budu muset vrátit pro kostru. 😒

petis
6. pro 2008

No, popravdě jsme kočárek složili jen 1x u našich, když jsme si ho přivezli z obchodu...Sporťák šel nandat úplně lehounce stejně jako hluboká korba (po bocích se to jen jakoby odaretuje a celé se to vytáhne), sporťák jde dát po i proti směru, jsou tam asi 3 polohy (tady si nejsem jistá, měli jsme ho složený opravdu jen jednou).
Boudička z hluboké korby se připne pak i ke sporťáku, sporťák má svůj nánožník.
Jako sporťák se nám s manžou líbil, máš pravdu, že hluboká korba je super. Jinak na to přenášení mi připadá opravdu lehoučký.
No Jané nebo Boston ... to je opravdu cenově úplně jinde. Nás vyšel Boston na necelých 8000,-Kč bez autosedačky, sedačku jsme koupili 8 měsíců starou (ale je jako nová) za 1800,-, takže se vším všudy máme komplet za necelých 10.000,- kč. Na takovou cenu se u Jané nedostaneš ... to se musíte s manžou pořádně rozmyslet vy, kolik budete chtít investovat atd. 😉
Jaká barevná kombinace se ti líbí?

halpa
8. pro 2008

Ahoj Petis - my už jsme se asi definitivně rozhodli pro Bostona, okoukli jsme ho i s manželem v prodejně, na všechno se vyptali, manželovi se líbil, mi taky, takže ještě řešíme tu autosedačku - manžel by bral i tu k tomu kočárku, já bych raději tu maxi-cosi. Takže to je jediný problém, který zbývá vyřešit a jdem do koupě. 😉

petis
14. led 2009

Ahoj holky,

po dlouhé době se hlásím a obnovuju tuhle diskuzi !!!

Miminko už máme na světě a už jsme byli 3x venku 🙂 Kočárek je OK, dobře se mi s ním jede, je lehký, prostorný, fakt v pohodě !!!
Pokud jsou uježděné nebo vyhrabené cesty, tak jsem měla odaretovaná přední kola, jelo se lehoučko, nemusela jsem ho nikde nadzvedávat, fakt super !!! Když jsem jela po polní hrbolaté cestě, raději byla kola zaaretovaná a taky naprostá spokojenost 😉

A co vy ostatní, máte už taky nějaké zkušenosti?

avis
9. únor 2009

Ahoj holky, nevíte ak u BOSTONU sundat ten pultík...... ☹ ☹ moc se mi nelíbí.Jinak bych ho brala hned.V prodejně nám tvrdili,že dolů nejde.........

katy.m
16. únor 2009

Ahojte, tento kočárek má novinku pro dvojčata.Je už tady nějaká maminka ,která sním má zkušenost?
http://www.kocarky-tom.cz/bostonduo.htm

halpa
17. únor 2009

Ahoj, pultík se určitě dá dolů sundat, my jsme zase byli v obchodě informovaní takto, že se sundat určitě dá.
Mimochodem petis - my jsme ho nakonec nekoupili kvůli špatnému způsobu přenášení korby, kterou musím tahat do třetího patra bez výtahu, ale to byla jediná chybička, kterou jsem na něm našla. 😉

vladkaxx
2. dub 2009

ahoj holky, líbí se mi také tento kočárek. Nevíte náhodou někdo kde se tento kočárek vyrábí, myslím zemi? Nikde to nemůžu najít.

vladkaxx
3. dub 2009

tak už to vím,ale kdyby to také někoho zajímalo,tak je to Polská výroba

krista
7. dub 2009

matmisa • 5. duben 2009 v 07:21
Ahojky, prosím, prosím poraďte. Vybrala jsem si kočárek Boston. Máte s ním někdo nějaké zkušenosti. Jak je kvalitní, velký, skladný do auta, co otáčivá kolečka apod. Moc děkuji.

petis
7. dub 2009

Ahojky,
my Boston máme a jezdím s ním přes 3 měsíce.
Skladný do auta je opravdu super, je lehoučký.
Využíváme hlubokou korbičku a ta se mi zdá hodně prostorná, naše Kája se tam krásně vleze jak s fusakem tak i bez a má tam ještě hodně místa. kdybys chtěla, můžu poměřit.
otáčivá kolečka využívám maximálně, akorát když jsme jezdili ve sněhu, tak jsem je měla zaaretovaná, jinak maximální spokojenost.
Akorát nám prasknul ráfek na zadním kole a to dokonce 2x 😠 , ale v obchodě nám ho bez problémů vyměnili a snad už to bude OK.

revik
12. dub 2009

Ahoj holky, ja mam Bostona a jsem s nim maximalne spokojena, nebyt mych zdravotnich problemu..., musim ho prodat ☹ ☹ ☹ Bostona jsem si koupila jen do auta na prejizdeni (splnoval vsechna ma kriteria - lehoucky, skladny do kufru, hodne velka korba, skvela manipulace), protoze mame na zahradu starsi terenni, ale protoze nemuzu stejne nikam jezdit, tak ho musim pustit dal 😔 Je uplne jako novy, bez chybicky, zelenkavo-cerna, nadherna kombinace, ve skutecnosti vypada lip jak na netu. Tak pokud by mel nekdo zajem, muzu prodat i s autosedackou a adapterem + pustim zdarma kombinovatelny fusak do kocarku i autosedacky a pridam i soupravicku do porodnice (musim se zbavit co nejvice veci, muzu dat i na vyber jine veci). Na cene se domluvime ke vzajemne spokojenosti. Pisnete mi kdyztak na renysek@post.cz A vsem Bostonakum preju prijemne pojezdenicko a miminkum pohodlicko!!! 🙂 🙂

dareen
21. dub 2009

Ahoj, mám tento kočár už přes 4 měsíce a max. spokojenost.V zimě se osvědčil parádně.Nejdříve jsem váhala, protože se mi nezdál moc odpružený,ale jízdou se časem pružiny opravdu uvolnily a nyní i hezky houpe.Korbička prostorná, barvy drží pěkně.Kolečka nevržou, aretaci využívám pořád.Dobře se skládá do auta, což využíváme dost často....takže u mě zatím na jedničku...Snad se osvědčí i sporotovní verze.. 🙂

alleycats
14. kvě 2009

Ahoj,mám zájem si koupit tenhle kočárek boston,ale nenapadlo mě,že by autosedačka nebyla bezpečná?nebo co se vám na ni nelíbilo,že jste si koupili maxi-cosi a kolik ta stoji?děkuju

achina
21. kvě 2009

Ahoj holky, tento kocarek se mi taky moc libi, akorat nemuzu najit skoro zadne prodejce. Neni nekde nejaky seznam prodejen, kde bych ho mohla vyzkouset?? Jsem ze Zlinskeho kraje a uz mi tece trochu do bot. Jestli nekdo neco vite, prosim napiste. Diky moc 🙂

zuzuliq
21. kvě 2009

Ahoj dievcata 😉 Tak ja som mala tiez zalusk na Mikado ale zdal sa mi byt oproti inym kocikom dost tazky a sportova cast sa mi zdala byt malinka. Tak mame dalsieho favorita Moon S3

achina
22. kvě 2009

Holky, tak jsem jeste tady na Konikovi narazila na diskusi Mikado Oxford a tam jsem zjistila, ze je dobra prodejna ve Starem Meste na Hradistsku, tak super, ze uz to vim. A jeste myslim v Uherskem Brode to prodava p. Soukenik. Tak to jen kdyby to nekoho zajimalo. Jeste jsem narazila na jednu zajimavost, tyto kocarky jsou trochu vyssi a kupuji si ho vyssi holky. Ja mam 160 cm a dostala jsem strach, ze na me bude velky. Nemate nekdo s timto zkusenost?? Diky moc, preju prijemne vybirani. 🙂

achina
27. kvě 2009

Vidim, ze tato diskuse uz moc nezije, to je skoda ☹ , zrovna bych na vas mela tolik dotazu ohledne tohoto kocarku. Co se tyka sportaku, jestli se da operka dat uplne do svisle polohy, nekdo tady psal, ze mimco je tam v polo-lehu a vys uz to dat nejde, coz je spatne. A taky co se tyka brzdy, je pry jen na jedne strane (na strane nafukovacich kolecek), je to OK? A chybi tam nekomu brzda na rukojeti? Kdybyste sem nekdo zabrousil, tak urcite napiste sve zkusenosti..Ja stale pochybuju o te polske vyrobe, tak s objednanim vaham. Diky 🙂

alleycats
30. kvě 2009

Ahoj,tak jsme včera jeli s manžou do Prahy kupovat Boston a prodejnu nám zrušili☹zabloudili jsme do ,,nejaké" jine s kočárky.Naštěstí jsem si vzala s sebou metr,tak jsem všechny korbičky přeměřila a zjistila jsem,že jak x-lander,oxford či jiné mají šířku 35cm a délku 79,což není mnoho.ovšem mě se boston líbil hned,tak i přes tyto rozměry,jsem si ho sjela do Kel koupit.Autosedačku máme taky jinou než co je k sadě.No a kdyby se malá v zimě nevešla i s fusakem do korby,tak mám naštěsti od znamých větši kočár

muntajka
24. lis 2010

@petis ahojky prosímtě mohla bys mi napsat jak se dá sundat pultík u kočárku.Byla bych ti za to moc vděčná nemůžeme na to vubec přijít Díky moc Monika 😒 😕

petis
25. lis 2010

@muntajka
Juj, popravdě už kočárek nemáme, když Karoli odjezdila v hluboké korbě, tak jsme ho prodali a koupili Větší sporťák.
Ale pultík se jen nacvakával, tuším, ne? Fakt nevím 100%, my jsme ho ani nepoužili, jen jsme ho tam zkoušeli dát a myslím, že se jen nacvaknul.