Kočárek Mikado Oxford. Máte zkušenost?

bambusek
5. kvě 2007

Ahoj holky, muzete mi nekdo poradit jestli mate zkusenosti s kocarkem mikado oxford? Videla jsem ho v krame a docela se mi libil a cena je super, jen se bojim, ze je to Polsky vyrobek

cifer
25. čer 2008

Ahoj holky 🙂
kočárek Mikado oxford jsem viděla náhodou včera naživo u nás v mimi obchodě a všimla jsem si ho jen proto že stál vedle mého velkého favorita 😅 (implast bolder) a protože je mu hodně podobný ale nemá tu podle mě velikou chybu co ten můj favorit 😉 😀 takže jsem ho vzala na vědomí (viděla jsem tuto značku poprvé) a dneska jsem si ze zajímavosti přečetla tuto diskuzi a můžu vám říct, že jste mě teda dostaly 😅 😀 vypadá to že je úplně úžasnej 😵 a já mám nového favorita 😵 vím že už to tady několikrát bylo napsáno, ale vy co ho máte co si myslíte o trojkolce na vesnici a do terénu? 🙂

lucifer
26. čer 2008

Pro Cifer: Taky jsem se do něj zamilovala právě ve Vyškově v Mimi obchodě, měli ho tam v pistáciové barvě a byla to láska na první pohled, takže jsem pro něj taky rozhodnutá, akorát si ho budu brát přes net, kde je skoro o 2.000,-- levnější než v Mimi.

cifer
26. čer 2008

lucifer: a chceš trojkolku nebo čtyřkolku? 🙂 trojkolka je moc hezká, ale pořád mám nedůvěru do toho terénu 😅 Míšovi rodiče bydlí pod lesem, takže tam fakt chodníky a pořádný cesty nemají 😝 😀

lucifer
26. čer 2008

Já jdu do trojkolky, přijde mi v pohodě a stabilní, já bydlím v Drnovicích, tady je to ok, ale tady budeme jezdit různě...nebála bych se toho, opravdu mi přijde, že je to dobře vybavenej kočárek a za dobrou cenu

cifer
26. čer 2008

lucifer: u nás by měla být trojkolka taky v pohodě, i když u nás bývá dost sněhu ale v tom Lulču si to fakt nedokážu moc představit 😉 no uvidím, mám ještě na kočík čas, takže to budu muset pořádně promyslet 😉 🙂 a kde ho budeš prosím Tě objednávat? 🙂

lucifer
26. čer 2008

Tady jsem ho našla nejlevněji

http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=10664159&tab=6

takže určitě odsud

cifer
26. čer 2008

lucifer: díky 🙂 ale to je bez autosedačky, ne? já mám dojem, že v mimi ho mají za necelých 9 tis. i a autosedačkou... a já jestli se přece jenom rozhodnu pro čtyřkolku, tak ho budu muset koupit v mimi, protože na netu jsem ho nikde nenašla....

lucifer
27. čer 2008

Jo jo to je bez autosedačky, ale na mimibazaru najdeš i s autosedačkou a za lepší cenu než v kamenném obchodě, já si myslím, že v mimi byl bez autosedačky, ale nevím to jistě.

astruska
29. čer 2008

Ahoj všem!!
Hlásím se po delší době.... zamáčkla jsem slzu při poslední jízdě s hlubokou korbou a už si to drandíme ve sporťáku. Je to děsný jak čas letí....nedávno jsem vás pročítala a hltala názory ohledně Ox-fotda a už budu mít pomalu lezoucího průzkumníka.... jak já záááávidím čekatelkám 😉 no nic....tak sporťák a my..... trvalo den než jsem si zvykla...je prostě jiný než hluboký kočárek.Už nemám mimi,ale vykukujícího vykuka,který je naprosto spokojený,že vidí do světa a na pocity maminy prdí 😵 ....jinak sporťák je super i když je posazený o trochu níž než hluboká korba,ale trojkolový podvozek je stále elegantní a celkově kočárek vypadá moc pěkně...hlavně se stínítkem,které přesahuje až přes rukojeť a tak Maxímu koukají jen chodidýlka.Já mu opravdu nemžu nic vytknout,jsem spokojená a i v lese na chatě projedeme dost dobře!!
Takže všem přejeme dobrý výběr a hlavně pohodové těhu,nebo pohodové miminkovstvý a všem KRÁSNÉ LÉTO!!!Pa A.

caira
30. čer 2008

holky tak ja uz konecne vratila zpatky mikado a zase pouzivame nas quinny a nechce se mi ani verit jak velky je to rozdil, ja s mikadem fakt byla nestastna, oproti tomu nasemu se s nim proste desne spatne manevrovalo a co mi ke konci vadilo snad uplne nejvic bylo to madlo, ty prohlubinky { asi se snazili to vytvarovat podle prstu,ale teda nevim ci prsty to byly} vubec "nepasovaly" takze jsem mela akorat otlacene ruce a posledni tri dny uz nam pak nebrzdil vubec, ta pruzinka se cela nejak rozjela a bylo to 😀 musim rict, ze jsem s nim byla spokojena po rovince na asfaltu,ale v momente, kdyz jsem jeli z kopce nepo po dlazbe tak to bylo teda neco. Ale jako zkusenost to bylo dobre, o to vic ted ocenim, ze mame buzzika 🙂 vsem s mikadem preji bezpecne a hladke jezdenicko a spokojene deticky 🙂

cifer
3. črc 2008

caira: teda Ty mě děsíš 😨 ale většinou holky kočík chválí, tak snad bude opravdu dobrý 🙂 mě jediný co pořád vrtá hlavou je jetli trojkolka nebo čtyřkolka a pořád se nemůžu rozhodnout... ono by úplně nejlepší by asi byla čtyřkolka o otočnými koly, ale tuhle variantu bohužel mikádo nenabízí.... ještě že mám pořád dost času se rozhodnout 😅 😀

leryl
3. črc 2008

cifer:já jsem chtěla čtyřkolku,protože krásně houpe,ale sám prodavač mi pak řekl,že je dobrý jako hluboký,ale sporták by zase houpat neměl,aby dítě nevypadlo.Takže jsme nakonec koupili uplně něco jiného

cifer
3. črc 2008

leryl: tak to jsi mi moc nepomohla 😅 😀 ale ten názor o houpacím sporťáku už jsem taky slyšela, ale mamka mi říkala že je to blbost, že pres nás taky vozili v houpacích sporťácích 😉 tak nevím 🙂 a jakej kočík nakonec máte? 🙂

astruska
3. črc 2008

Ahoj !!
Dočítám a myslím,že je to věc názoru, co od kočárku chceš....
čtyřkolák...houpací a prostě celkově normál,žádná moderna...nemyslím to zle!!! 😵 nebo
trojkolku ..lehkou eleganci a trochu tvrdší ležení...i když mě se tvrdý nezdá 😉 jak už jsem psala jsem naprosto spokojená!!
V naší miminí partě je nás 7 holek...děti 2,5r - 2 měsíce. 🙂
-BEBETO
-TAKO
-MUSTY
-INGLESINA
-ROYAN
-OXFORD...Piccaso
-OXFORD...č.110
když se sejdeme,tak je to jasný...vedeme na 100% s Oxfordem a Mustíkem!!
Ale jak říkám,co mamča,to jiný názor a požadavek a náročnost.
Takže ať všem kočárky pěkně jezdí,hlavně si jich užívejte....tahle krásná doba rychle uteče!!!
Pa páá!! 😵 😉

revik
4. črc 2008

Astrusko, ahoj🙂
Ja porad vaham, ale asi se opet (mozna🙂 vratim pri vyberu spis k oxfordu, ten Jumper je dost uzky. Nevim ted, kolik ma oxford, uz jsem ty miry zapomnela, ale urcite ma sportak i korbu sirsi a delsi, i kdyz zas ten design libil trochu vic a hl. to perovani bylo uzasne. V utery jedu na ko, tak se pak stavim zase na obvykle kolecko po kocarcich 😉 🙂 Musim oboji premerit. Uz jsem i uvazovala, jestli nedojezdit ve starem, nic mu neni, ale tahat se s nim do kufru a mit vecne namozene zada, to taky nechci. Jeste mam par tydnu cas 😉 Jo a nema nahodou Maxe? My budeme mit zrejme Maxicka🙂))) Viktorce (sestricce) se to moc libi a manzel tomu prisel taky na chut, ja jsem jine hezci nenasla. Ted jsme vybirali jen tak z legrace dal a nic jsme proste nenasli 😵 nebo ☹ ... 😉 tak asi maxmilian (ikdyz tahle verze se zda zrovna MM prilis dlouha), pripadne maxim (to uz se zas tak nelibi me, ale byl by to hlavne Maxik;)).

revik
4. črc 2008

😅 nemam svuj ntb, tak fura preklepu, omlouvam se 😉
Astrusko, kdyz tak mi napis, jakou verzi Maxe mate a jak jsi spokojena s uzivanim 😉 (jmena;)). Ty jsi zrejme z Phy? Tady ho nikdo nema, coz je spis pro me plus, ale urcite se najdou rejpalove 😠 K Viktorii by rozhodne sel 🙂

lencak80
10. črc 2008

ahojky,m tak já jsem měla jasného favorita Implast Bolder, ale nakonec se mi moc nelíbil ve sprťáku, tak jsme zajeli do brna an první pohledn sjme se s přítele shodli na Mikado Oxford, je lehký a hlavně má vše, sporťák a autosedačku,a c ena výborná, takže pokud zjistím nějaké nedokonalosti, tak pak pořídím už jen sportá, třeba z druhé ruky, to je mi jedno, ale pokud budu spokojená, tak to bude fajn. Myslím, že žádný kočár není úplně dokonalý...
a jsem ráda, že trochu houpe, protože když se někam najíždí, tak ho pěkně nadzdvihnu, kdežto pokud je tvrdý podvozek, tak asi docela těžko...
zatím mi stojí u našich...tak jak budu mít více zkušeností, tak dám vědět...
jo a velká výhoda je, jak lehce se skládá.... to moc ocenuji, jelikož s ním budu manipulovat převážně já, že?

lencak80
10. črc 2008

omlouvám se za překlepy, asi už toho mám pro dnešek dost!!! 😉

lencak80
10. črc 2008

Cifer, vůbec bych se toho nebála, ale myslím že Mikado i Implast jsou srovnatelné

astruska
10. črc 2008

Ahoj při večíru... 😉
Zdravím všechny čekatelky....užívejte bříšek a pohlaďte je!!! 😵
Ano ano mám Maxíka.....Maxmiliána, ale je to Maxíček, nebo Macccccík.....nebo taky někdy když pláče Mášííínek, nebo Macek....to jako když se naooko zlobím 😵 😵 😵 a nejkrásnější je když se někdo zeptá jak se jmenuje tak říkám MAX!!! a to všichni koukají a kdeže jsem k tomu jménu přišla... 😲 😲 😲 ....mám ještě vekou dceru bude ji 14 a ta je Žaneta a spolu s Maxem si myslím,že je to parádní kombinace. Jsme z Plzně.
To jsem ale odbočila od Oxforda....sporťák využíváme na 100% a už si na hlubokou korbu ani nevzpomenu....dokonce jsme měli srazík s holčinama z diskuze-stejně narozených dítek a všechny nás okukovaly.Sporťák se líbil.Se stínítkem je opravdu dokonalý. 😉
Už jsem také zakoupila gofláče, potřebujeme je na dovču a třeba na cestu vláčkem...máme espiro jet- 01 /bledě modré se šedou a černou/.Na rychlý přesun bohatě stačí-pláštěnka, nánožník a zimní vložka jsou v ceně/ a jinak využíváme Fordíka, ten je SUPER! 🙂 😵 🙂
Všem přeji jak jinak než krásné a pohodové těhu a zase někdy pa pa A.

krasnoocko
11. črc 2008

Ahoj maminy 🙂
psla sem asi tak pred pul rokem ze sem si taky koupila oxfordika a uz se nemuzu dockat az tu svoji kocicku do nej polozim...mame termin za 14 dni tak uz kazdy den premlouvam at vyleze ze ma fakt cupr karu 😎
Mam tu trojkolku se zdvojenym prednim kolem a je fakt jak tu uz nekdo psal ze je vevnitr trosku tvrdsi.tak sem koupila takovy podelny slabsi polstarek-vypada jako matrace a povlikla do prosteradla a je to jako kdyby to k tomu patrilo...takze to mam nachystane a ted par sexiku s tatkou a par prochazek a snad pojedem..jednou si prdnu a bude venku 😀 teda doufam 😀 tak papa a uzivejte leta

beruska38
14. črc 2008

Ahojte holky, moc se mi líbí kočárek Mikádo Ox-ford...přemýšlím o jeho koupi. Vidím, že je s ním opravdu spokojenost. Chtěla jsem se zeptat jestli nevíte, kde v Brně ho v obchodě mají. Objednám ho přes net, ale chci si ho jít zkusit povozit. 🙂 Díky moc

kudrlenkaa
15. črc 2008

Holky já mám taky tenhle kočárek, ale ztratila jsem ze sporťáku tu sponu, kterou se připnou pásy, nevíte někdo kde by se to nechalo koupit????

lucifer
15. črc 2008

Pro Beruska38: V Brně mají tyto kočárky v prodejně v Husovicích...nevím teď jak se to přesně jmenuje, ale jistě budeš vědět. Mají ho tam v několika barvách, tak můžeš mrknout. Taky jsem se tam mrkla, ale zrovna dneska objednala přes net.

helca76
16. črc 2008

Ahoj holky, tak já už drandím s Oxfordem skoro tři měsíce a nemůžu si stěžovat 😀 Jen jednou se objevil problém - kočár se stáčel pořád k jedné straně, ale pak jsme zjistili, že jedno kolečko je nafouknuté míň 😨 Po dofouknutí bylo vše OK. Když jedu v nerovném terénu, zaaretuji si přední kolečka, jede se mi tak líp. Po rovince ve městě mám kolečka volně 😉 S kočárkem jsme byli i na dovolené u Křivoklátu a Oxford tamní terén zvládl na jedničku. Takže doporučuji 😉
Zdravím Astrušku 😉 😀

astruska
17. črc 2008

Také zdravím !!!!!!!! Helču 76 ....kdy se uvidíme??? 😀 a naprosto souhlasím se vším ohledně jízdy v terénu a aretací koleček....to jsem tě ale dobře poradila s výběrem kočárku co???!!! 😀 😀 😀 😉 pa pa a všem ostatním též!! 😵

krystalek24
21. črc 2008

Ahoj maminy a těhulky. Všimla jsem si, že všechny máte zájem o kočárek Mikádo oxford. Kamarádka taky jeden prodává. Je 2 měsíce ježděný, tudíž ještě v záruce. Je u toho sportovní nástavba a adaptér na autosedačku. Pokud byste měli zájem, tak mne prosím kontaktujte na mém mailu krystalek24@seznam.cz. A dohodneme cenu. Barva je světle zelenkavá. 😀 Je opravdu krásný. Schovávala ho pro mě, ale já jsem bohužel jen snažilka, tak není důvod čekat. Mějte se krásně a opatrujte se 😵

ivkaa
22. črc 2008

Ahoj hoky. Koupili jsme take ox-forda, ale co me zarazi je, ze jsme k nemu nedostali zadny navod k pouziti (jen paragon).....zajimalo by me, jestli je chyba na strane prodejce, nebo se ke kocarku vubec nedodava....jak jste to meli vy? Nevim ted vubec, jak a na kolik stupnu muzu napriklad vyprat vnitrek apod. Diky!

caira
22. črc 2008

cifer, promin, nechtela jsem te tou svou zkusenosti s mikadem desit, ale ja z mikada pproste byla nestastna a fakt jsem byla rada, ze jsme ho vratili zpet.

Prijde mi proste ne dost dobry my meli trikolku, vubec nebyl stabilni, na nerovnem povrchu se nebezpecne zacal naklanet do stran atd a fakt se musel drzet silou a celkove me deptal.
Ja tim, ze mame take trikolku tak jsem cekala, ze mezi tim nemuze byt takovy rozdil, ale je a neskutetecne.

No sestrenka od ktere jsem ho mela pujceny ma rocni holcicku a uz ho chtela prodat { ted ceka opet mimco} ale mikado si pry nechaji jen na zahradu a poridi si jiny { takze to svedci o tom, ze to proste fakt neni asi nic moc, kdyz se ho uz po roce zbavuji a budou utracet za novy} to my sice dali za kocarek vic, ale zase nam vydrzi dokud bude kocar potreba...

astruska
22. črc 2008

Ahoj!!
Jen tak nakukuji a nedá mě to abych nenapsala.
Cairo, to tedy koukám 😕 jaké jsi měla trable s Oxfordem....nechápu, jak může být nestabilní a naklánět se....hmmm fakt koukám...Já s ním zkoušela dělat ""psí kusy"" a naprosto v pořádku!!!!!A to žes ho musela držet silou, tak to mě nesedí už vůbec.
Ale co, každý máme jinou zkušenost....jezdím s ním od listopadu a už máme sporťák a opravdu jsem nenašla jednu jedinou vadu na kráse.
No nic, co člověk to názor!!!
A tak všem čekatelkám přeji dobrý výběr!!
Zase někdy ahoj A. 😵