Kočárek Mikado Oxford. Máte zkušenost?

bambusek
5. kvě 2007

Ahoj holky, muzete mi nekdo poradit jestli mate zkusenosti s kocarkem mikado oxford? Videla jsem ho v krame a docela se mi libil a cena je super, jen se bojim, ze je to Polsky vyrobek

claris
28. bře 2008

skleničko: jak kvůli ceně, směrem nahoru nebo dolů? někdy jsou chlapi hrozní, naštěstí u nás to bylo tak, že já ho našla obhlídla, on jen schválil, no když viděl mé nadšení tak mu stejně nic jiného nezbylo 😀

molly1
29. bře 2008

Zdravím všechny pisatelky a fanynky ox-fordíku 🙂
Někde na začátku diskuse jsem četla, že při koupi kočárku je třeba si dát pozor na starší typy, které mají odllišná kola od nové verze (jsou to taková ta klasická se šprušličkami) a liší se i brzdou. Údajně jsou tyto kočárky méně stabilní kvůli rovným kolečkům. Já mám teď možnost koupit od jedné maminky tuto verzi, kolečka nejsou skosená, tak jako u nynějších kočárků a tak mám obavu o tu stabilitu. Mohla by mi prosím některá mamča poradit?

kuckat
29. bře 2008

sklenicka: Myslis, ze se Ti libi vic ten pistaciový nebo ten sedy?

Jinak my jsme si tento typ s manzelem vyhlidli hned na prvnim obhlizeni kocarku a zatim jsme nenasli jiny, ktery by se nam libil vic ( myslim i v te cenove kategorii, kolem 20 000 ,- KC se mne samozdrejme libily, ale to se nam zda uz hodne a nevidime zase tak velky rozdil, aby stal dvakrat tolik).
Akorat porad nevim jakou tu barvu. Pistaciovy a nebo sedy s cervenym pruhem, porad o tom premyslim ale asi z te prakticke stranky vyhraje ten sedy. S mantelem to uz probirat nemuzu, uz ho to nejak nebavi, jak to porad menim.

sklenicka24
29. bře 2008

Kuckat: Vem si rozhodně tu pistáciovou. Ten je prostě úžasný. Ale záleží to jen na tobě. 😵 😉

anduli
2. dub 2008

Holky, tady máte všechny barvy, přímo na stránkách výrobce (pokud už tady je někde uvedena, tak se omlouvám za pozdní reakci... 🙂 :

http://www.2o2.pl/go/_info/?user_id=0352&lang=pl

Já se teda rozhoduji mezi 03 a 08. Nejdříve se mi taky líbil ten pistáciový, ale už jsem ho viděla u nás ve městě jezdit, tak bych chtěla být originální... 😉

lucifer
3. dub 2008

Tento kočárek jsem viděla jednou v obchodě a okamžitě jsem se do něj zamilovala, pistáciová, to je jasná volba 🙂. Jak tak koukám po internetu, ceny se dost liší, v kamenné prodejně ho mají za 8.500,-- Kč a teď jsem našla nabídku na mimibazaru - nový za 6.960,-- Kč, co si myslíte o nákupu kočárku přes internet?

gajda
3. dub 2008

S nakupováním přes internet zkušenosti zatím nemám, ale moje sestra si přes internet objednávala např. ohrádku pro malého, autosedačku a pár oblečků a je dosud spokojená. Ohledně nákupu kočárku přes internet bych se bála možných problémů v případě reklamace a servisu, ale je to čistě jen můj názor. Já si ho pravděpodobně pojedu v sobotu objednat do obchodu v Kolíně, kde mě předem ujistili o tom, že při případné reklamaci a opravě budu bez kočárku max. 1 den. Jen ještě nejsem pořád rozhodnutá co se barvy týče.

gajda
3. dub 2008

Ikdyž teda ceny na internetu jsou opravdu zajímavé a lákavé

moranda
3. dub 2008

Ahojky,
já si nakonec koupila kočárek přes internet od jiné maminky po její holčičce. Jelikož byl trochu jetý, tak ho manžel promazal seřídil, náhradní díly jsme pořídili přes dovozce (kočárky tom) a jsem spokojená. Byli jsme si ho vyzvednout osobně, takže jsme si ho prohlédli a zkusili s ním projet, abychom nekupovali zajíce v pytli 🙂, takže teď čekáme jen na vyklubání Elišky počátkem července. Vyšel nás na 4 500,-Kč + nová taška ke kočárku a díly k boudičce 540,-Kč. Mám dobrý pocit, že jsem ušetřila a můžu pořídit další nezbytnosti na mimi.

sklenicka24
3. dub 2008

Ahoj holky, tak mi ho manžel nakonec také dovolil, ale prostě mám v sobě obavu, že to prostě bude malé. Já nevím, čeho se bojím. Asi po zkušenosti s prvním dítětem, byl to obřík 4.300kg, tak mám strach, že se mi tam nevejde. Nebo si zase říkám, jestli to není vůči malému sprosté, když na něho jsem měla obyč. korbu za pár korun a teď bych si chtěla dopřát takový luxus. Prosím poraďte. Jinak co se týče toho obchodování, tak já jsem také naprosto spokojená. Pár chybiček se najde, ale jinak paráda. Mějte se krásně a napište mi prosím

lucifer
4. dub 2008

Už jsem četla různé diskuse o tomto kočárku a maminy psaly, že v zimě s fusakem se mimča vešla v pohodě...taky budu mít mimi na zimu. Jsou určitě větší kočárky, ale paní v obchodě mi tvrdila, že se vaničky stejně liší pouze 5cm, což už přece není zas tak velký rozdíl ne? Tady jsem právě našla ten kočárek za nejlevnější cenu
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=10664159
tak nevím jestli do toho jít nebo ne 🙂, co se týče případných reklamací asi je to blbé, ale říkám si, že když je doma šikovný chlap, že to snad zvládne sám....

anduli
4. dub 2008

Holky, u nás ve Frýdku mají ten kočárek v prodejně Moje mimi za 7950,-, což je zatím nejlevnější cena, kterou jsem v kamenném obchodě objevila. Jinak já jsem kupovala malé asi před 2 lety přes internet golfáč, všechno proběhlo v pohodě, dodávka včas, bez poškození, jen jsem teda měla obavy z případné reklamace. Takže teď budu Mikado kupovat určitě v obchodě u nás a budu mít klid. 😉 Jo a na 99% jsme se rozhodli pro Picasso! 😵

sklenicka24
4. dub 2008

Luciferek: Máš pravdu, šikovné ručičky jsou fajn, ale někdy opravdu lepší, když na to koukne odborník. Tak jsem neodolala a vlítla u nás do obchodu. Kočárek mne nadchnul, ale abych pravdu řekla, tak mě předvapila velikost korbičky. Já nevím, ale myslím, že je malá. Maminky, prosím vás, pokud máte již mimi, tak kolem 5-6 měsíců, mohly byste mi poslat na můj mail fotečky mimísku, jak se vám tam nyní vejdou. Moc vám děkuji a těším se na fotečky. 🙂 😉 😀

claris
4. dub 2008

sklenicka24 tak to je fajn, že budeš mít Mikado, já myslela, že se manžovi nezdá cena, jako že je moc nízká a tak to musí být zaručeně šmejd🙂) slyšela jsem už spoustu takových názorů, že jak kočár nestojí aspoň 15 tisíc tak se s ním nedá jezdit. kolik korbiček jsi viděla, že ti Mikado přijde malá? já opravdu dlouho hledala kočár a fakt nevím, jestli nějaká trojkombinace má větší korbu, mikado má 80*35, řekla bych, že větší jsem opravdu nenašla. 4,30 je fakt pěkný macík, ale určitě se tam vejde, my máme 6 a 1/2 měsíce a jezdíme ještě v hluboké a i s fusakem, máme 70 cm a 7,60 kg (3,64 přinarození), jako je to už tak nějak tip top, ale ještě čekám na to jaro🙂) fotku bych ti poslala, ale žádnou takovou vhodnou nemám a kočár je dole v kočárkárně.

astruska
4. dub 2008

Ahoj holky!
Po delší době nakukuju a chci vám napsat, že jsem stále NADŠENÁ z kočárku Mikado Oxford, i když ......
- trochu se uvolnila boudička-začale lehce při otřesech na hrubším chodníku PADAT-,ale manža je šikulínek a vzal šroubovák a poze RUČNĚ dotáhnul šroubky a je zase vše jak má být.Jinak je bouda naprosto bez problémů.
-korbička je naprosto v pohodě, Maxímu je 4,5 měsíce a má 63cm a tak zbývá dost místa na délku...šířka je v poho!Stejně počítám, že v létě až mu bude 8 měsíců, tak už bude jezdit ve sporťáku a ten je naprosto OK!!
V listopadu mu bude rok a sporťák i s fusakem využijeme.
- autosedačka je NAPROSTO SUPER a boudička na ni je k nezaplacení....když prší hodně vody chytne a na rychlý přesun je nacvaknutá na podvozku úplně skvělá!!
-podvozek...jako takový je bez problému...akorád jsem 2x píchla,ale to se prostě stane..
-nákupní košík využívám hnedle každý den a odvozila jsem v něm už hoooodně kilo nákupu!!ZATÍM DRŽÍ!
-brzda funguje a kočárek s přehledem udrží..
-rukojeť bez problému
-materiál z čeho je Oxford vyrobený je nepromokavý a normální déšť udrží bez pláštěnky!
Toť moje zkušenosti s Oxfordem a JINÝ BYCH NECHTĚLA!! Mám barvu PICASO-černo- bílá kolečka!!Mooooc fajnový-lidičky stále koukají!
Mějte se maminy fajn ať se vám dobře jezdí a dětičkám pěkně hajá, nebo dobře sedí!! A.

sklenicka24
5. dub 2008

Ahojky všem, claris, asi tě zarazím, ale manžílkovi se to právě zdálo drahé. On je takový ťunťa, ale snad dá pokoj. My jsme na první právě měli tu klasiku obrovskoku, tak bych chtěla zkusit něco jiného. Astrusko a nemáš fotečku??? Pošli prosím. 😅

astruska
5. dub 2008

Skleničko 24...foteček máme hodně, zítra se pokusím vložit. Doufám, že to sem půjde dát. Zatím pa pa

sklenicka24
6. dub 2008

Astruska: Moc děkuji budu se těšit. 😵 😀 😉 🙂

anduli
7. dub 2008

Holky, ta sportovní sedačka má polohovací nožičky? Nebo když tam větší dítko leží, nohy mu visí dolů nebo je má vodorovně s tělem? 😕

petris
7. dub 2008

ahojky!
anduli:u sportáku můžeš hýbat livovolně stěma nožička jdete až úplně nahoru a i dolu, takže záleží jen na tobě jak to budeš chtít 🙂
JInak mé Terezce je rok má 8 kg a vešla se mi do korbičky i s fusakem stále v poho 🙂 Též si nemůžu stěžovat na ten kočárek je super, akorát Terezka už chodí a nechce tam být tak jsme pořídili jen golfky!
Kdyby měl někdo tedy zájem tak Vám ho můžu nabídnout, mám barvu 07 - červeno- šedý,
opravdu, kor ze začátku když skoro ještě nejezdili v Praze tak mě spousty maminek zastavovali a ptali se odkud mám ten kočárek že se jim líbí a ještě ho neviděli 🙂

petris
7. dub 2008

ráda se dohodnu 🙂

anduli
8. dub 2008

Petris - škoda, že nemáš tu černobílou kombinaci Picasso... 😒 🙂 A s tou sport. sedačkou jsi mě potěšila, protože mi kamarádka říkala, že prý ty nožky nejdou polohovat a že ta sedačka se sklápí podobně jako autosedačka v autě, takže tam je dítko jako v kolíbce... Tak nevím, kde na to přišla... 🙄

petris
8. dub 2008

to Andulí taky nevim kde na to přišla!NO já pořád přemýšlela jestli ho mám prodat či ne ale k čemu by mi byli dva kočáry ☹ Jinak ho mám ještě rok v záruce a vzhledem k tomu že Terezka se nám narodila o 3 měsíce dříve, tak byla malá takže jsme jezdily pouze v korbě a autosedačce takže ten sporták je úplně nový!a máme ty sešikmené kolečka, ten novější typ 😉 takže klído někdo písněte 😉 No Andulí když mi jsme si ten kočár sháněli tak to picaso ještě nedělali!Ale můžu říct že za celou tu dobu jsem neviděla v Praze , tu kombinaci co máme my!Tu šedo- červenou jo, ale tu naší ne, tam je víc červený než šedy 🙂 a je hezčí 🙂

petris
8. dub 2008

🙂

sklenicka24
8. dub 2008

Petris já bch měla zájem o slídu, bylo by možno jí odkoupit??? Škoda, že jsi nenapsala dřív, já už jsem paní napsala na barvu kiwi, ale tohle se mi líbí víc. 😢

petris
9. dub 2008

mě to nenapadlo nějak dřív, až ted jsem se rozhodla ☹ myslíš pláštěnku?ten nánožník a i to na tu korbu je totiž ve stejný barvě jestli myslíš tohle, takže to by ti ke kiwi moc nešlo 😉 Tak třeba ti pani nakonec neodepíše 🙂 a za kolik si ho pořídila od pani?

sklenicka24
9. dub 2008

Nechala mi ho za 6 tis. Je pár měsíců starý. jj, já myslím pláštěnku, tu si nechala ☹

petris
10. dub 2008

ráda bych ale to by scházel zase mamče která by si koupila odeme ten kočárek a já to chci prodat komplet ☹ Jinak já bych ho asi tak nechala za šest, jak tady doma máme dva kočáry tak je to hrozný , takže potřebuju aby byl co nejrychleji z bytu ☹ Kdyby si o někom věděla tak písni 🙂

sklenicka24
10. dub 2008

Jasně a mohla bys mi mailikem poslat fotečku?? 😉 KlaraSklenkova@seznam.cz

petris
10. dub 2008

jojo určo, sice to nemám nic moc nafocený ale snad to bude ok 🙂 Zítra si na to sednu a pošlu ti to