Kočárek Mikado Oxford. Máte zkušenost?

bambusek
5. kvě 2007

Ahoj holky, muzete mi nekdo poradit jestli mate zkusenosti s kocarkem mikado oxford? Videla jsem ho v krame a docela se mi libil a cena je super, jen se bojim, ze je to Polsky vyrobek

samantha86
13. kvě 2008

Ahoj holky, prosím Vás, nevíte některá, kde je nějaká prodejna oxfordu v okolí Berouna, nebo v Praze? Kočárek se mi moc líbí, ale přece jenom bych si ho chtěla okouknout než ho koupím. A pak jsem se ještě chtěla zeptat, jestli je sporťák polohovací do roviny.

klaarka22
14. kvě 2008

do roviny polohovací je..a ty prodejny v okolí nevim,u nás v Ústí ho normálně maj

astruska
20. kvě 2008

Ahoj všem!
Po delší době zase nakukuji a mám radost, jak to tady pěkně jede!
Chci vám sem dát odkaz na ""STÍNÍTKO"" ,protože když svítí sluníčko plnou parou do kočárku je to fakt děsný! Takže jsem ho docela dlouho hledala a nakonec našla tady:

http://www.kocarky-lvicek.cz/Doplnky-ke-kocarku...

je skvělý a když Maxík leží, tak má schovaný i nožičky! Každopádně zabrání hlavnímu záření
Hlavně je na 3 spony, které se nacvaknou a okraj boudy a má po stranách kloub,takže si nastavíš stínítko tak jak potřebuješ.Když je vyhrnuté,tak je tam sucháč, který ho skvělě udrží a vypadá to jako součást kočárku.
Paní mě ho poslala poštou na dobírku do 3 dnů.
Tak snad ho třeba některá taky koupíte a udělá vám službičku!
Jinak já poprvé viděla Oxforda v Hořovicích,ochotná paní mě vše ukázala a mají tam i vzorník barev.
Tak ať se zadaří koupě a zase někdy ahoj!!A.

revik
20. kvě 2008

Astrusko, tak to je super typ 🙂 😉 diky! Maxik je uz ve sportaku nebo se to da dat i na krobu?

Mam jeste jeden dotaz pro ty, co uz pouzivaji sportak, dnes jsem si psala s jednou pani, kt. ho prodava a psala, ze sportak je moc uzky a tvrdy, co vy nato, jake mate zkusenosti? To tvrde lehatko by mi nevadilo, na zada je to ohodne lepsi, nez mekke, ale ze je uzky ☹

sklenicka24
21. kvě 2008

Ahoj holky, také mám strach z toho sporťáku, také se mi zdá, že je malinký oproti korbičce. No nevím. Jo, ještě jsem se chtěla zeptat, nevíte o někom, kdo by chtěl autosedačku?? Vejde se do adaptéru na oxforda,ale nám barevně neladí. Máme jí červenočernou kombinaci. Foto mohu zaslat mailem. mějte se krásně a pište 🙂 😵

kudrlenkaa
21. kvě 2008

Ahoj holky, taky mám tenhle kočárek. 🙂 Tak jsem ráda za tuhle debatu.
Já teď jezdim se sporťákem, protože do korbičky už se Daneček nevejde. Když se narodil měl 55 cm a s klasickym fusakem, byl fakt jen na tuhle zimu. Už teď se tam nevejde. Ale sporťáček je dobrý, akorát mi přijde taky hrozně úzký. JInak se mi s nim výborně jezdí, ale na větší děti fakt neni na dlouho.

astruska
21. kvě 2008

Ahoj všem!
Sporťák už mám nachystaný,ale ještě jezdíme v korbičce.Zrovna je zima,ale chci ho vyzkoušet.Maxu jsem tam zatím jen posadila,abych viděla jak se tam vejde.Teď a do podzimu to bude myslím OK,ale na zimu ve fusaku nevím nevím...
Každopádně písnu až to vyzkoušíme. Mám tady fusak,tak ho tam posadím a uvidíme.Maxímu je přesně půl roku a má 7100g a 67cm.
Tak snad ještě zimu odjezdíme v Oxfordu.Jinak je opravdu SUPER!!
Zase někdy pa pa! A.

claris
23. kvě 2008

tak my už asi 14 dní jezdíme ve sporťáku, do hlubokého jsme se vešli, ale spíme venku už jen 1 -1,5 hodiny a pak už sedíme a to polohování v hluboké korbě nebylo moc pohodlné pro dítko (zádová opěrka není dostatečně vysoká) no a musím uznat, že opravdu je sporťák užší oproti hluboké korbě, ale na to naše vyspání to je v pohodě a pak jdem většinou hned do sedu a to je parádní, měkoučce vypolstrované, vysoká zádová opěrka, využívám všechny 3 polohy. a jelikož si nemůžu zvyknout na to, že bych na usínající dítě neviděla, tak ho vozím směrem ke mně ale dost často ho pak otáčím i s mimčem,je to fakt jednoduché cvak cvak a malý se kouká do světa.

claris
23. kvě 2008

a co se týče stínítka na kočárek, tak mi vadilo, že jsem nikde nenarazila na barevné, jen černé, to se mi ke kočárku moc nehodilo, tak jsem nakonec pořídila slunečník, trefila jsem přesně barvu, takže to vypadá jako součást kočárku.zatím spokojenost, jen teda si nesmí foukat silný vítr.

mirka755
25. kvě 2008

tak jsem viděla po městě jet maminku s tímto kočárkem a měla ho v barvě jak se teď dělalají hodně kočárky - černá s bílými kruhy a musím říct že to vypadá moc pěkně. Z těch základních barev co uvádějí na netu bych si žádnou asi nevybrala, ale tahle černobílá-i když jí už má skoro každý-vypadá na každém kočárku suprově 🙂

leryl
26. kvě 2008

ahoj holky,máte některá míkádo čtyřkolku,všichni píšou o trojkolkách,mě by zajímalo jak se jezdí se 4kolkou 🙂

aness
27. kvě 2008

ahojky, taky by mne zajimly zkusenosti s ctyrkolkou, cekame mimi v rijnu a tak pomalu vybiram kocarek 🙂

leryl
27. kvě 2008

že by nikdo,všechny mají jen trojkolky? 😒

sklenicka24
30. kvě 2008

leryl:: JJ, všichni je máme. 😉

leryl
5. čer 2008

četla jsem,že sporták u toho kočárku je dost uzký a není ani dost dlouhý,máte někdo prosím zkušenost,jak dlouho se Vám tam dítko vešlo?

astruska
5. čer 2008

Ahoj!
Tak jsem sporťák vyzkoušela a je užší.Délka je zatím v pohodě, myslím, že do roka to bude naprosto dobrý a pak už stejně většinou dítko sedí a má nožky dolu.A když náhodou usne, tak se to přežije. Je super v tom,že se dá rychle přehodit-jak tady už někdo psal.To je OK!!
Stínítko se dělá jen černé,já mám Piccaso,takže nám ladí skvěle a je fakt super i když fouká,tak ho stáhnu a je pěkně až na nožičky!!A hlavně drží!
Mám trojkolu,ale čtyřkolu jsem okukovala v Hostivaři a jsou dobře odpružený!Mají velký nafukovací kola a tak budou do terénu OK!! Jenže ta trojkola je právě zvláštní tou zajímavou konstrukcí.
Hodně si všímám,jak na nás reagují lidi a musím říct,že se Piccaso hodně líbí!! Je dost elegantní! Naštěstí jsem stejný ještě nepotkala.A hlavně vypadá o hodně dražší,než byl.
Takže tak. 😉
Užívejte sluníčka a zase někdy pa pa A. 😵

leryl
5. čer 2008

astruska:díky,pořád nevím,pro jaký se rozhodnout,to jsem celá já 🙂

revik
5. čer 2008

Astrusko (pisu pod timto nickem, jsem Renysek a psala jsem ti mail 🙂 )..., tak jen, abys vedela, ze stale o oxfordu uvazuju. Jsem ted docela na vazkach, ten uzky sportak me trosku desi, musim si vzit metr a premerit stavajici kocar, byl sice dlouhy, ale taky uzsi a jeste vic uzky bych nechtela. Videla jsem v realu Firkon trojkolku a pekne pruzi, je hodne prostorny a pak jeste uplnou novinku od Taka a to kocarek Jumper. Ten me strasne nadchl. Ma 4 kola, dve predni mensi jsou ale otocne, takze jizdni vlastnosti skvele a to odpruzeni je proste jedna basen, lepsi jsem nikde nezkusila. Ale zase jsou ta predni kolecka mensi... Premereno taktez nemam, takze musim prvni obejit obchody s metrem a pak se rozhodnu 😉 Zatim mam jeste cas, ale momentalne jsem z toho spis zmatena, pro ktery se spis rozhodnout, asi vyhraje nejlehci a prostornejsi, uvidim... Manzelovi se moc libi ten Jumper, videl ho na letaku v ralu vypada jeste lip. Ale skoda, ze nemuzu mit vedle nej pro srovnani oxforda, je to o to tezsi. Tak to je zatim vse o nasem vyberu 😉 papa, reny.

astruska
5. čer 2008

Rany ahoj!!!
Koukala jsem k vám a viděla ten zelený. Je super!! a myslím že přední kolečka menší nevadí. Kámošky ségra ho má taky s menšíma a je naprosto spokojená!Na zimu bych tak nějak nekoukala, stejně bude na nule a když napadne sníh, tak je za dva dny pryč.
Každopádně máš pravdu v tom,že vyhraje ten nejlehčí a nejširší...správná úvaha. Je opravdu rozdíl jak velké se dítko narodí. Maxíček je drobule a tak je to v poho,ale třeba dneska jsem do Oxforda položila Davídka kámošky a ten má 10 kg a za týden mu bude rok a to je velký rozdíl.Ve sporťáku OK!! ale ve fusaku by se tam nevešel.
Takže zvažuj,všechno přeměř a ať se zadaří!!! Teším se na výsledek!! Doufám,že dáš vědět které vozítko vyhrálo!!!Ať se daří!! pa pa Astruš!!

leryl
8. čer 2008

Tak jsem se byla podívat na sportovní verzi,kterou jsem předtím neviděla a byla jsem dost zklamaná,nevím,jestli se liší u troj a čtyřkolky,ale ten co mi ukázali ke čtyřkolce se mi vůbec nelíbíl,prodavač sám přiznal,že je to spíš jen přechodné řešení.Nevíte,jestli ho někde prodávají zvášt jen hluboký bez sportáku?

sklenicka24
9. čer 2008

Ahoj holky. Mám pro Vás super zprávu. Taky jsem měla strach z té sportovní verze 😒 , ale dnes mi přišla na návštěvu kamarádka se svým 1 rok a 9 měsíců a co mě nenapadlo. Vzala jsem malého a narvala jsem ho do toho kočárku. Pak jsem vzala fusak, a narvala ho tam i do fusaku, pak mi to nedalo, našla jsem straší zimní bundu po synovi a seděl tam i v tom. A bylo to v pořádku. Takže nemějte vůbec strach. Dá se to v klidu zkoubit. 😉 😉 😉 , a akorád co mne překvapilo jsou pásy?? Nevíte jak se to a kam upevňuje??? Když je rozepnu, tak mi ta střední část vypadne??? Nepatří tam ještě něco???

claris
9. čer 2008

leryl jak přechodná verze? je fakt, že je je trošku užší,ale řekla bych, že je užší jen vůči hluboké korbě, ale vůči ostatním značkám sporťáků ani ne. navíc mě teda dost vyhovuje snadné přehození, snadné polohování do 3 poloh, vysoká zádová opěrka, nebo jen taková blbost, že je podnožka na nožky je omyvatelná (což třeba ocenila sousedka co má daleko dražší kočárek a toto nemá), polohování do úplného lehu taky nemá kdejaký sporťák, vyhovuje mi i, že se přehození části střechy odkryje síťka a střecha takto upravená i trochu stíní (navíc vypadá jako úplně jiná střecha) takže myslím, že sporťák je fajn.

claris
9. čer 2008

sklenicka24: jak vypadne, střední část volně leží v sedací části, když dítě zapínám zvednu mu to mezi nožkama zapnu a hotovo, když leží, tak ho mám tak,abych na něj viděla a nepásám ho, tak ho aspoň nikde nic netlačí. popisuju to jak hotentot, ale snad je to pochopitelné.

sklenicka24
10. čer 2008

claris: JJ, už to chápu, ale myslela jsem tu střední část, do které se upevňují ty pásy. To se tam protahuje i to, co se dává mezi nožky na opěrku?? 😉

leryl
10. čer 2008

claris:vy asi máte všichni trojkolku,já chci podvozek čtyřkolku,která je houpavá a to mi prodavač řekl,že sporták by se stejně houpat neměl,abych dítě nevyklopila.

sklenicka24
11. čer 2008

Leryl: To asi jo. Já jsem ho měla při prvním mimi a bylo to hrozné. Strašně se nakláněl a ani kšíry ho málem neudrželi. Někteří říkají, že jsou trojkolky nestabilní, ale u toho sporťáku u čtyřkolky to bylo na opak. Opravdu hrůza.

leryl
11. čer 2008

sklenicka:tak jsme dneska nakonec koupili v bazaru kočárek Quinny,tak snad budem spokojený,ikdyž jsme tříkolku původně vůbec nechtěli 🙂

caira
12. čer 2008

holky mam dotaz- jsem v cr na dovolene a mame pujcenou trikolku mikado oxford ale nejak jsem z nej nestastna, boudicka se porad sklapi zpatky { mam ho od sestrenky a ta tvrdi, ze pry to nejde nejak napevno zacvaknout aby ta boudicka byla napevno bud nahore nebo dole} a taky mi prijde,ze je desne nestabilni...jake s nim mate zkusenosti?
My doma jezdime taky trikolkou-ale quinny buzz a ten je naprosto uzasny a nemam s nim problemy, ale s tim mikadem je porad neco, i brzda porad nejak blbne, uvolnuje se ta pruzinka, co ji drzi a nam pak nebrzdi... 😒

sklenicka24
15. čer 2008

Caira, nic si z toho nedělej. Boudička jde jednoduše dotáhnout klíčem, nebo kleštěmi. Chce to jen šikovného taťku. Jinak si myslím, že kočárek je celkem v pohodě. 😉

gajda
18. čer 2008

Zdravím všechny, tak už taky 14 dní kočárkujeme a zatím jsem nenašla, co bych ox-fordu vytkla. Boudička zatím v pohodě, autosedačka také, korbička je zatím dost prostorná, uvidíme v zimě ve fusaku. Takže jestli je někdo na pochybách (já ze začátku byla taky), tak tento kočárek mohu doporučit. 🙂